Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[Polecam][Kraków]Przychodnia weterynaryjna ul. Kordiana 60
Autor Wiadomość
psst 


Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 13:46   [Polecam][Kraków]Przychodnia weterynaryjna ul. Kordiana 60

Mam pytanie: czy ktos z Was był może ze swoim szczurkiem u weterynarza przy ul. kordiana w krakowie (bądź jakiegos innego na kurdwanowie)?
Ostatnio zmieniony przez Kluska Pią Lut 17, 2012 17:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
odmienna 


Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 08:39   

ja leczę moje zwierzaki na ul. Kordiana - spokojnie mogę polecić :usmiech: Cała Trójka przyjmujących tam lekarzy jest "na +"
Co prawda, nie są to specialiści od szczurków (jeszcze ;) )- ale mają bardzo dobre, serdeczne podejście do zwierząt.
w trudniejszych przypadkach- dobrze trafić na dra Wilkołaskiego- ma chyba, oprócz fachowej wiedzy, niesamowitą intuicję.
 
 
     
nitka 



Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 68
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 14:07   
   Zwierzątka: 2 szczury, 3 psy


dr Wilkołaski ma podejście i wiedzę, wyleczył mi psa po 1,5 roku pseudleczenia go u innch, ze szczurasami też sobie radzi i to coraz lepiej, dokladny, życzliwy, widac, że jego zawód to pasja a nie wyzysk finansowy, zawsze można zadzwonic i się poradzic, obecnie przyjmuje na ul Lwowskiej gdzie ma swój prywatny gabinet. POLECAM! :]
_________________
"Idąc cmentarną aleją szukam ciebie, mój przyjacielu ......" [*] D.
 
 
     
1Netka1 


Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 15:40   
   Zwierzątka: Kamis, Chili, Peper, Szafran, Czoko


JA bo mieszkam tuż obok. Pierwsza wizyta i ostatnia od razu po pojawieniu się Blue i Alucarda u mnie w domu. Byłam na wizycie kontrolnej . Niestety nie znają się tam na szczurkach , nie dali rady ich nawet osłucha.
Mogę spokojnie polecić tę klinikę dla osób które mają typowe zwierzaki domowe. Koty, psy, króliki, ale nic więcej
Są ludźmi którzy starają się pomóc zwierzętom ale niestety , oszczurzonym nie polecam :(
Za to mojego psa powierzę im nawet z zamkniętymi oczami
 
     
Manta 



Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 167
Skąd: Krakow
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 18:40   

W krak-vecie (ul.sanocka) dr Adamska-Lasek sobie z myszami radzila, ze szczurem (przy kontrolach i przeziebieniu) tez jak najbardziej na plus, wiec polecam, z tym, ze nie wiem czy juz wrocila, bo jakis czas temu jej nie bylo.
Swoja droga - czasem warto przejechac sie kawalek dalej ze zwierzakiem niz leczyc pod nosem byle-jak.
_________________
Dziunia, Schiza i Szycha - moje wariatki:
http://forum.szczury.biz/...p=689740#689740
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14