Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Gdańsk] Lecznica ul. Obrońców Wybrzeża
Autor Wiadomość
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 21:42   
   Zwierzątka: szczury


Jeśli chodzi o kastracje to mogę polecić dr. Kubę Ziemkiewicza wszystkich trzech chłopaków kastrowalam u niego. Szczurki obudzily się z narkozy. Jeden był bardzo agresywny i musiałam zaryzykować jego kastracje w wieku 3 miesięcy i tez się powiodła.

Jeśli chodzi o leczenie to polecam dr. Natalie. Dawki leków są przez nią zawsze odmierzone i można samemu podać je w domu, nie meczac zwierzaka codzienną jazda do weterynarza. Obecnie leczę u niej ropien w pyszczku, jestem dobrej myśli.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 15:45   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Wznawiam temat zaniepokojona ostrzeżeniem dla jednej z użytkowniczek. Ta lecznica jest dobra do spraw lekkich, na pewno nie do operacji (potrafią wydać niewybudzone zwierzę - w/w weterynarz tak postąpił z moim szczurem. Szczur się na szczęście wybudził, ale powinnam dostać go przytomnego).
To lecznica, w której z powodzeniem wyleczą przeziębienie, ale dawki leków dobierają nie ważąc szczurów, co niezbyt mi się podoba. To nie jest zła lecznica, ale nie powinna być tą podstawową dla szczurów.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 09:31   
   Zwierzątka: szczury


Ja kastrowałam tam swoje szczurki ale nie za bardzo lubię tam chodzić mimo iż mam blisko. To z ważeniem to prawda, ja zawsze upominałam się o zważenie szczurków. Ponadto nie podoba mi się to że wet tak jakby bał się wziąść do rąk szczurka (przynajmniej miałam takie wrażenie). Szczurki bardzo się tam boją chodzić, ostatnią diagnozę miały wystawioną bardzo błędną. Zmieniłam gabinet na dr. Barancewicza, tam szczurki same idą do weta w ogóle się nie stresując, byłam w szoku jak to zobaczyłam. Nie znaczy to że w nagłym wypadku nie skorzystam z usług dr. Natali, bo mam tam bardzo blisko i lecznica jest bardzo długo otwarta (chyba do 22:00 godziny).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12