Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anouk
Nie Mar 27, 2011 06:59
Pseudohodowcy, "rodowodowe" szczury na allegro
Autor Wiadomość
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 08:04   
   Zwierzątka: brak


To nie Amusia, googlowałam kiedyś po mailach i telefonie tej pani - znalazłam jej fotobloga, profil na wizażu (swoją drogą - ma powiększane operacyjnie cycki, udziela się w "silikonowych" tematach :P ), sto tysięcy ogłoszeń o kupnie/sprzedaży psów, fretek, małpek kapucynek i innych zwierząt.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
furburger 
bez kija nie podchodź



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 1222
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 09:24   

więc wychodzi na to że mamy dwie "hodowczynie" o podobnym charakterze :P

Ja wczoraj widziałam ogłoszenie na tablicy "jedyne takie odmiany w pl" weszłam z ciekawości co tam mogli wymyślić a tam wszystko co mi znane :D
No ale jak człowiek się nie zna to pomyśli będę miał super szczura którego nikt nie będzie miała tu klops
_________________
Ferdek, Boczek, Paździoch :D
Alfred [*] ;( Manfred [*] ;( Bolesław [*] ;( Kayomi [*] ;( Księżniczka [*] ;( Perła [*] ;(

Fruburgerwe stadko :)
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 17:04   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


furburger, ale nikt na świecie nie ma szczura, który jest chomikiem :DD
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 17:24   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


quagmire napisał/a:
furburger, ale nikt na świecie nie ma szczura, który jest chomikiem :DD

genialne, uśmiałam się na głos z tego chomika :lol:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
furburger 
bez kija nie podchodź



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 1222
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 17:42   

quagmire, fakt :D to jednak są jedyne w PL a może i nawet na świecie :P
_________________
Ferdek, Boczek, Paździoch :D
Alfred [*] ;( Manfred [*] ;( Bolesław [*] ;( Kayomi [*] ;( Księżniczka [*] ;( Perła [*] ;(

Fruburgerwe stadko :)
 
 
     
Kyja 


Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 18:46   Domowa Hodowa Szczurów
   Zwierzątka: Kira, Fela, Sara


Witam,

Na początku chciałabym prosić o przeklejenie tematu jeśli umieściłam go w złym miejscu :) Szukam informacji o osobie/hodowli z Wrocławia http://homuratto.blogspot.com/ Czy ktoś zna hodowcę ? Planuje kupić/przygarnąć szczurcię do towarzystwa mojej Kiry i szukam po Wrocławiu kogoś z kim mogłabym się spotkać i zobaczyć czy szczurki na dzień dobry się może nie pokochają ale chociaż nie zagryzą przez klatkę :)
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 18:56   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Kyja, nie jest to hodowla zarejestrowana, formalnie będzie to więc pseudohodowla, nie popieramy zakupu szczurów w takich miejscach.

Z pobieżnego przejrzenia strony wynika, że hodowca zna również nasze forum, jednak z jakiegoś powodu najwyraźniej nie zadał sobie trudu, by doczytać dział o Rozmnażaniu i Hodowlach.

Szczury, które używa do rozrodu, są szczurami z wrocławskiej pseudohodowli, której właścicielka, choć twierdzi, że kocha szczurki, mnoży je pod kątem odmian. Od jej byłych klientów można dowiedzieć się, iż myli odmiany, płcie, a i warunki w samej hodowli zostawiają wiele do życzenia.

Jeśli szukasz towarzystwa dla swojej szczurki, pomyśl o adopcji.
Jednokrotne spotkanie, w dodatku w obcym miejscu nic Ci nie powie o przyszłej relacji szczurów.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 19:00   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Kyja, scaliłam Twój wątek z już istniejącym na forum.

AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 23:41   
   Zwierzątka: Ogony i syn


No i z ciekawości weszłam na stronę przywołaną kilka postów wyżej... Dawno się tak nie uśmiałam, chociaż to w sumie mało śmieszne jest. Udokumentowane pochodzenie "hodowlanych" osobników polega u tego kogoś na stwierdzeniu, że "X ma około 7 miesięcy, Y - około 9-ciu, a Z itd...też około"... Faktycznie - pełna dokumentacja.
A już na publikację w periodykach alergologicznych zasługuje pierwszy udokumentowany przypadek alergii na szczury ciężkosprzedawalne. Biedny "hooooodowca" ma jeszcze do sprzedania 2 dziewczynki po A i B - "niestety jest alergikiem, więc do sprzedania tylko razem". Jakież to szczęście, że nie ma alergii na te, które jeszcze rozmnoży i ma szansę na kasę. Alergię wywołują tylko te, na które brak nabywcy :damagewall:
_________________
Z nami: Mati
Za TM: Ciosek, PanMysz, Clocken, Egon, Czesław (24.12.2013) ['] , Sebastian, Bandit
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.54 sekundy. Zapytań do SQL: 13