Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Maj 26, 2014 00:32
[POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów
Autor Wiadomość
MichalKonstanty 



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 14
Skąd: Poznań / Wrocław
  Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 19:52   [POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Moi drodzy miłośnicy zwierząt i szczurów!
W moim życiu zawodowym pojawiła się bardzo duża możliwość rozwoju, która stety/niestety wiąże się z przeprowadzką za granicę i zmianą trybu życia - częste podróże i ogólnie rzecz biorąc - życie na walizkach. Długo nad tym myślałem. Po rozważeniu za i przeciw postanowiłem wykorzystać tę szansę. Niestety moich dzieciaków nie będę mógł wziąć ze sobą.

Zwracam się więc do Was z prośbą i apelem. Szukam dla moich 5 panów najlepszych pod słońcem domów. Najlepiej by było żeby to był jeden dom, chociaż rozdzielenie - ze względu na ich ilość, jest jak najbardziej dopuszczalne. W przypadku podziału, najlepiej żeby Rumcajs i Feliks (łysol i jego biały brat) zostali razem, oraz Edi z Kopytkiem razem. Quartus jest na tyle elastyczny (i jako jedyny nich bez jajek) że wydaje mi się, że dopasuje się do każdego stada.

Chłopcy to:

Edi pan pełnojajkowy, 1,5 roku - alfa
Kopytek pan pełnojajkowy 1,5 roku - beta
Quartus pan kastrat 1,5 roku - poza rankingiem stada nie interesuje go drabina społeczna
Feliks pan pełnojajkowy 6 miesięcy
Rumcajs pan pełnojajkowy 6 miesięcy

Zasadniczo mam czas żeby znaleźć im domy do końca kwietnia, ponieważ po tym czasie rozpocznie się moja "przygoda". Obecnie z chłopakami jestem w Poznaniu. Nie byłoby też problemu z dowozem do Wrocławia. Inne miasta wchodzę w grę przy ogarnięciu transportu.

Więcej detali o nich znajdziecie na naszym blogu: http://RattusSapiens.com/, który niestety też przejdzie w stan "ciszy", chociaż nie usunę go z sieci. Może, że z czasem wrócę do publikowania.

Więcej szczegółów udzielę najlepiej na fejsie TUTAJ, gdzie jestem dostępny prawie non stop - przez telefon.
_________________
 
     
rumcia 



Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 20:46   

poszło pw :)
_________________
Na obecną chwilę szczurków brak. Może kiedyś, w przyszłości...
Za TM: Cezar (*) Oskar (*) Neron (*) Bafin WdS (*)Will (*) Alcus (*) Muffin SR (*) [/size]
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 21:07   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Prawdopodobnie będę jechać w ten weekend na trasie Warszawa-Poznań-Warszawa - jak się ktoś zdecyduje mogę pomóc w transporcie do Warszawy.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
MichalKonstanty 



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 14
Skąd: Poznań / Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 05:30   

Moi Drodzy, Quartus znalazł już wspaniały dom. Na nowych wspaniałych ludzi czekają Edi z Kopytkiem i Feliks z Rumcajsem. Proszę o kontakt tutaj albo meilowy, jeżeli jesteście zainteresowani nimi. W odpowiedzi prześlę Wam do wypełnienia ankietę adopcyjną. /Michał
_________________
 
     
rumcia 



Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 17:34   

Hey. Nadal jestem zainteresowana Feliksem i Rumcajsem :)
_________________
Na obecną chwilę szczurków brak. Może kiedyś, w przyszłości...
Za TM: Cezar (*) Oskar (*) Neron (*) Bafin WdS (*)Will (*) Alcus (*) Muffin SR (*) [/size]
 
     
MichalKonstanty 



Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 14
Skąd: Poznań / Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 14:02   

Moi drodzy, wszyscy chłopacy poza wspaniałymi Edim i Kopytkiem znaleźli już domy. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdą się odpowiedzialni opiekuni/opiekunki dla Ediego i Kopytka. Początkowo pisałem, że warto by było żeby ich nie oddzielać ale w sytuacji kiedy trudno dla nich o dom zgodzę się nie rozstanie tych braci. Ponieważ chłopacy mają jajka najlepiej żeby połączyć ich z młodymi szczurkami chłopakami (do około 6 miesięcy) wtedy jest ogromna szansa że sie dogadają. Widziałem jak łączyłem ich 3 miesiace temu z młodzikami i skończyło sie to pełnym sukcesem. Chłopcy mają 1,5 roku i cieszą się dobrym zdrowiem (Kopytek obecnie zaczął od czasu do czasu kichać, ale wydaje mi sie to niegroźne, jeżeli witaminy nie pomogą podam mu immunoglukan). Edi jest alfą ale dla ludzi jest stonowany, spokojny i miły. Nie garnie sie wyjątkowo do pieszczot ale lubi sobie usiąść koło mnie albo na łóżku i sie we mnie wpatrywać. Taki filozof i obserwator. Kopytek kiedyś był bardziej wiercipiętą i niedotykalskim (nie lubił być brany na ręce) ale teraz się uspokoił i nawet daje się pomiziać i potarmosić . Obaj są uroczy. Chłopcy są obecnie ze mną w Poznaniu, ale w grę wchodzi też przewiezienie do Wrocławia albo innego miasta w granicach 2-3 godzinnej podróży w przyszłą sobotę (26/04). Potem jeżeli nikt sie nie zgłosi chłopaki bedą czekać na adopcję w domu mojej przyjaciółki we Wrocławiu. Więcej zdjęć chłopaków znajdziecie w galerii mojego bloga w ich zakładkach: http://rattussapiens.com/galeria/, na blogu znajdziecie też ich historię (Edi i Kopytek).

_________________
 
     
Smerfeta 


Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Maj 14, 2014 01:21   
   Zwierzątka: ogonki, pajurki


jak ma sie sprawa Ediego i Kopytka?
_________________
Smerfeta
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2014 23:56   
   Zwierzątka: królinka i szczury


MichalKonstanty, aktualne?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 00:31   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Brak odzewu, zamykam.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12