Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Kwi 23, 2015 21:47
HIPCIO- Akcesoria dla małych zwierząt
Autor Wiadomość
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 22:58   HIPCIO- Akcesoria dla małych zwierząt



http://hipcio.sklep.pl/

I po prostu polecam, ceny konkurencyjne, uczciwi sprzedawcy, wszystko jak należy :)
_________________

 
     
Fibius 


Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 17
Wysłany: Śro Sie 13, 2014 20:31   
   Zwierzątka: gryzonie, króliki


Link: Karmy dla szczurków


Poza tym, zapraszam do działów z karmami ratunkowymi, suplementami i witaminami, gdzie doszło kilka nowych produktów (m.in. duże HerbiCare i RodiKolan. :)

Link: Witaminy i suplementy

Poza tym mamy sporo nowości, w tym z Trixie, Ferplasta i Niezłego Ziółka. :)

[ Dodano: Sob Sie 23, 2014 20:40 ]
Kochani! Ostatnie braki z JR Farma są spowodowane zmianami handlowymi. Jednak z początkiem września w naszym sklepie zostaną uzupełnione wszystkie brakujące produkty wraz z dużą ilością nowości.
Oprócz tego:
- Jedzie już do nas nowa marka niedostępna w Polsce. :D
- W najbliższym czasie spodziewamy się dostawy klatek dla zwierząt.
- Planujemy kolejny produkt marki HIPCIO
- W przyszłym tygodniu w sklepie zawitają produkty marki Zuzala.
- I może coś jeszcze ... ;-)

Ufff ... :D

[ Dodano: Czw Paź 16, 2014 09:38 ]
.

:twisted: Trick or Treat!!! :twisted:

Wraz ze zbliżającym się Halloween sklep Hipcio organizuje konkurs zdjęciowy! Aby wziąć w nim udział, należy do 31 października przesłać jedno zdjęcie przedstawiające waszego podopiecznego w halloweenowym lub jesiennym stylu. Wykażcie się pomysłowością. Dynie, cukierki, straszydła, jesienne liście, chryzantemy. Do dyspozycji jest mnóstwo rzeczy by zrobić wspaniałe zdjęcie.

Więcej o regulaminie na stronie: http://hipcio.sklep.pl/newsy/29/konkurs-halloween

 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 09:41   
   Zwierzątka: szczurze damy


Ooo konkurs :) Podoba mi się :)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Fibius 


Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 17
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:36   
   Zwierzątka: gryzonie, króliki


Kochani. Z wciąż poszerzającą się ofertą sklepu Hipcio, przypominamy o wszelkiego rodzaju nowościach i stałych produktach dla naszych kochanych ciurów. :)

Wśród nowości, pojawiły się kolorowe tarasy (błękitny i różowy) a także nowa marka karm Vadigran Terra i poszerzenie oferty o markę własną "Suszone Robaczki". :)

Więcej w nowościach: http://hipcio.sklep.pl/nowosci

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:54   
   Zwierzątka: ....


Bardzo polecam :D , duży wybór, miła obsługa, niskie ceny i szybka wysyłka ;)
_________________
...
Ostatnio zmieniony przez Szczurówka Pią Sty 16, 2015 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 22:34   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Też polecam :)

Zamówienie złożone w środę w nocy (po 22), płatność przelewem (wysłałam na maila sklepowego potwierdzenie przelewu).
Kurier dzwonił, że ma przesyłkę dziś przed południem. Odebrałam sobie z punktu odbioru oddalonego o jakąś minutę od mojego domu.
Paczuszka zgrabnie zapakowana (z naklejką żeby nie trząchać, bo szkło ;) ), w środku wszystko jak należy :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 21, 2015 11:48   
   Zwierzątka: brak


Aaaa, nareszcie narozna kuweta z kratka! :mrgreen: :serducho: Juz mialam kupowac z USA i placic majatek :P Jest tutaj: http://hipcio.sklep.pl/pr...-z-rusztem-mala
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Sty 21, 2015 14:25   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


smeg napisał/a:
Aaaa, nareszcie narozna kuweta z kratka!


O, to może być dobry pomysł :D Moje małpy ładnie korzystają z narożnej kuwety, tylko później wszystko wykopują...
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
Fibius 


Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 17
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 21:28   
   Zwierzątka: gryzonie, króliki


Kochani!
W sklepie pojawiła się długo oczekiwana mieszanka marki Mixerama! :)

Więcej na: http://hipcio.sklep.pl/producent/mixerama

 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 22:03   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Fibius, a jaka jest zawartość białek i tłuszczu w tej karmie? Nie znalazłam tej informacji na stronie sklepu.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
borubar 


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 07:56   

Zachciało mi się poszperać, a że niemiecki nie jest mi obcy, poczytałem tu i tam. Widzę, że w sklepie macie tylko taką karmę dla szczurów, tak? Faktycznie brakuje analizy, ale zastanawia mnie jeszcze jedno, jak to jest pakowane? Tzn doypack oryginalny, zaplombowany od Mixeramy?

Bo ja nie do końca rozumiem ich działanie, chyba. Z tego co piszą na stronie, z opinii Niemców, kupujących u nich wynika, że to sklep, gdzie kupujesz każdy ze składników osobno, tak? Czy ja nie rozumiem ich idei do końca? Ja rozumiem to tak, że kupuję u nich swój własny "wsad karmy" a oni to przysyłają (nie wiem czy jako mieszankę czy każdy składnik z osobna).
Prosiłbym wyprowadzić mnie z błędu, bo sam się nad taką karmą zastawiam, jest naprawdę mocno zróżnicowana, tzn mają wiele składników, ale nie wiem tak naprawdę co jest w Waszej propozycji. Może wreszcie to jedyne żarcie bez granulatu będzie, co?
 
     
Fibius 


Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 17
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 15:59   
   Zwierzątka: gryzonie, króliki


Co do analizy, czekamy na wiadomość od producenta :) Jednak wielu właścicieli/hodowców szczurków uważa tę karmę za najlepszą nie tyle w Polsce co i Europie, stąd wnioskuję, że analiza będzie adekwatna :P

Cytat:
jak to jest pakowane?


Opakowania zgrzane u producenta. :]

A co do produkcji. To zamawia się poszczególne składniki, oni je mieszają wedle podanych proporcji i tak gotową mieszankę pakują do opakowań, zgrzewają i wysyłają. Mają na sklepie kilka gotowych receptur ułożonych wraz z zootechnikami, weterynarzami i hodowcami zwierząt. Stąd jest pewność, że nie są to fiu-bździu układanki byle jakich składników byle tabela analizy się zgadzała :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Lut 21, 2015 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 16:11   
   Zwierzątka: brak


Fibius, czyli Wy w Hipciu będziecie sprzedawać tylko te gotowe mieszanki, nie poszczególne składniki? :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 16:17   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Podpinam się pod pytanie smeg. Myślę, że poza nami znalazłoby się sporo chętnych na własną mieszankę.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Emilia 



Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 569
Skąd: Z kraju na mapie po lewej.
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 14:44   
   Zwierzątka: 8 x M


Napisalam do Mixeramy o sklad analityczny. Dam znac, jaka otrzymam odpowiedz.

Od siebie moge tylko powiedziec, ze uwazam ja za najlepsza karme kupna na polskim rynku dla tych, ktorzy z jakiegos powodu nie chca mieszac albo nie maja wystarzajaco wiedzy na ten temat, wiec super ze w koncu jest dostepna. :wink:

W Niemczech rzeczywiscie ma wielu zwolennikow wsrod doswiadczonych szczurolubow (obok http://www.tierisch-natürlich.de/Shortys-Rattenfutter - wedlug mnie nawet jeszcze lepszej w skladzie).



Edit 24.02:
Dostałam odpowiedź od Mixeramy. Skład analityczny dla Pure nature basic:

Cytat:
Protein in g/kg 13.42
Fett in g/kg 9.5
Kohlenhydrate in g/kg 54.4
Natrium in mg/100g 0.07
Calcium in mg/100g 0.24
Phosphor in mg/100g 0.31


Czyli:
Białko 13.42 g/kg
Tłuszcz 9.5 g/kg
Węglowodany 54.4 g/kg
Sód (mg/100g) 0.07
Wapń (mg/100g) 0.24
Fosfor (mg/100g) 0.31
_________________
Moje skarby: Marie Antoinette KR, Málaga HS, Mousse au Chocolat i Mazurka FR, Mafia, Marsupilami i Miramis IR, labik Mio
Opuścili nas: Marlo, Mokka SR, Mint SR, Mascarpone, Meringue, Malvo, Miu Miu KR
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 17