Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Paź 22, 2014 15:06
Administracja
Autor Wiadomość
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 13:10   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Rany boskie :roll: Odejście AD, to nie koniec funkcjonowania allo, bez przesady! AD nie była tutaj od zawsze adminem, byli również inni, forum funkcjonowało i funkcjonować dalej będzie :roll:
Ja się podpisuję pod tym, co napisała Lavi i czekam na głębsze wyjaśnienia MT.
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:00   
   Zwierzątka: piesek :)


Chcecie wyjaśnień odejścia Asaurusa, czy zwolnienia AD?
_________________
 
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:06   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


tgategav, a co tu tłumaczyć odejście Asaurusa? Odszedł, bo AD nie ma w MT. Nie uważam, że słusznie, ale znajdzie się ktoś inny na jego miejsce. Każdy inny mod może moderować ten dział.
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:12   
   Zwierzątka: piesek :)


klauduska, temat jest o Asaurusie, a część postów jest o AD i jej odejsciu. Dlatego chciałbym sprecyzowania, czego żąda lud :P Szczególnie, że Asaurus swój powód podał osobiście, a o AD napisała smeg.
_________________
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:15   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


To co napisała Smeg dla mnie wyjaśnia całą sytuację.
Na moje życie nie wpłynie fakt, że administratorzy podadzą dokładne informacje o sprawie teraz zaraz już jak niektórzy się domagają. Devona jasno napisała, że zostanie to wyjaśnione, ale jak sami ogarną to, co teraz się dzieje. Patrzę na sprawę przez pryzmat byłego moderowania forum i wiem, że niekiedy nie da się wszystkiego od razu załatwić a napisanie o sprawie dla ogółu wcześniej wcale nie pomaga a może tylko to pogorszyć. Myślę, że gdyby sprawa bezpośrednio dotyczyła się użytkowników i mieliby na tym ucierpieć to już dawno by się info pojawiło.
A ,,urlop" AD dla mnie jest zwykłą ucieczką przed problemem, który sie pojawił i w którym (o ile dobrze zrozumiałam) trochę namieszała.
Tyle. Czekam cierpliwie na informacje od MT jak się sprawa rozwinie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było po Waszej myśli, bez nieprzyjemności;)
_________________
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:32   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Lavi, z tego co wiem, urlop AD, był od pewnego czasu planowany, więc nie dorabiaj sobie do niej filozofii.

Jak wygląda, tak wygląda.
Nadal uważam, ze forum nie jest do tego aby wypisywać swoje prywatne wycieczki na temat modów. przez osoby kierujące forum.

Serio, inaczej sformułować komunikaty, a takich problemów by nie było.
_________________
Moje ogony
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:40   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Off-Topic:
Cegriiz, inni mogą sobie dorabiać filozofię do postępowania MT i tego, co mówią to i ja mogę sobie dorabiać filozofię co do urlopu AD, w moich oczach to tak wyglądało a nie inaczej;) Dla mnie żaden z postów MT nie był obrazą co do AD, napisali jasno jak było i tyle. Wszystko było czarno na białym (przynajmniej dla mnie) ale niektóre osoby muszą szukać dziury w całym, tak to już jest na forach
_________________
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 14:48   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Ja się podpisuję pod Lavi.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 15:19   
   Zwierzątka: szczurze damy


Cegriiz napisał/a:
tego co wiem, urlop AD, był od pewnego czasu planowany, więc nie dorabiaj sobie do niej filozofii.

Dobrze wiedzieć ;) Mogłaś się z nami tą informacja podzielić skoro wiedziałaś o tym wcześniej niż to padło w obwieszczeniach. Bo gwarantuję Ci, że my o tym wcześniej niż parę minut nie wiedzieliśmy. Informacja o urlopie pojawiła się w obwieszczeniach i na podforum niemal dokładnie w tym samym momencie.

Proszę również o wypowiedzi w tym temacie związane bezpośrednio z użytkownikiem Asaurus . Wszelkiego rodzaju pytania dotyczące innych spraw niż koordynacja działu Klatek i Wyposażenia proszę kierować w tym temacie: Administracja.
Ignorowanie uwag moderacji może skutkować ostrzeżeniem.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 15:28   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Off-Topic:
Karena napisał/a:
Mogłaś się z nami tą informacja podzielić skoro wiedziałaś o tym wcześniej niż to padło w obwieszczeniach


nie chcę robić konfliktu, ale niektóre sprawy dla których wzięła urlop były i Tobie Karena wiadome.
Serio, nie moja sprawa. Ja się jedynie czepiam, o pisanie prywatnych wycieczek modów na forum, o to jakie mają do AD pretensje.
Tyle.
_________________
Moje ogony
 
 
     
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 15, 2013 16:20   

Cytat:
Decyzja w sprawie dalszych losów ocenzurowanych wpisów zostanie ogłoszona w terminie późniejszym.

Wiadomo już, co dalej z tymi postami i całą sprawą?
_________________
Jej Tłustość
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Gru 16, 2013 12:53   

Dory, napiszę w imieniu całej moderacji, bo wszyscy zabiegani, a ja akurat mam chwilę wolną :) .

Udało nam się dojść do wspólnych wniosków, które zostaną przedstawione jeszcze w tym tygodniu. Odpowiedni komunikat pojawi się już niedługo, tak więc proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości :) .

[ Dodano: Nie Gru 22, 2013 21:26 ]
Do wszystkich zainteresowanych: tutaj znajduje się krótkie wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz nasza decyzja, a także odnośnik do nowych zasad w dziale Lekarze weterynarii i lecznice.

Z uwagi na duże obciążenie moderacji w okresie przedświątecznym, udało nam się doprowadzić do końca tylko część z zaplanowanych prac.

Zachęcam do pisania bezpośrednio do mnie wszelkich uwag na temat już wprowadzonych zmian.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12