Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: karola
Śro Paź 01, 2014 13:35
[Szczecin/Poznań] DT dla dwoch/jednej samiczki PILNE
Autor Wiadomość
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 21:06   [Szczecin/Poznań] DT dla dwoch/jednej samiczki PILNE
   Zwierzątka: trzy czterołapy


1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samice

3. Wiek szczurów: ponad 2 lata v(Freya) i 1,5 roku (Caelestis)

4. Miasto: Szczecin lub Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast:
w granicach rozsądku ;)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Freya ma wyciętą końcówkę ogona, ale poza tym są zdrowe :)

7. Charakter, usposobienie szczurów: Obie kontaktowe, Freya dość niezależna, bardzo lubi rozrabiać i biegać, a Caelestis lekko w swoim świecie ;p za dzieciaka była odważna, jednak jej przeszło i jest teraz lekko wycofana, bardzo spokojna, ale za to lubi lizać po dłoniach w ramach wdzięczności za mizianie :)

8. Stosunek szczurów do człowieka: obie były swego czasu mizialskie, jednak od dłuższego czasu nie mogę z nimi przebywać, bo nabawiłam się uczulenia na szczury, wycofały się trochę, ale szukają kontaktu z człowiekiem

9. Stosunek do innych szczurów: Freya jest dominująca, a Caelestis uległa i lekko wycofana społecznie ;) moje szczurzyce chyba ją zdominowały, lubi przebywać sama w klatce, choć też często razem z nimi śpi wtulona.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Po 7 latach ze szczurami nabawiłam się na nie uczulenia, a w październiku zaczyna się rok akademicki i nie mogę ich zabrać ze sobą, bo jeden pokój z nimi niestety odpada. Już samo sprzątanie klatki jest dla mnie sporym wyzwaniem, a pogłaskanie skutkuje swędzeniem :/

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: klatka dla dwóch samiczek, miski, poidła, jeszcze mam dwie półki Ferplasta, poobgryzane i zasikane ;) Ale też mogę oddać

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wolałabym razem, choć jeśli ktoś chciałby jedną samiczkę, to Freya może iść do innych szczurów, jest dość dominująca, ale myślę, że potrzebuje silnego autorytetu ;) U mnie 3 młode panienki zaakceptowała bez żadnych konfliktów. Caelestis wtedy by wróciła do Nakashy

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: dobre serce przede wszystkim, odpowiedzialność. Musi być też zaakceptowany przez Nakashę

16. Zdjęcia szczurów: nie mam obecnie, bo komputer na którym miałam ma wirusa, więc wrzucę stare:
Freya

Caelestis zdjęcia jak była malutka są tutaj: http://forum.szczury.biz/...p=846675#846675

17. Kontakt: telefon 501 962 122, facebook https://www.facebook.com/nacioluu lub mail nacioluu@tlen.pl

18. Kilka słów o szczurze:
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
Ostatnio zmieniony przez Naciol Wto Wrz 23, 2014 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 12:13   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Hop hop, mysiaki naprawdę szukają domu :( Koniec września wyjeżdżam i nie będę w stanie się nimi opiekować.

Mogę dowieźć dalej, praktycznie cała Polska, tam gdzie dojedzie jakiś PKS czy też pociąg.
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Jabloncius 


Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 0
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 19:50   
   Zwierzątka: Szczurasy


A sama Caelestis wchodzi w rachubę?
 
     
MyDestiny 


Dołączyła: 07 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: okolice Trójmiasta
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 21:44   

Wziełabym, ale boje się czy dogadają się z moją prawie 2 letnia samiczką.... Chce dla niej młodziaki.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 21:46   
   Zwierzątka: szczurze damy


MyDestiny, http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16790
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
MyDestiny 


Dołączyła: 07 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: okolice Trójmiasta
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 21:55   

Karena widziałam ... problem w tym , że nie chce zaklepywać szczurka na za 2-3 tygodnie...bo nie wiem czy nie znajdę czegoś wcześniej. Mój Siwus płacze nocami... nie wiem czy dotrzyma te tygodnie... Ona jest strasznie samotna... a mimo mojego wstawania w nocy,głaskania i ogólnego wsparcia...no nic się nie zmienia.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 22:06   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


MyDestiny, jeśli nie przerażają Cię czerwone oczka to jest sporo labikowych dziewczynek do oddania od zaraz. Pisz do Starszej Pani - ona ma kontakt do osoby z Vivy zajmującej się tym tematem.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Sob Wrz 13, 2014 16:34   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


MyDestiny, nie jestem w stanie powiedziec czy sie dogadają ;) Freya jest dość charakterna, ale z drugiej strony ponad rok temu zaakceptowała 3 mlode panny. Bylo troche szarpaniny, ale nigdy nie jestesmy w stanie tego przewidzieć ;)

W razie czego do Trójmiasta moglabym je podrzucic


Jabloncius, raczej nie, bo gdyby znalazł sie dom dla Freyi, to Nakasha moze wziac Caelestis do siebie, ale to musialabys sie dogadać z Nakasha. Z tym, ze ja nie chce zostawiać samej Freyki, a jak ktos wezmie Caelestis, a potem znajdzie sie osoba, ktora by chciala zaadoptować dwie szczurzyce?
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Śro Wrz 17, 2014 23:44   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Halo halo, moze ktos jednak? Koniec wrzesnia wyjeżdżam i naprawde nie będę w stanie sie nimi opiekować, mieszkanie w jednym pokoju z nimi odpada a w domu u mnie się nimi nikt nie zajmie, bo sie boja szczurów :(
Moze byc nawet na tymczas w poszukiwaniu stałego domu, będę bardzo wdzięczna i oczywiście będę pomagać w dalszym szukaniu!
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 17:38   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Podrzucam, bo w niedziele wyjezdzam i do tego czasu musze im znalezc chociaz DT. Domek moge wspomagac finansowo za zycia myszakow! Zwlaszcza tymczasowy.
Prosze, mam coraz mniej czasu :( Caelestis najwyzej pojedzie do Nakashy.
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
yumeha21 



Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 102
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 17:40   

Jeśli znajdziesz możliwość transportu do Białegostoku to zajmę się nimi. Mam za miękkie serducho. :)
_________________
moje ogonki<3
bazarek różnych różności ;)
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 14:54   

Naciol, pytałaś na fejsbukowych grupach szczurzych? Pisałaś do osób na Allo z Poznania i Szczecina, coby mogli chociaż wziąć na DT?
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Śro Paź 01, 2014 13:33   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


do zamknięcia
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 14