Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowany miot G of Anahata
Autor Wiadomość
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 10:40   Planowany miot G of Anahata

Planowany miot "G"

Mamusią zostanie:

Pretoria of Gremleen’s - dumbo, satin fuzz, topaz, self

metryka

Pretoria to żywe sreberko, biega i skacze po wszystkich, choć ostatnio stała się bardziej stonowana. Jest kochana i bardzo proludzka. Jej mama jest importem z Rosji, pochodzi z dobrej i sprawdzonej linii .
Cytat by AngelsDream:
Cytat:
[…]mała jest przyjacielska, żywa, odważna, tulaśna, nie chwta przez kratki, z rąk jedzenie bierze delikatnie i z wdziękiem. No po prostu szczur ideał. A wierzcie mi, że ze szczurzych bab, uwielbiałam tak tylko jeszcze Shin. [Boru, kiedy to bylo].


Tatusiem zostanie:

Zilindron Beris - standrad, rex, topaz, self

metryka

Zibi, dalej lubi zabawę, ale ostatnio stał się również dostojnym kawalerem. Jego tata pochodzi z fińskiej linii.


Spodziewamy się:
Uszka: dumbo, standard
Sierść: standard, rex
Kolory: topaz
Znaczenia: self

Są też małe szanse na fuzzy, ale profilaktycznie nie przyjmuję na nie rezerwacji ;)

Krycie planowane na ten weekend. Miot urodzi się w Poznaniu

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety (pobierz CV) i przesłanie na naszego maila: anahata_rattery@interia.eu . W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci :)


Zastrzegam sobie prawo do odmówienia rezerwacji maluszka bez podania powodu. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcę znaleźć dla moich szczurzych wnuków jak najlepsze domki :)

Jak się być może niektórzy domyślają, piszą do nas różne osoby, od terrarystów począwszy, a skończywszy na małych, nieodpowiedzialnych dzieciach - więc każdy potencjalny chętny jest dokładnie sprawdzany co do swojego podejścia. ;) Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!

Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantuję, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Kolejność wyboru ustalam ja, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 12 - 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej przeze mnie kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł na moje konto. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

W razie wątpliwości proszę pytać. :)
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 10:42   

Będzie ruuuudeee, ja się baaardzo ciesze z powrotu do Zilka. :serducho:
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:00   

Specjalnie w oddzielnym poście, żeby wszyscy przeczytali :P :


Obecna lista rezerwacji
(zwyczajowo alfabetyczna :wink: ):
Chłopcy:
Justrzna
Magnes
Mataforgana
Myaku
Oli
wuwuna - rezerwacja tajna :P


Dziewczynki:
Devona
Dimishka
Heniok
Klaraurs
maris
Scorpio80


Proszę osoby, które głosowały, a nie były zapisane wcześniej i osoby, które zrezygnowały po zmianie partnera (nawet jeśli nie głosowały) o informację, czy są zainteresowane czy nie. Jeśli tak to proszę o CV :wink:

Proszę też wszystkich z listy o potwierdzenie rezerwacji.


Przypominam jeszcze kluczowe zdanie z pierwszego posta :wink:
Cytat:
Kolejność wyboru ustalam ja, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.
Ostatnio zmieniony przez Ren Sob Wrz 19, 2009 12:13, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:07   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Ren napisał/a:
wuwuna - rezerwacja tajna :P
no kocham cię normalnie, ale to już wiesz przecież :D
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
klaraurs 



Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 1101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:13   
   Zwierzątka: niestety już żadnych - alergia mnie zmogła :-(


Ren napisał/a:
Proszę też wszystkich z listy o potwierdzenie rezerwacji.

Potwierdzam
_________________
klaruski - latające prosiaki :D
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:15   
   Zwierzątka: Romek


klaraurs napisał/a:
Potwierdzam
no proszę - widzę, że się doszczurzasz :mrgreen:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:29   

Reniołku, sama CV układałaś? Jakby co to ja je prześlę w poprawnej formie, bo już w pierwszym pytaniu takie byki, że aż mnie zabolało. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
klaraurs 



Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 1101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:29   
   Zwierzątka: niestety już żadnych - alergia mnie zmogła :-(


Off-Topic:
Badoha napisał/a:
klaraurs napisał/a:
Potwierdzam
no proszę - widzę, że się doszczurzasz :mrgreen:

Nie mów "hop" póki nie przeskoczysz :wink: , zobaczymy czy starczy dla mnie szczurka. Od początku założyłam, że jeśli się potwierdzi, że szczurki są jednak fajniejsze od towarzyszących mi całe życie chomików, to będę miała trójkę, w celu bezpiecznej zastępowalności pokoleń (skoro na hodowlane tak długo się czeka). Spodobał mi się kolor Zibiego i Preci i się złgosiłam, potem zauroczyła mnie inna planowana para (też w Anahacie), więc jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę miała czwórkę jak Ty :mrgreen:
_________________
klaruski - latające prosiaki :D
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:32   
   Zwierzątka: Romek


klaraurs napisał/a:
więc jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę miała czwórkę jak Ty
super - zobaczysz jak fajnie mieć takie małe stadko :mrgreen:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 12:05   

Oli, szczerze mówiąc, to zwaliłam od Nakashy, nie układałam swojego :oops: .
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:06   

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :D :D :D
ale się ciesze, będą klusiory w Pozku, możecie być pewni, że zamęczę Reniutę i foty będą non stopa :D :D :D

mój mały Dżindżerkuuu, urodź się :D :D :D
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:33   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Pretoria jest cudowna, była u nas tylko kilka godzin ale zdążyłem się w niej zakochać :serducho:
Już nie mogę się doczekać maluchów i zaczynam kciukać za pomyślną weekendową randkę z Zilindronem :wink: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
 
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 20:30   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Jej, już się cieszę na te maluszki. :mrgreen: Trzymam kciuki za udane krycie :kciuki: :kciuki:

Off-Topic:
mataforgana, czyżbyś planowała nazwać malucha Ginger? ;) Chciałam tak dać na imię mojej rudej dziewuszce :P
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 20:34   

maris, nie ma opcji, sorry, już zarezerwowane :P ;)
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 20:35   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Cytat:
Pretoria jest cudowna, była u nas tylko kilka godzin ale zdążyłem się w niej zakochać
Miałam to samo, nie mogłam od niej rąk oderwać. Sama słodycz tylko całować. :serducho:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12