Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: limomanka
Nie Lut 08, 2015 18:32
[Warszawa] Wolna panienka husky mink oraz kapturka czarna!:)
Autor Wiadomość
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 08:22   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Oli napisał/a:
Hanami, problem w tym, że serce skradły mi dumbo dziewczynki. ;) Nie mam potrzeby adopcji "po prostu", bo wtedy bym zostawiła sobie labika będącego u mnie na dt. Moje GMR obecnie działa wybiórczo, bo ja sobie ponarzekam, pomarudzę i mi przejdzie, a jak znajdą dom dzieciaki to bardzo się ucieszę.

Oli, panienka nr 1 jest ciągle bez rezerwacji. Nad panienką nr 6 ktoś na razie myśli, ale jeszcze nie ma pewności czy weźmie. Chcesz? :mrgreen:


A reszta bez rezerwacji (do wzięcia) to:
panienka nr 1, nr 3, nr 6 (w zawieszeniu, ale pytać można), nr 7, nr 8.
I z chłopaków pewny dom mam tylko dla nr 2 i nr 4, więc nr 1, 3 i 5 są jeszcze do wzięcia :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 11:00   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Nie wierzę :roll: Tyle osób wpisuje się do wątku "przyjmę", a gdy pojawiły się maluchy o tak cudownych charakterach, wszystkie bez wyjątku tak garnące się do człowieka i bezproblemowo funkcjonujące w stadzie, to nikt się nie zgłasza.
One są naprawdę słodkie. Wiem, bo choć nie mam absolutnie miejsca w klatce przez najbliższe półtora roku, pojechałam chociaż je sobie poprzytulać przez chwilkę.
_________________
449955886677
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 12:36   

nimka, chcieć bym chciała, ale rozsądek nie pozwala. ;) im więcej zwierząt u nas tym mniej czasu dla każdego z nich z osobna. :(
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 22:06   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Hanami napisał/a:
Nie wierzę :roll: Tyle osób wpisuje się do wątku "przyjmę", a gdy pojawiły się maluchy o tak cudownych charakterach, wszystkie bez wyjątku tak garnące się do człowieka i bezproblemowo funkcjonujące w stadzie, to nikt się nie zgłasza.
One są naprawdę słodkie. Wiem, bo choć nie mam absolutnie miejsca w klatce przez najbliższe półtora roku, pojechałam chociaż je sobie poprzytulać przez chwilkę.

Zgłaszają się, zgłaszają :mrgreen:
Po prostu prawie wszystkie domy spoza Warszawy i bliskich okolic (czyli gdzieś gdzie szybko dojadę w razie co) odrzuciłam, bo nie chcę obecnie ryzykować tak jak z Niebieską było - wolę mieć szczury bliżej albo u zaufanych osób dalej. I nigdzie indziej.

ort.
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
Ostatnio zmieniony przez limomanka Pon Gru 22, 2014 06:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Waterloo 
Co ja tu robię?! :D



Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 72
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 22:40   
   Zwierzątka: szczur, mrówki


No to w takim razie poczekasz aż ci one wybędą z domu...Życzę powodzenia ;)
_________________
We will cross any water...any water... ;)
Ze mną:
Za TM: Mały, Beta, Grey, Heisenberg, Hebzagał
Znaleźli nowy dom: Gandalf
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 05:03   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Tak, poczekam, bo jeszcze są zbyt małe, żeby je wydawać do nowych domów. Z tydzień u mnie jeszcze posiedzą ;) Strach myśleć ile w tym czasie wyjedzą karmy :P


Ja nie wiem czy znalezienie w ciągu tygodnia domów (tylko w Warszawie, bliskich okolicach + dla 3 szczurów co prawda dalej, ale u osób, którym mogę nawet bez "wywiadu" wydać szczury) dla 12 z 18 (!) szczurów to jest zły wynik :mrgreen: (13 małych o których mowa w wątku + dwie matki + szczur zgarnięty przeze mnie z przystanku + dwa młode znalazły dom u mnie...)

+ dla 4 młodych mam domy zastanawiające się, dlatego nie potwierdzam, że na 100%, bo jeszcze nie wiem.

Do statystyki można by też dodać poprzedni miot: 12 sztuk, domy w ciągu niecałego tygodnia dla 11 w Warszawie + 1 zaufany daleeeko.
Oraz dwa szczury odebrane z ogłoszenia, które dom nabyły kilka godzin po odebraniu - wystarczyło zadzwonić do jednej takiej ;) W ciemno bez zdjęć nawet wzięła :P
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
nienazwana 


Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 36
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 10:30   
   Zwierzątka: Borys, Łatek, Skuter i pies Maja


Czy ogłoszenie jeszcze aktualne?
I w jakim wieku oraz jakiej płci są szczurasy?
Parę dni temu pożegnaliśmy Zosię, miesiąc temu odeszła Helenka, obie z powodu nowotworu. Po miesiącu ciężkiej walki ich i naszej.
Zostało smutno. Bardzo.
Została też pusta wielka klatka (100/80/60), parę kilo labofeed, hamaczki, szmatki, kaszki, żwirki, wszystko.
Chcielibyśmy adoptować 2-3 panienki lub chłopaczków (w grupach jednopłciowych) możliwie najmłodsze (najlepsze byłyby takie max do 2 m-cy). Będą miały u nas bardzo dobrze. :)
Mieszkamy w Grójcu niedaleko Warszawy. Nasze szczurki leczymy w pulsvecie.
O rekomendację można pytać P.Dr Agatę Godlewską, pewnie nas poleci jako "rodziców adopcyjnych".
Pozdrawiam.
Aneta Bednarska
kontakt: na szczury.org - nienazwana
e-mail: aneta.bednarska@onet.eu
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 11:01   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Hej! nienazwana, zostało praktycznie trzech chłopaków do adopcji (o ostatnie wolne dziewczyny już ktoś pyta), chętnie bym je wydała razem, dlatego, że boję się, że mi "sam jeden" zostanie i będzie sam siedział jeszcze jakiś czas... dwójka urodzona jest ok. 17 listopada, jeden ok 12 listopada (nie byłam przy narodzinach ;) data przybliżona). Do adopcji albo tuż po świętach, albo w np. 25 lub 26 grudnia (już są oddzielone od matek, na pozostałą dwójkę chłopców też już czeka dom). Tylko czy Ci nie wyjdą przez pręty z tej ogromnej klatki :mrgreen: Masz jakąś mniejszą, typu chorobówka? im na razie wystarczy i mniejsza ;)

Masz dostęp do albumu na fb?
Jeśli tak, tutaj są indywidualne zdjęcia maluchów:
https://www.facebook.com/...e=1&pnref=story
(chłopcy na końcu albumu)

wolni chłopcy to 3 kapturki czarno-białe, każdy z małą białą łatką na czole. Samym ułożeniem plam na plecach się różnią, nie są identyczne, acz bardzo podobne :)

Jeśli nie masz konta na fb, to mi napisz - wyślę Ci zdjęcia inną drogą ;)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 25, 2014 22:50   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Wolne dziewczyny to nr 1 (czarny kaptur dumbo, bardzo spokojna, fajna, miziasta) i nr 3 (mink husky, odrobinę żywsza, też miziasta). Można wybrać też dziewczynę nr 7 (czarna husky, duża) i nr 8 (czarny kaptur standard). Dla dwójki z tych czterech samiczek mam dom, który weźmie te, które zostaną bez domu jako ostatnie.

Cała piątka chłopaków natomiast przeprowadza się do nowych domów jutro i pojutrze :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
oxxy 



Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 1116
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Gru 26, 2014 00:04   
   Zwierzątka: koty sztuk dwie


3 i 7! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: nie mogę... zawał...
_________________
:lapa: "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." :lapa:
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 22:22   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Wolne są nadal dziewczynki nr 3 (husky koloru mink, uszka standard) oraz nr 8 (czarna kapturka, uszka standard). Miziaste, ufne, ciekawskie, kontaktowe. Super charakterki.

Wolne panienki:






Reszta już w nowych domach (mamuśki też :) ), jeszcze dwie dziewczyny czekają na przeprowadzki (w tym jedna jutro rano jedzie) :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
angelus 
garota



Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 2327
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 01:49   
   Zwierzątka: szczurowadła


potwierdzam, dziewczyny są świetne, brać i się nie zastanawiać!
Jakbym mogła chapnęłabym wszystkie!
_________________
angelusowe aniołki
Zdecydowanie za szybko opuściły ten świat, ale nigdy nie opuszczą mojego serca...
Denga, Dżuma, Sepsa, Ebola, Plaga, Vena, Febra, Xerxes, Yakuza, Coma, Coli

 
     
polonistka 



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 1201
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 13:59   
   Zwierzątka: córka


No dobra, zapytam, nie mogę się powstrzymać (miało nie być już szczurów... ale ostatnio nosi nas znów...).
Wolne...? Aktualne?
_________________
Za TM: Leda, Westa, Wenus, Eris, Nike i Pandora :(
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 16:22   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Off-Topic:
polonistka, :>
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 17:49   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Heh ;)
Tematu nie zamknęłam, bo ciągle czekam na przenosiny ostatniej panienki (nr 4). Się baaardzo to przedłuża, mam nadzieję że adopcja zakończy się powodzeniem, ale w sumie to ja pewności nie mam :roll:

W każdym razie żaden szczur nie jest wolny (wszystkie prócz jednego w nowych domach).

Ale ja Ci znajdę szczury jeśli chcesz ;)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 14