Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[polecam][Łódź] Zwierzętarnia
Autor Wiadomość
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 18:43   [polecam][Łódź] Zwierzętarnia
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Wierzyć mi się nie chce, że Zwierzętarni nie znacie. :P To zdecydowanie najlepsza lecznica dla małych pacjentów (w tym oczywiście szczurów, ale i malutkich chomików czy myszoskoczków, fretek czy wszelkiej maści małpek, szopów i skunksów) jaką znam w Łodzi. Główne zalety widzę trzy. Po pierwsze wszelkie egzotyczne zwierzaki (od gadów i płazów, przez przeróżne ptaki, po niecodzienne gatunki ssaków - w tym naprawdę sporo szczurów) są tam codziennością, więc doświadczenie lekarzy rośnie z dnia na dzień. Nie wspominając o tym, że pan doktor pracuje na co dzień w łódzkim zoo... Po drugie lecznica jest przystosowana do leczenia takich zwierzaków, ma więc wszelkie niezbędne leki i narzędzia, a wszystkie zabiegi przeprowadzane są w narkozie wziewnej (!). Po trzecie, być może najważniejsze - to są po prostu bardzo porządni ludzie. Są mądrzy i zaangażowani w swoją pracę, nie ma tu mowy o zaniedbaniach czy olewaniu pacjentów. Znam tę lecznicę "od kuchni" i wierzcie mi na słowo - jest fajna. :mrgreen:

www.zwierzetarnia.pl

Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzętarnia"
Al. Włókniarzy 234 A
90-556 Łódź

telefon: 660 95 05 75
e-mail: info@zwierzetarnia.pl

godziny otwarcia:
pn-pt 9:00- 20:00
sb 10:00- 14:00
nd i święta - nieczynne
_________________

Ostatnio zmieniony przez smeg Pon Mar 10, 2014 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
szczurxxx:-D 



Dołączyła: 06 Lip 2014
Posty: 8
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 11:19   
   Zwierzątka: szczury, papugi, psy, kot i ryby


Polecam również!!

Super obsługa i podejście do małych pacjentów, bardzo dobrze wyposażona przychodnia. Stosunkowo rozsądne ceny badań (w porównaniu z cenami Weta z małego miasta)

Wyniki badań na pasożyty odebrałam jeszcze tego samego dnia :)
_________________
Nusiaaa, Bejbi, Dzika - moje małe uratowane żyjątka 8-*
 
     
Megi_82 
Zeszczurowana


Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 23:32   
   Zwierzątka: 6 szczurzych babeczek i 1 facecik


Od początku szczurzej przygody leczę moją bandę w Zwierzętarni - lecznica polecana i przez zaszczurzonych, i przez osoby niezwiązane z forami. Mam same pozytywne doświadczenia zarówno jeśli chodzi o konkrety - diagnozowanie i leczenie, jak i o podejście do pacjentów i ich opiekunów.
Z konkretów - leczymy szczurzyce sercowe, zasmarkane nosy i inne szczurowe przypadłości. Świetny chirurg, któremu nie bałabym się sama położyć pod nóż. 8 sterylek, wycinanie drobnych guzków, ale i złożenie dwóch złamanych kończyn z przywróceniem pełnej sprawności (złamania na tyle poważne, że w sumie miało to małe szanse się udać).
Obecnie pracuje tam 4 lekarzy - właściciele - p. Jóźwikowie, dr Anna Hajdamowicz (głównie na zastępstwa w czasie urlopów, soboty), która może nie specjalizuje się konkretnie w gryzoniach, ale jest doświadczonym lekarzem i spokojnie można do niej pójść ze szczurem, mam do niej pełne zaufanie. Od niedawna jest też dr Patrycja Sawińska - jeszcze nie mam wyrobionego zdania i nie trafiłam z niczym kryzysowym, więc nie umiem nic konkretnego powiedzieć (bardzo sympatyczna :) ), ale skoro ufają jej właściciele, to i ja nie mam powodu nie ufać, wiem, że był kładziony nacisk na to, że to nie jest lecznica, w której leczy się tylko psy i koty.
Bardzo polecam :)
 
 
     
tuśka 



Dołączyła: 14 Sty 2016
Posty: 663
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 17:52   
   Zwierzątka: Labrador, szczury


Dołączam się do pozytywnych opinii na temat tej lecznicy. Osobiście nie mam z nią dużego doświadczenia, gdyż byłam na wizycie tylko raz, ale odniosłam bardzo pozytywne wrażenia. Obie panie doktor, które nas przyjmowały ( dr Małgorzata Jóźwik i dr Aleksandra Bobińska) były przesympatyczne, z cierpliwością i obszernie odpowiedziały na moje wszystkie pytania. Podejście do szczurków z sercem i zaangażowaniem. Panowie zostali dokładnie obejrzani i osłuchani. Nie zbyto nas na zasadzie pośpiechu. Zwykła wizyta kontrolna trwała pół godziny. Wiem, że właśnie tam chcę i będę leczyć swoje ogony. Lecznica ma same pozytywne opinie, zarówno wśród moich znajomych, jak również w necie i na innych forach. Lecznica jest bardzo dobrze wyposażona, ostatnio nawet zaczęli współpracę z panią kardiolog, która wykonuje gryzoniom profesjonalne echo serca. Na poparcie dołączam link ze strony facebookowej lecznicy z opiniami na ich temat.

https://www.facebook.com/...f=page_internal
_________________
Obecnie ze mną Alex, Parszywek,Carlos, Denzel

ZA TM min: Manfred [*] Zosia [*] Halina [*] Czarna [*] Alexander [*] Scotty [*] Hania [*] Alina [*] Sasha [*] Mała [*] i wiele wiele innych [*]...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 12