Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Sob Mar 21, 2015 19:35
[Warszawa+] Krzysiek Włóczykij chce się ustatkować
Autor Wiadomość
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 17:27   [Warszawa+] Krzysiek Włóczykij chce się ustatkować
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


1. Liczba szczurów do oddania: jeden

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: ok. pół roku

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Możliwy transport do Łodzi, a z pomocą dobrych dusz z forum i blablacara do innych miast.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak informacji z przeszłości, obecnie zdrowy - wczoraj był na przeglądzie weterynaryjnym. Przez parę dni powinien być jeszcze na obserwacji (ze względu na możliwość przeziębienia). Waży 400g.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Mało jeszcze o nim wiem, ale zdecydowanie ma duszę podróżnika - mimo zupełnie nowych warunków, obcego domu od razu wyszedł z klatki na spacer. Teraz - gdy piszę ogłoszenie - nie chce siedzieć w kamizelce tylko chce współredagować tekst ;) Jest ciekawski.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Źle reaguje na łapanie - mocno się spina i piszczy. Nie próbował gryźć, ale z pewnością trzeba do łapania podchodzić ostrożnie i z wyczuciem. Mimo, że jest u mnie kilkanaście godzin spokojnie daje się głaskać i miziać. U weterynarza pozwolił się spokojnie zbadać, osłuchać i zajrzeć do uszu.

9. Stosunek do innych szczurów: Nie mam pojęcia - w klatce siedział sam, możliwe, że był trzymany samotnie.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jestem DT.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nd.

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nd.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: nd.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Dużo serca, towarzystwo do zabaw, opieka weterynaryjna.
Obowiązuje standardowa ankieta adopcyjna, ew. wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: PW

18. Kilka słów o szczurze: Krzysiek to kolejny podrzutek od Straży Miejskiej - został wystawiony na trawnik w klatce zapakowanej w torbę. Szczęście w nieszczęściu, że było ciepło, a klatka i torba nieźle zabezpieczała przed wiatrem.
Ze względu na podobieństwo (oby tylko z umaszczenia, a nie z charakteru :> ) do mojej Krzysi Pędziwiatr otrzymał imię Krzysiek. A Włóczykijem jest z duszy. Ale teraz bardzo chciałby się ustatkować i mieć dom. Prawdziwy dom, z którego nikt go nie wystawi na trawnik jak się już nim znudzi. Dom z kolegami do iskania i biegania. Po prostu dom.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 10:37   

Piękny chłopiec, z pewnością szybko znajdzie ten dom :serducho:
_________________


 
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 01:10   

Śliczny chłopak :serducho: Dużo kciuków za ten jeden, jedyny, najlepszy dom :kciuki: Pyl, wiesz że bym wzięła gdybym tylko mogła ale na ten moment to już naprawdę mi starczy ogonów :P
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 14:07   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Vaco, liczę na to :)
SzczurLOVE, masz świętą rację! :)

A na osłodę chwila z Włóczykijem-nie-Włóczykijem :)
Przepraszam za słabą jakość (to prawie-selfi).
Polecam uwadze super agresywne zachowanie - atak języczkiem na suwak :> (niestety słabo widoczne, tak pod koniec filmiku).
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 18:30   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


A ja tylko cichcem dopiszę, że Krzysiek odkrył trzeci wymiar :serducho:
Sądząc po po tym, że znaleziony był w klatce typu duna oraz po jego zachowaniu (przez parę dni chodził tylko po dnie klatki) mniemam, że w niej właśnie mieszkał i nie wiedział co to jest wspinanie się po prętach. Ale! Ale wczoraj przywitał mnie zwisając na prętach jak na prawdziwego Włóczykija przystało. A zwinny i sprawy jest jak samiczka - po prostu porusza się po prętach klatki jak pająk, nie schodzi już prawie na dno i niemal przylepia się do prętów :mrgreen:

Serce rośnie jak się widzi taką zmianę - to jakby mieć maluszka i cieszyć się z jego pierwszych kroków, tylko jednocześnie jest więcej ciałka do kochania :serducho:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 17:40   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Ogłaszam wszem i wobec, że Krzysiek ma już zaklepany super domek i czeka teraz na transport :mrgreen:

I niech żałują Ci co go nie chcieli - z dnia na dzień robi się coraz fajniejszy, tuli się do człowieka, bezproblemowo daje się już łapać i brać na ręce :serducho:
Tylko zdrowy rozsądek i dwie klatki pełne szczurów ratują mnie przed myślą o porwaniu go.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Paul_Julian 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 55
Skąd: 3miasto
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 18:38   

Potwierdzam, że Włóczykij ma u mnie domek, przyjechał dzisiaj i od razu zaczął zwiedzanie :)
_________________
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Buła
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink,Sowa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12