Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pią Mar 28, 2014 09:29
[Warszawa+] Chora haszczynka szuka dobrego domu
Autor Wiadomość
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 11:31   [Warszawa+] Chora haszczynka szuka dobrego domu
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: ok. roku lub nieco powyżej

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Możliwy grzecznościowy transport "forumowy"

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Obecnie jest w trakcie leczenia zapalenia płuc. Płuca są mocno zmienione, serce jest przesunięte. Malutka wymaga dużo dobrego serca i troskliwej opieki. Szansa na pełne wyzdrowienie jest zerowa (pewnie da się zwalczyć stan zapalny, ale zmiany w płucach pozostaną - duża część płuc jest niepowietrzna).

7. Charakter, usposobienie szczurów: Ciekawska, obecnie dość spokojna, stęskniona towarzystwa innych szczurów. Mimo choroby z zainteresowaniem eksplorowała wczoraj recepcję lecznicy.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie gryzie, daje się brać na ręce. Nieco przestraszona ilością "obcych" w lecznicy.

9. Stosunek do innych szczurów: Dogadywała się z koleżanką, jest nadzieja, że z innymi szczurami też się dogada. Obecnie jest samotna i czeka na towarzystwo.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Dziewczynka obecnie jest w DT.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Nie dotyczy.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Dużo serca, doświadczenie w leczeniu ogonów i dostęp do szczurzych wetów.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: Przez PW.

18. Kilka słów o szczurze: Dziewczynka została przyniesiona z zapaleniem płuc do lecznicy. Niestety jej stan zdrowia uniemożliwia kastrację (na pewno obecnie, a być może w ogóle), więc szukamy domu z damskim lub kastrowanym towarzystwem. Mała wyraźnie tęskni za innym szczurem.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Smerfeta 


Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 01:04   
   Zwierzątka: ogonki, pajurki


Śliczna jest oby znalazła dobry domek <3
_________________
Smerfeta
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 08:12   

I jak stan dziewuszki?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 11:59   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Dr mówi, że jest już lepiej, na kontrolnym RTG płuca są w lepszym stanie (ten fragment, który działa). Mała nadal "brzydko" oddycha i dr mówi, że tak już zostanie. Ale nie przeszkadza jej to w byciu ciekawską i aktywną istotką :serducho:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 16:49   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Dziewczynka już nie dostaje zastrzyków (dostała długo działający antybiotyk). Przeniosła się też wczoraj z lecznicy do DT (komu trzeba :kwiatek: )

Ktoś pokocha?
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 18:53   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


pokochajcie ją, jest taka słodka i cudowna :serducho:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 18:54   

susurrement napisał/a:
pokochajcie ją, jest taka słodka i cudowna :serducho:


Przecież ją kochamy :> ... Tylko miejsca na ósmą klatkę brak.
 
     
Essme 



Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 7
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 12:00   
   Zwierzątka: szczuractwo wszelakie


Ja mogłabym ją wziąć :) (została mi jedna 2-letnia samiczka). Tylko trzeba by poprosić o opinię dr. Anię bo kilka miesięcy temu mieliśmy w domu bakterię Pasteurelli (dr. Rzepka zna sprawę), miałam juz nie dobierać żadnych szczurów ale mogłabym porobić badania tej dziewczynce która u mnie została, żeby zobaczyć jak jest teraz i czy jest ryzyko że haszczynce może się przez to pogorszyć.
_________________
Ze mną: Nessie, Roger, Ron, Tajfun
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 12:09   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Essme, :serducho: :mrgreen: :serducho:
Już piszę PW.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 13:23   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Tyle, że ja wcale nie wiem, czy chcę ją oddać :(
Przynajmniej teraz.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 21:32   

Quaq, Essme jest rewelacyjnym domem, znamy się od wielu lat, przechowywała mi szczury jak wyjeżdżałam na wakacje i miała pod opieką szczury dr Rzepki (Tajfun, który właśnie odszedł, był jednym z czterech szczurem dr Rzepki z z adopcji SPS).
Więc jeśli szczurę miałabyś oddawać, to Essme jest domem lrewelacyjnym.
U mnie oprócz pasteurelli są jeszcze dwie bakterie, więc pod tym względem to tez lepszy wybór (bo szczura miała trafić do mnie).
No chyba że mała zostaje u Ciebie na DS, co mogę zrozumieć :wink: i z tym dyskutować nie będę.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 08:43   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


No więc Haszczynka już pokochana i ma już cudny domek :serducho: Wszystkim wspóuczestniczącym dziękuję za współudział :kwiatek:

Temat do zamknięcia.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.41 sekundy. Zapytań do SQL: 12