Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:35
Miot H2 Zirrael Rattery UWAGA przy operacjach czyt. str 5-6!
Autor Wiadomość
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 17, 2014 09:11   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Panie:

1 Hellride standard, standard, russian blue agouti baldie zostaje w hodowli



2. Hilaria standard, teddyrex, russian blue berkshire rezerwacja E.K.



3. Hiacynta standard, standard russian blue agouti berkshire rezerwacja E.K.



4. Honey standard, standard siamese russian blue point berkshire rezerwacja A.K.



5. Habibi standard, teddyrex, siamese russian blue agouti point baldie rezerwacja M.K.



6 Harry standard, teddyrex, russian blue agouti irish rezerwacja D.D.



7. Horacy standard, teddyrex, russian blue agouti baldie rezerwacja A.N.



8. Harold standard, standard, russian blue agouti berkshire rezerwacja A.N.



9. Hodor standard, teddyrex, russian blue agouti baldie rezerwacja J.Ś.



10. Hugh Hefner standard, teddyrex, siamese russian blue agouti point baldie rezerwacja A.W.




_________________
Ostatnio zmieniony przez zirrael Nie Gru 21, 2014 12:41, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Marzka95 


Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 36
Skąd: Opole
Wysłany: Śro Gru 17, 2014 12:41   
   Zwierzątka: psy: Saba i Rozi l Szczurki: Jogi Bubu Julian Galaxy Gold


M5 :serducho:
_________________
Jogi Leon Julian Idefix
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
 
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 09:47   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Marzka95, jakby to powiedzieć - chłopak jest wolny :D cześć ludzi z listy jak zwykle się wykruszyła a część woli poczekać :) Więc dwóch panów rozgląda się za jakimś serduchem do ukradzenia :mrgreen:
_________________
 
 
     
oxxy 



Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 1116
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 11:46   
   Zwierzątka: koty sztuk dwie


Mi się tak bardzo M4 podoba, ale mam same dziewuszki. ;P
_________________
:lapa: "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." :lapa:
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 13:27   

M5 naprawdę boski :serducho:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 19, 2014 08:10   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Jeszcze tylko M4 się rozgląda za nowym serduchem :)
_________________
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 19, 2014 08:39   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


SzczurLOVE, Ty się doszczurzasz?
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Pią Gru 19, 2014 08:50   

i ten najśliczniejszy wolny :serducho:
brać kudłatego i kochać ;)
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 02:58   

Pyl, tak ale tylko jednym małym kluskiem - to tak na miejsce Baraczka i już więcej ani pół ogona bo mnie z domu wyrzucą także już w ryzach się utrzymam - moja rodzinka się zgodziła ze względu na to że nie dostałam prezentu za zrobienie dyplomu a mogłam wybrac dowolnie więc wybrałam ogona :P Stwierdzili że jestem dziwna ale przynajmniej tania w uszczęśliwieniu :P
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 12:05   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Off-Topic:
SzczurLOVE, tania do czasu. Każdy ma prawo do własnych decyzji i do uczenia się na własnych błędach i pewnie powinnam milczeć, ale mimo wszystko zapraszam do poczytania o starości szczurów, kosztach ich leczenia i emocjach jakie powoduje starość, choroby i odchodzenie dużej ilości ogonów w jednym czasie. Też popełniłam duże doszczurzenie w szybkim czasie i wiem ile mnie to potem kosztowało (i akurat nie mam na myśli kasy).
Szczerze mówiąc, gdybym szukała domku adopciakom Twoja obecna liczba ogonów w jednym wieku byłaby silnym argumentem przeciwko powierzeniu Ci kolejnego ogona (tu mi się nasuwa pytanie do obu hodowców czy w ogóle analizują takie aspekty sprzedając komuś szczury - przepraszam Zirr, że to akurat w Twoim temacie, zdecydowanie pytanie jest i do Henioka i do Ciebie).
Masz już klatkę, która pomieści ich wszystkich?

Do MT - jeśli potrzeba to proszę o przeniesienie gdzieś tej dyskusji z wątku miotu.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 12:43   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Off-Topic:


Pyl napisał/a:
SzczurLOVE, tania do czasu. Każdy ma prawo do własnych decyzji i do uczenia się na własnych błędach i pewnie powinnam milczeć, ale mimo wszystko zapraszam do poczytania o starości szczurów, kosztach ich leczenia i emocjach jakie powoduje starość, choroby i odchodzenie dużej ilości ogonów w jednym czasie. Też popełniłam duże doszczurzenie w szybkim czasie i wiem ile mnie to potem kosztowało (i akurat nie mam na myśli kasy).
Szczerze mówiąc, gdybym szukała domku adopciakom Twoja obecna liczba ogonów w jednym wieku byłaby silnym argumentem przeciwko powierzeniu Ci kolejnego ogona (tu mi się nasuwa pytanie do obu hodowców czy w ogóle analizują takie aspekty sprzedając komuś szczury - przepraszam Zirr, że to akurat w Twoim temacie, zdecydowanie pytanie jest i do Henioka i do Ciebie).
Masz już klatkę, która pomieści ich wszystkich?

Do MT - jeśli potrzeba to proszę o przeniesienie gdzieś tej dyskusji z wątku miotu.


Owszem Pyl ,analizuję nadesłane ankiety po wszystkimi względami i wielu osobom odmawiam z różnych względów - po to przecież mam ankietę - natomiast absolutnie ankiety nie mają służyć ich publicznemu omawianiu. Wszelkie wątpliwości wyjaśniam sobie bezpośrednio z chętnymi.
_________________
 
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 14:26   

Pyl,
Off-Topic:
wiem o co Ci chodzi wiem co to znaczy starość szczurów i choroby - przeszliśmy przecież przez temat guzów przysadki, poprzez mniejsze lub większe infekcje, bardzo kosztowne w leczeniu entropium Bruce'a aż do zapadniętego płuca Baracka i wszystkich tego konsekwencji... Obecnie mam dwa szczury które już jakiś czas temu skończyły dwa lata i kolejne 4 którym brakuje do tego wieku dosłownie 2-3 miesięcy. Zdaje sobie sprawę z tego jak to się zapewne skończy i że będzie mi bardzo ciężko choć myślę że po tym co przeszłam z Barackiem to już nic gorszego mnie nie spotka w znaczeniu emocjonalnym. Dziś pisałam z Limomanką o Baraczku o tym wszystkim z czym nie mogłam się uporać od jego śmierci jęśli chcesz to pześlę Ci to prywatnie i sama ocenisz czy nie wiem z czym to się wiąże. Biorę jednego ogona od Zirr a nie całe nowe stado i serio nie mam miejsca na więcej ogonów więc awet gdybym chciała to nie wezmę następnego. Jeśli chodzi o klatkę to na święta moja cała rodzinka wraz z moim wkładem własnym składamy się na drugą taką dużą klatkę jak ta moja na 12 ogonów tylko że z mniejszymi odstępami żeby młodzież nie przechodziłą :) myślę że w przyszłym tygodniu zaraz po świętach będzie już u mnie :) wtedy też od razu sie z Tobą umówię i oddam tą którą mi pożyczyłaś za co naprawdę jestem bardzo wdzięczna :serducho:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Marzka95 


Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 36
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 17:29   
   Zwierzątka: psy: Saba i Rozi l Szczurki: Jogi Bubu Julian Galaxy Gold


zirrael och ach ja nie mogę już więcej, chociaż w sumie :] . Czekam jeżeli dojdzie na miot po Galaxy Gold :P .
_________________
Jogi Leon Julian Idefix
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
 
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 12:42   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


wszystkie malce zarezerwowane :)
_________________
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 13:03   

:ok: można odetchnąć ;)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13