Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Lublin] Kliniki weterynaryjne na Głębokiej
Autor Wiadomość
Dodusss 



Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 4
  Wysłany: Czw Mar 22, 2012 17:53   [polecam] [Lublin] Kliniki weterynaryjne na Głębokiej

Miałam dziś małą kryzysową sytuację z moją Morą. Nie wiedziałam co robić, mieszkam w Lublinie przy Narutowicza i wyczytałam, że najbliżej mam właśnie do klinik. Niewiele się zastanawiając zapakowałam Morę do transportera i pognałam tam właśnie. Co prawda nie było lekarza od gryzoni (doktora Ziętka), ale telefonicznie powiedział swoim kolegom co mają robić. Dostałam do niego telefon, dzwoniłam, on oddzwaniał i szybko zorientował się co jest. Jak się okazało była to regurgitacja ;/ Dostałam szybkie wskazówki co i jak robić dalej i zapewnienie, że w razie czego mogę dzwonić jeśli tylko cokolwiek będzie się działo. Za wizytę nie zapłaciłam nic, a szczurunia już czuje się lepiej :mrgreen:
Tak więc z całych sił polecam Lubelskim ogoniastym doktora Ziętka! :)
Ostatnio zmieniony przez Layla Pią Kwi 06, 2012 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ajlonka 



Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 295
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 18:47   
   Zwierzątka: Kot, Pies, trzy ogonki- Ozzy, Edzio, Chester :)


Zawsze bałam się zawozić tam moje zwierzaczki, bo bałam się że studenci będą eksperymentować... Kiedyś może jednak warto sprawdzić, choćby na zwykłym "przeglądzie" bo mam zdecydowanie bliżej niż do PoliWet'u czy Małych Zwierzaków.... :)
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 20:50   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Off-Topic:
Ajlonka, a ja bym chyba wolała studenta z otwartą głową niż wypalonego rytuniarza, gdybym kiedyś stanęła przed takim wyborem;) . Przynajmniej tak wybieram w innych dziedzinach. Zresztą student sam nie może Ci leczyć zwierzęcia bez nadzoru samodzielnego lekarza
_________________
think big, start small
 
     
Ajlonka 



Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 295
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 21:29   
   Zwierzątka: Kot, Pies, trzy ogonki- Ozzy, Edzio, Chester :)


Off-Topic:
Martini, wiem wiem:P ale mimo wszystko lekki lęk jest;) tym bardziej że znam paru studentów weterynarii ... :P
 
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 20:40   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Przypomnę dwoje moich uczelnianych wetów. Znam ich już czas jakiś, patrzyłam im na ręce i z czystym sumieniem mogę polecić - bo nie znam lepszych w tym mieście (a trochę już szukałam).

dr Jerzy Ziętek
Jest po prostu świetny. Nastawiony właśnie na drobne ssaki, stale się dokształca i zdobywa doświadczenie. Jest zaangażowany, znający się na rzeczy i z miesiąca na miesiąc coraz lepszy (a do tego naprawdę niewiele bierze za leczenie - czego proszę nie nadużywać, bo nam doktor z głodu zemrze... ;) ). Leczę u niego moje własne zwierzaki, tymczasowiczów i wszystkie dzikie znajdy czy sieroty. Pan doktor przyjmuje codziennie na klinice epizotiologii, zwykle w godzinach 8-14 (miewa jednak wyjazdy terenowe czy zajęcia ze studentami, więc warto zadzwonić wcześniej i się umówić), czasem ma dyżury popołudniowe czy nawet nocne.

dr Dorota Różańska
Bardzo dobry chirurg, świetna w operowaniu małych ssaków. Pani doktor od wakacji wykonuje zabiegi w narkozie wziewnej (!), chyba jako jedyna w tym mieście. Wyniki naprawdę niezłe, polecam.

Obydwoje przyjmują na klinikach UP:
ul. Głęboka 30
tel. 81 445 69 12 (epizooty), 81 445 61 93 (chirurgia)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14