Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] [Warszawa] dr Ilona Blanc - ul. Obrzeżna 1A
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 16:49   [polecam] [Warszawa] dr Ilona Blanc - ul. Obrzeżna 1A
   Zwierzątka: ogony


Pozdrawiam ludzi z Mokotowa :) W sprawach drobnych chcę polecić Wam dr Ilonę Blanc z lecznicy na ul. Obrzeżna 1A

Kilka słów o pani doktor.
Byłam u niej, kiedy pracowała na Saskiej Kępie. Wiedzą i doświadczeniem nie powalała na kolana, ale chętnie słuchała, douczała się, była bardzo kontaktowa.
Potrafi wykonac podstawowe zabiegi przy szczurach, a także rozpoznac i leczyć najpopularniejsze choroby.
Taki wet "pierwszej pomocy" :)
Nie wiem, jak jest w tej lecznicy ze sprzętem i nie wiem, czy mają wagę dla gryzoni - lecznica chyba jest głównie zorientowana na psy i koty.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez babyduck Wto Lis 16, 2010 23:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 23:33   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Ja chodziłam do tej lecznicy z moimi szczurami. Zajmowała się nimi dr Blanc i dr Gawliński. Fakt, że głównie przyjmują psy i koty, ale dzięki ww. lekarzom udało się szczurom wyzdrowieć z : zapalenia płuc, ropnia na poliku i bliżej nieokreślonej przypadłości (zapalenie ucha lub limfocytarne zapalenie mózgu lub brak witaminy(?)), przez którą Biszkopcik traciła równowagę.
Ostatnio zmieniony przez Dori Pon Gru 15, 2008 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 01:43   
   Zwierzątka: ogony


Off-Topic:
Dori, proszę, używaj koloru bardziej przyjaznego oczom...
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
agusiak93 


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 23:44   
   Zwierzątka: myszki, psa, rybki


baaardzo polecam :) gdy miałam szczurki moi rodzice chodzili tam do weterynarza wiec nie bardzo sie orientowalam, ale teraz mam własne myszki i bardzo sobie cenie ta przychodnie. Rzeczywiście dr.blanc jest bardzo miła i widać , że lubi swoja prace:) sadzę , że od czasu wizyt Nisi nabrała sporego doświadczenia :) bardzo polecam też innych lekarzy :P :)
P.S.
maja wagę dla gryzoni :) :wink:

[ Komentarz dodany przez: LunacyFringe: Nie Sty 25, 2009 13:08 ]
błąd popr.
_________________
Agusia:)
Ostatnio zmieniony przez LunacyFringe Nie Sty 25, 2009 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 11:50   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Ja również polecam Panią Ilonę :mrgreen: wyleczyła Pucka z ropnia(już nie grozi mu amputacja łapki i łopatki hurra!!)Chodzę tam ze wszystkimi szczurkami :) No i ceny naprawdę "śmieszne" :DD
 
     
KaTasia 



Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 84
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 13:53   
   Zwierzątka: świnki 2, pies z kotem


Oooo. Widzę, że tu też pani Ilona jest popularnym wetem. Ja też gorąco polecam, chodzę tam z prosiakami i psiakiem, a moja znajoma ze szczurkami.
Żałuję, że lecznica przenosi się na inną ulicę, będę musiała jeździć autobusem, a tak to chodziłam sobie spacerkiem. :evil:

Moja mama jak była tam z psiakiem gadała z ludźmi, którzy przyszli ze szczurkiem z ropniem. Ciekawe, czy to ktoś z was. xD
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 14:26   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


KaTasia, tak to Ja i mój TŻ :lol: Ta "okrągła" sunia co mi nie dawała przestać się miziać to zapewne twoje cudo? :lol: słyszałam,że namawiasz tatę na ogony,jaki rezultat? :mrgreen:
 
     
KaTasia 



Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 84
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 17:59   
   Zwierzątka: świnki 2, pies z kotem


Tak, to moja klucha-Soniuchna. :) To strasznie miziasty psiak. xD
A co do szczurków...tata nadal jakoś nie może się przekonać. Ale chomika nie chciał, psa nie chciał, świnek nie chciał, a potem podchodził i gadał do nich. :mrgreen: Mam nadzieję, że uda mi się go przekonać.
 
     
mimibu 


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa/Łódź
  Wysłany: Wto Lis 16, 2010 18:03   [polecam] Warszawa
   Zwierzątka: Szczur


Bardzo gorąco polecam panią Ilonę Blanc... Od ponad roku zajmuje się moimi pannami. Wyleczyła (w trybie niemalże natychmiastowym) katar, "jęczmień" na oczku, oraz pozbawiła moją Szczurcię guza sutka (operował chirurg z tej samej lecznicy, ale pani Ilona dzielnie czuwała przy Dziuni i do 1 w nocy czuwała przy telefonie w oczekiwaniu na moje relacje na temat zdrowia pacjentki po wybudzeniu)... Polecam też lecznicę w której pani Ilona przyjmuje. Panie na recepcji natychmiast zakochują się we wszystkich ujrzanych zwierzątkach. Lekarze potrafią się także przyznać do swoich braków i pokierować do odpowiedniego innego lekarza lub lecznicy (rzadkość!)... Lecznica jest także czynna w weekendy do 15 (dyżury zamienne).
strona lecznicy: http://bokserska.waw.pl/ (niedaleko Galerii Mokotów, dojazd z metra Służew pod samą lecznicę)
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 22:26   
   Zwierzątka: ogony


Wątek o pani doktor Blanc jest tu: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=4622

Miło czytać, jak pani doktor coraz lepiej sobie radzi ze szczurami. Pamiętam początki jej przygody z tymi zwierzakami... to jest przykład weta o otwartej głowie i chęci uczenia się. I nie wahającego się konsultować się.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
lorelei 



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 595
Skąd: Oxford
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 10:22   

Ja również gorąco polecam, parę lat temu byłam u niej czasem z cięższymi przypadkami i jeśli nie umiała sobie poradzić, to konsultowała się z dr Bieleckim lub innym weterynarzem o większej wiedzy albo od razu kazała się do niego skierować. Obecnie jeżdżę do niej ze szczurami i żadnych problemów nie ma. Lubi słuchać i tłumaczyć, poza tym to przesympatyczna osoba. :wink: No i ceny rzeczywiście są przystępne.
 
 
     
trutlen 



Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: W-wa
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 18:10   

A ja właśnie się zdziwiłem zobaczywszy, że dr Blanc nie ma w grafiku na Bokserskiej...
Jest za to informacja 'Lek wet.Ilona Blanc urlop macierzyński'. Gratuluję mamie :)
Szkoda tylko, że chwilowo moje panny nie mają lekarza...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 14