Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Warszawa] Oliwia Łobaczewska - okulista
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 19:45   [polecam] [Warszawa] Oliwia Łobaczewska - okulista
   Zwierzątka: ogony


Widzę, że o doktor Oliwii nie ma jeszcze wątku, a może komuś się przyda.

Bardzo polecam doktor Oliwię Łobaczewską! Doktor Oliwia jest okulistą, bardzo dobrym. Zna się na oczach wielu zwierząt, w tym również na szczurzych.
Sama jest przesympatyczną osobą, oazą spokoju. Spokój ten przelewa się i na pacjenta, i na człowieka. Do tego jest bardzo cierpliwa i rzeczowa, wszystko wyjaśnia.
Jeśli ktoś by miał problem z oczami swojego ogoniastego - serdecznie polecam wizytę u niej. Zwierzak będzie dokładnie przebadany, a leczenie dokładnie dopasowane do problemu.

Doktor Oliwia na pewno przyjmuje w Medicavecie w piątki od 19 do końca pracy lecznicy i w lecznicy weterynaryjnej Bemowo (godziny przyjęć pod linkiem). Wszystkie wizyty na zapisy, ale generalnie nie czeka się długo.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez Nisia Śro Sie 01, 2012 08:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 21:29   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Przyjmuje także w lecznicy A-Z Vet na Targówku.

My bardzo polecamy, dzięki niej Godryk zachował oczy (jak na razie i oby jak najdłużej).
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
lorelei 



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 595
Skąd: Oxford
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 22:01   

To i ja się dołączę do zachwytów. Doktor Oliwia jest bardzo sympatyczna, faktycznie wszystko dokładnie tłumaczy i do tego już od samego jej podejścia do zwierzaka widać, że po pierwsze lubi swoją pracę, po drugie jest w tym naprawdę dobra. Pomogła mojej Bahati, która miała oczy w już dość kiepskim stanie, obecnie nie musi brać żadnych leków ani kropli, zostały tylko małe blizny na oczkach. :mrgreen:
 
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 21:55   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Hej, mam pytanie: jak jest z cenami za samą wizytę u niej? Czy różni się cena w zależności od lecznicy w której przyjmuje?
W A-Z WECIE wizyta 70 zł, tam się wstępnie umówiłam na za tydzień. Gdzieś może jest taniej?
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 21:59   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


W klinice Bemowo zwykle płaciłam ok. 50 zł, ale ostatnia wizyta była w styczniu tego roku.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 10:14   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


nimka, tak, cena wizyty zależy od lecznicy - w sensie od tego, ile dana lecznica bierze za wizytę u specjalisty.
W MedicaVecie jest to 55 zł.
W Ogonku chyba ok 50 zł, ale dawno tam nie byłam, więc nie mam pewności.
Jeśli nie przeraża Cię dojazd, to zadzwoń i się spytaj. Na 100% znajdziesz taniej.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 15:14   
   Zwierzątka: Szczury


Jeśli mnie pamięć nie myli, dr Łobaczewska przyjmowała również przy Bokserskiej (niedaleko Galerii Mokotów), ale to warto zweryfikować
Ja również szczerze polecam panią doktor - uratowała oko Daithi, gdy miała rozciętą rogówkę (ktoś ją chlasnął pazurem). Badała dno oka oraz samą rogówkę z kontrastem, żeby zobaczyć jak duże i jak głębokie jest uszkodzenie.
_________________
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 17:57   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Byłam dziś w Ogonku (tam 55 zł) u niej. Jestem zadowolona ;)
Dostałam receptę i zalecenia (szczur z mętnymi oczkami - okazało się że nie domyka powiek i wysychają mu rogówki oraz ma stan zapalny w oku).
I się mamy przebadać ogólnie dokładnie (uszy, zęby, krew i przysadka :roll: ), ale to już w PulsVecie.
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 18:29   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kochana jest, prawda? :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Lip 02, 2014 16:11   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Doktor Łobaczewskiej nie ma do końca przyszłego tygodnia (zawsze tak jest, jak mmarcioszka potrzebuje szczurzego okulisty...), jest na urlopie.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
annam 


Dołączyła: 30 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 23:15   Oliwia Łobaczewska niestety nie polecam

Zachęcona opiniami z sieci wybrałam się do pani doktor Łobaczewskiej i musze powiedzieć, że byłam bardzo niemile zaskoczona. Do tego stopnia, że zaczelam zastanawiać się czy te pozytywne opinie nie sa czasami pisane przez sama pania doktor.
Wrazenie generalnie takie, że zależy jej wyłącznie na kasie i jest nastawiona na tak zwany przemiał – czyli 10 minut, byle szybciej, i do widzenia. Nie zbadała mojego zwierzaka niestety dokładnie, bo wlasnie już musiala leciec do następnej kliniki (nawet tego nie ukrywala, powiedziała, że badanie może dokończyć jej asystentka – tylko ze tamta pani nie była okulistka!). Skutek był taki, że musiałam się wybrać do Garncarza koniec konców i dopiero on wprowadzil leczenie, które rzeczywiście przyniosło efekt.
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 23:22   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Jestem w szoku :O
_________________
Moje ogony
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 23:41   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Ja również jestem w szoku - leczę moje zwierzaki u dr od wielu lat, nigdy nie miałam najmniejszego problemu z czasem, który dr poświęca zwierzakom (nawet w sytuacji, gdy jej własna matka czekała na nią dłuższy czas na dworcu - przyjęła mnie wtedy i przeprowadziła normalne badanie, bo sprawa była pilna). Wielokrotnie dr za kontrolę nie brała ani grosza.

annam, a nie spóźniłaś się przypadkiem na umówioną wizytę? Dr jest niezwykle punktualną osobą i o ile mi wiadomo... nie posiada asystentki. W której lecznicy byłaś?
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 01, 2014 00:31   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Ja też mam bardzo dobre doświadczenia - dr przy mnie była bardzo dokładna, nie spieszyła się, diagnozy mi się podobały (trafne ;) ), bardzo delikatnie badała szczurka, a dodatkowo też odpowiadała na moje pytania nie związane z pacjentem (pytałam o leczenie kota przychodząc ze szczurem).
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12