Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 19:24   [polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski
   Zwierzątka: ogony


Dr (n. wet. zresztą) Kurski jest specjalistą od płuco-serc zwierząt różnych, ale, przy podstawowych innych chorobach również potrafi szczurkowi pomóc.
Ja go bardzo polecam. Świetny kontakt i z pacjentem i z włascicielem. Dużo wie i swoja wiedzą się dzieli.
Przyjmuje w Elwecie na al. Niepodległości: http://www.elwet.pl/
Trzeba się zapisywać na wizytę. Wizyta kosztuje 30 zł (razem z ekg), choć ostatnio za samo osłuchanie nic nie zapłaciłam...
Ostatnio zmieniony przez Sob Lip 28, 2007 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 09:02   
   Zwierzątka: ogony


Dla zainteresowanych.
Dr Kurski mówił, że dysponuje sprzętem do badania bardzo małych szczurków, nawet niemowlaków, a także innych bardzo małych gryzoni (np. chomików dżungarskich).
Zwierząt takich nie bada się przez przypinanie elektrod w pachach i pachwinach. Umieszcza się je w małej klatce. Elektrody przypina się do specjalnych miejsc miedzianej podłogi.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 17:53   
   Zwierzątka: kot


ja również go polecam, mimo że rozmawiałam z nim chwile przez telefon.
widać że ma pojęcie i jest bardzo miły.
_________________
mam kota.
 
 
     
Ewa 


Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 194
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 19:19   

Weszłam na stronę. Chyba chodzi o bohdana Kurskiego (jest tam dwóch Kurskich)?
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 20:37   

Ewa, w tutyle nawet masz.
Cytat:
[polecam] [Warszawa] - kardiolog Bohdan Kurski
;) Tak, Bohdan.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 22:19   

To jest cala rodzina Kurskich - rodzice i syn, wszyscy weci. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Andzia 
Chemngetuim?



Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 1512
Skąd: Bielsko - Biała/Kraków
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 11:52   
   Zwierzątka: 4 blaski szmaragdowego księżyca,Egir,Darshan i Taran


Mam pytanie :) Czy Pan dr Kurski jest mi w stanie pomóc na odległość. Chodzi mi konkretnie o to czy jeśli wyślę maila ze zdjęciem rtg albo zadzwonie i prześle je pocztą to on to sprawdzi? Myślałam nawet żeby się z nim dogadać i zapłacić mu jak za wizytę tylko nie wiem czy on praktykuje taką pomoc.
_________________
"Człowieku okryty pyłem martwych słów, wykąp swą dusze w milczeniu..."
Wciąż w moich myślach...Klemens ['], Lita ['], Nadzieja ['], Uwe ['], Nosek ['], Tino ['], Taran ['], Fokus ['], Imbir ['], Gent [']...część mnie odeszła razem z Tobą...Tęsknie...
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 12:05   

Andzia, z tego co pamiętam Kurscy odpowiadaja na maile. Jeśli załączysz sensownie wyglądające rtg to pewnie cos odpisze. Ale wiadomo jak lekarze reagują na to. Wizyty nic nie zastąpi.
 
     
Andzia 
Chemngetuim?



Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 1512
Skąd: Bielsko - Biała/Kraków
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 13:16   
   Zwierzątka: 4 blaski szmaragdowego księżyca,Egir,Darshan i Taran


Viss napisał/a:
Ale wiadomo jak lekarze reagują na to. Wizyty nic nie zastąpi.

wiem właśnie. Mam nadzieje że zdjęcie jakoś będzie wyglądać. Chyba i tak najpierw zadzwonię żeby naświetlić sytuację. Dzieki Viss :)
_________________
"Człowieku okryty pyłem martwych słów, wykąp swą dusze w milczeniu..."
Wciąż w moich myślach...Klemens ['], Lita ['], Nadzieja ['], Uwe ['], Nosek ['], Tino ['], Taran ['], Fokus ['], Imbir ['], Gent [']...część mnie odeszła razem z Tobą...Tęsknie...
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 09:41   

Dr Kurski jest świetny. Polecam z całego serca.

Przyjmuje tez na Grzybowskiej, w drugim Elwecie, trzeba jednak tam zadzwonić i zapytać/zapisać się.
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 18:07   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kurcze, jakbym wiedziała wcześniej, że przyjmuje też na Grzybowskiej, to nie zapisywałabym się na Niepodległości.

Ale rzeczywiście jest świetny. Byłam u niego dzisiaj - wszystko pięknie opisał, wyjaśnił i pocieszył :mrgreen:

Ale Milo nie chciał usiedzieć nawet chwili w klatce do robienia EKG i musiał zostać podłączony, co wbrew pozorom, zniósł znacznie lepiej niż klatkę :wink:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 18:50   
   Zwierzątka: ogony


Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś na Grzybowskiej nie miał sprzętu - tylko udzielał porad.
Sprzęt miał tylko na Niepodległości.
Ale to było kilka lat temu....
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 22:09   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


To może ktoś wie, czy teraz na Grzybowskiej jest sprzęt?

Ale ja będę u niego jeszcze w poniedziałek, więc o ile nie zapomnę, to się zapytam :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 21:58   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Niedawno wróciłam od dra Kurskiego. Dołączam się do wszystkich hymnów pochwalnych: przesympatyczny, rzeczowy, odpowiada na wszelkie pytania i widać, że umie przeprowadzić porządny wywiad, a nie tylko podłączyć zwierzę do maszyny. Nie usłyszałam" "pani zwierzę jest zdrowe, dziękuję, proszę się nie martwić, kasa na lewo, do widzenia", tylko "pani zwierzę jest zdrowe, o czym świadczy to, to i to, chociaż warto pamiętać w przyszłości o tym i o tym".
Za EKG jednego szczurasa, konsultację drugiego i środki do dezynfekcji (sic!) zapłaciłam 105 zł. Nie wiem, czy to dużo czy mało w porównaniu z innymi lecznicami, ale nie czuję, żeby były to pieniądze wyrzucone w błoto.
 
     
Nikky 


Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 387
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 23:06   
   Zwierzątka: 5 szczurów, pies, 4 koszatniczki, 2 papugi


Również bardzo polecam, przesympatyczny człowiek, z wielkim sercem do zwierząt (mimo, że moja szczurzyca raz go ugryzła). Oby jak najwięcej takich weterynarzy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13