Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam][Łódź] lecznica "Pod Koniem"
Autor Wiadomość
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 22:54   [polecam][Łódź] lecznica "Pod Koniem"

Lecznica "Pod Koniem"
ul. Kopernika 22 Łódź,
tramwaj zatrzymuje się prawie naprzeciwko.

Miałam kontakt z doktor Marzeną Pawlak, która badała moją szczurkę w pierwszy dzień Świąt oraz z doktor Magdaleną Bednarską, która robiła jej USG. Obie sympatyczne, mają dobre podejście do szczurków, są pomocne i udzielały wszelkich informacji o które prosiłam. Dużym plusem jest możliwość wykonania badania usg.
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
demonia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:45   Re: [polecam][Łódź] lecznica "Pod Koniem"

Niamey napisał/a:
Lecznica "Pod Koniem"
ul. Kopernika 22 Łódź,
tramwaj zatrzymuje się prawie naprzeciwko.

Miałam kontakt z doktor Marzeną Pawlak, która badała moją szczurkę w pierwszy dzień Świąt oraz z doktor Magdaleną Bednarską, która robiła jej USG. Obie sympatyczne, mają dobre podejście do szczurków, są pomocne i udzielały wszelkich informacji o które prosiłam. Dużym plusem jest możliwość wykonania badania usg.


Nie popełniajcie tego błedu co ja!! Pojechałam z moją duszącą się szczurką w środku nocy do tej lecznicy i nie dość, ze mi lekarz nie pomógł(!) nie chciał jej reanimować, tylko stwierdził, że serce już nie bije, tylko mózg jeszcze pracuje to na dodatek "za wizytę"(!) wziął 20zł!!!!!! Poprostu żenada, szok i w ogóle!! Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI I JAK MOZECIE PODAJCIE DALEJ!! W OGÓLE NIE POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM, A ZWŁASZCZA SZCZURKOM!
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:16   

Off-Topic:
tej, wiesz, że capslock to powszechnie znana forma krzyku? netykieta jasno mówi, że nie należy używać capsa w wypowiedziach na forum.
 
     
demonia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:23   

Po pierwsze nie byłaś tam to się nie wypowiadaj, wiele osób, moich znajomych narzekało na tą przychodnię, a ja im nie wierzyłam i zaryzykowałam, więc opisałam tylko swój przykład.A Ty jej tak nie broń, bo to nie ma sensu.Jeśli życzysz innym takiego losu ich zwierzaków to powodzenia.Zresztą każdy powinien sam sobie wyciągnąć wnioski, a jeśli mimo wszystko chce przetestować to już Jego sprawa.Po drugie nie musisz mi tłumaczyć co oznacza caps w necie, bo na pewno dłużej tu urzęduję od Ciebie, a to było pisane specjalnie jeśli nie zauważyłaś.
 
     
Fea 



Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 1150
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 13:21   

A gdzie mata jej broni? Ok, ja wiem, urzędujesz w necie od jego zarania i brałaś udział w pierwszym flejmie, ale spuść no z tonu. Wiesz chociaż, jak się nazywa lekarz, który cię przyjął?
_________________
Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w dupie, a państwu będzie miło.

pisz, dopóki nie uwolnisz wszystkich
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 13:24   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


demonia napisał/a:
bo na pewno dłużej tu urzęduję od Ciebie, a to było pisane specjalnie jeśli nie zauważyłaś.



No właśnie pokazujesz nam jak ,,długo" urzędujesz, robiąc z siebie rozhisteryzowaną babkę, do której nic nie dociera :roll:
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 13:28   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


demonia napisał/a:
Po drugie nie musisz mi tłumaczyć co oznacza caps w necie, bo na pewno dłużej tu urzęduję od Ciebie, a to było pisane specjalnie jeśli nie zauważyłaś.

A na naszym forum należy przestrzegać regulaminu i tyle.
Cytat:
1. Na forum funkcjonują podstawowe zasady „netykiety” – nie używaj wyrazów wulgarnych, nie wyzywaj innych. Traktuj wszystkich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Nie pisz też WIELKIMI LITERAMI – traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy. Szanuj język polski - staraj się pisać zgodnie z jego zasadami: zwracaj uwagę szczególnie na ortografię i interpunkcję wypowiedzi.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
demonia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 13:32   

Bardzo dziękuję za pouczenie
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 14:25   

demonia, otrzymujesz ostrzeżenie za nieprzestrzeganie zasad forum, pisanie wielkimi literami i chamskie odzywki w stosunku do użytkowników. Żadne przykre doświadczenie Cię nie usprawiedliwiają.

Proszę również, abyś podała nazwisko lekarza, który Cię przyjmował. Nie można oczerniać całej lecznicy, zwłaszcza, że jest polecana przez inne osoby.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
KrzysKoz 


Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 15:03   
   Zwierzątka: szczur :)


Droga Babyduck,

Demonia opisała sytuację jaka spotkała ją w tej klinice. Sam jestem po ciężkim rozczarowaniu inną kliniką (w Poznaniu) - zamiescilem zresztą w tym dziale obszerny post na ten temat. Uwazam, iż mimo że konkretny lekarz potraktował ją w taki sposób, to ma prawo wyrazić swoją negatywną opinię o całej klinice. Nawet jeśli inni lekarze są w porządku, to niestety na opinię o Klinice pracują wszyscy jej pracownicy, ze sprzątaczką włącznie.

Opinia jest bardzo ostra, to fakt, i dużo w Demonii emocji i przekonania, że tylko ona ma rację, ale jednak oczernianiem bym tego nie nazwał.

Moim zdaniem najlepiej by było, aby Demonia oprócz postu tutaj umówiła się na spotkanie z szefem tej Kliniki i porozmawiała o tym co się stalo.
Ja tak zrobilem z Kliniką Wąsiatycza - najpierw porozmawiałem z jedną Panią doktor i Dyrektorką, a potem, uprzedziwszy je o tym, opisalem całą sytuację na forum.

Do takiego działania wszystkich zachęcam. Chwalmy w oczy i na forum dobrych lekarzy - pochwał nigdy za wiele.
Ale jeśli trzeba, mówmy lekarzom, szefom klinik, co nam się nie podoba i dzielmy się o tym z innymi.

W końcu to my płacimy za ich usługi i mamy pełne prawo mówić co od nich oczekujemy.
_________________
Krzys
____________
ze mną: ......
za TM: RyczyPisk, Pinky, Mózg, W(k)urwik
 
     
Fea 



Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 1150
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 15:20   

Pardon monsieur, ale nie wydaje mi się to obiektywne. Mam w domu cały łańcuch pokarmowy i leczyłam te zwierzęta w różnych miejscach. Przykładem niech będzie lecznica w Sobieszowie, gdzie jest rewelacyjna wetka i tragiczny, gburowaty wet (oboje od psów). Kiedyś nacięłam się na rzeczonego weta i skutek był taki, że zrezygnowałam z wizyty, ale to nie powód, żeby jechać po całości. Po prostu pana Romana odradzam, a panią Ewę polecam.
_________________
Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w dupie, a państwu będzie miło.

pisz, dopóki nie uwolnisz wszystkich
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 15:34   

Ja też poproszę o nazwisko lekarza, który Cię przyjął - jeśli nie pamiętasz, to wejdź na ich stronę - są zdjęcia wszystkich, więc pewnie rozpoznasz. To była kobieta czy mężczyzna? Ja byłam tam dwa razy, miałam dobre doświadczenia, aczkolwiek jestem gotowa uwierzyć, że mogą zbyt pochopnie decydować się na uśpienie zwierząt. Inna sprawa - skąd masz pewność, że lekarz nie miał racji?
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 16:56   

Off-Topic:
dwie nowe osoby na forum i od razu zjeżdżają wetów z takim zaangażowaniem.... czyżby niezdrowa konkurencja? czy tylko ja zauważyłam że udzielają się tylko w dziale wetów? :roll:
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:02   

Off-Topic:
nie tylko Ty ;) ale osobiście uważam, że to nie tyle konkurencja, co znudzeni życiem szukający dziury w całym ludzie
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
KrzysKoz 


Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 00:15   
   Zwierzątka: szczur :)


Off-Topic:
Nie jestem z konkurencji, tydzień temu musiałem uśpić mojego szczurka, między innymi dzięki niekompetencji kilku lekarzy w Klinice Weterynaryjnej w Poznaniu. Wszystko opisalem w poscie, mozna go tu znalezc.
Nie jestem znudzony życiem. Po prostu należę do ludzi, którzy chętnie zapłacą, i to dużo, ale za profesjonalną usługę. I ciężko mi się zgodzić na to, że są lekarze/kliniki którzy naciągają ludzi. Że są szefowie tych klinik, którzy do takiego przedmiotowego traktowania klientów zachęcają, bo widzą w kliencie tylko jego portfel.
Dobrze. że na tym forum możemy o takich przypadkach pisać. Piszmy, ale też mówmy tym którym płacimy co od nich oczekujemy. Każdy kto żyje z pieniędzy klientów powinien cieszyć się, iż ten do niego przychodzi i rozmawia o jakości jego usług.
Jeśli się nie cieszy, jest zirytowany, nie potrafi wysłuchać klienta, daje jasny dowód, iż go nie szanuje. I wtedy trzeba go omijać z daleka i przestrzegać przed nim innych.
Szukajmy dobrych weterynarzy, z wiedzą, sercem, podejściem i do szczura i do klienta. Chwalmy ich i dajmy im dobrze zarobić, pamiętając o tym, że nawet bardzo dobremu weterynarzowi może się zdarzyć pomyłka, czy nieudana operacja. Ważne jak z nami wtedy postąpi, co nam powie, jak zareaguje.
A reszcie mówmy jasno NIE, Pan/Pani na moje pieniądze nie zasługuje.

Po prostu.
_________________
Krzys
____________
ze mną: ......
za TM: RyczyPisk, Pinky, Mózg, W(k)urwik
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12