Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anouk
Nie Mar 27, 2011 07:59
Pseudohodowcy, "rodowodowe" szczury na allegro
Autor Wiadomość
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 20:12   Pseudohodowcy, "rodowodowe" szczury na allegro

Kurcze co jakiś czas wchodzę na allegro i aż mnie krew zalewa jak widzę tą tipsiarę ;/ Ona ma normalną rozmnażalnię przecież ;/ Ciągle wystawia szczury i to w masowych ilościach.. Nie da się z tym czegoś zrobic?? Wątpię, żeby TONZ się tym raczyło zainteresowac ale kurcze..
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Wto Maj 01, 2012 22:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 10:16   

Można próbować wysyłać zgłoszenia na allegro, że przedmiot aukcji niezgodny z opisem (jeśli np. kolor jest źle opisany) i w ten sposób jej uprzykrzać życie. A jeśli wszystko się zgadza, to niestety można tylko samemu nie wchodzić, żeby się nie denerwować i informować wszystkich dookoła, że to rozmnażalnia
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 10:25   

można zapytać o rachunek :) jeśli jest napisane że z jej hodowli to musi dać jakiś świstek że zapłacone :) w hodowlach zrzeszonych masz wszystko na Umowie :) ile płacisz, za jakiego szczura :)
myślę że US chętnie wpadnie do takiej delikwentki na "kawusię " :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
Ostatnio zmieniony przez Anouk Śro Cze 02, 2010 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 10:26   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Shy_Lady, US to niegłupia sprawa, mają obowiązek sprawdzać każdy donos, nawet anonimowy. A na allegro i tak są cięci.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
kameliowa 



Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 122
Skąd: łdz
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 15:00   

Genialny pomysł wręcz :) Jakie proste rozwiązanie... Ja się na tym wszystkim nie znam, ale np ta pani z Krakowa co tak produkuje małe szczurki na allegro nie prowadzi zwyczajnie niezarejestrowanej działalności? czy nie dotyczy coś takiego zwierząt?
 
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 15:10   

kameliowa, piszesz do allegrowicza wiadomość i pytasz (głupia gra w podchody) czy dostaniesz rachunek za szczura, jakieś potwierdzenie zakupu na papierze (w końcu jak kupujesz w sklepie to masz głupi paragon). Jeśli dostajesz odpowiedź że tak to siadasz i płaczesz ale jeśli nie dostaniesz to pytasz się czy ma przynajmniej działalność zarejestrowana? I nie daj się zbić z tropu kiedy piszą że nie mają ciągłości w miotach więc nie muszą bo sprzedają sporadycznie. Jeśli pisze że szczury są z ich hodowli to znaczy że to tak jakby "firma" więc spokojnie można napisać do US :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 17:29   

Jeeeee :wavexxs: :wavexxs: To jak, robimy tak?? Ktoś chce napisac czy mam ja się tym zając?? :]
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 17:39   

LalaAla, im więcej osób tym lepiej :) tak jak ze zgłoszeniami na allegro :) im więcej osób pisze tym szybciej wyłączają aukcję :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:14   

Mail wysłany. Trzęsie mnie jak oglądam to zdjęcia maleństw, które podtyka pod nos amstaffowi :killer: :killer: :snajper: :snajper: :snajper: Rozumiem, że może psina przyzwyczajona do ciurków i one też ale i tak mi się nóż w kieszeni otwiera :/
 
     
Ossesmayer 



Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 26
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:30   

maleństwa niby "rasowe" i do tego te "amstaffy", kto wie czy swoich psów też nie rozmnaża
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:34   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Ej nie przesadzajcie :roll: nie bronię jej jako "hodowcy"ale jakbyście zobaczyli u niej na fotce dwie muchy to też byście się wydzierali,że jeszcze i muchy rozmnaża :shock:
Co do psa to ok.Mój też ma podtykane szczury pod nos.I sam do klatki nochala wciska.Wszystko zależy od zwierzaka.. nie koniecznie od samej rasy ;)
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:40   

Off-Topic:
believe_86, za zdjęcie Shy i Vilho powinnaś być razem ze mną chyba zlinczowana
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:43   

believe_86 napisał/a:
Ej nie przesadzajcie :roll: nie bronię jej jako "hodowcy"ale jakbyście zobaczyli u niej na fotce dwie muchy to też byście się wydzierali,że jeszcze i muchy rozmnaża :shock:
Co do psa to ok.Mój też ma podtykane szczury pod nos.I sam do klatki nochala wciska.Wszystko zależy od zwierzaka.. nie koniecznie od samej rasy ;)


Ej nikt tu nie przegina. Ja nie mówię, że ona rozmnaża wszystko razem z psami, muchami i dżdżownicami. Irytuje mnie tylko, że ma pseudohodowlę szczurów ;/
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 18:44   

LalaAla napisał/a:
Trzęsie mnie jak oglądam to zdjęcia maleństw, które podtyka pod nos amstaffowi :killer: :killer: :snajper: :snajper: :snajper: Rozumiem, że może psina przyzwyczajona do ciurków i one też ale i tak mi się nóż w kieszeni otwiera :/
o to chodzi...
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Bernadeta 
Ewa



Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 498
Wysłany: Śro Cze 02, 2010 20:19   
   Zwierzątka: już tylko myszki


Ryszard62 napisał/a:
kiedys znalazlem strone tej wlasnie pani o ktorej piszecie...mialem przyjemnosc z nia rozmawiac i musze wam powiedziec ze zostalem zszokowany gdyz powalila mnie ta owa pani na kolana swym zasobem wiedzy i w ogole calym systemem jakim prowadzi swoja hodowle!!

babyduck napisał/a:
Ryszard62, nie kwestionuję poziomu wiedzy pani z Krakowa


LalaAla napisał/a:
Kurcze co jakiś czas wchodzę na allegro i aż mnie krew zalewa jak widzę tą tipsiarę

Czy Wam wciąż o tą samą panią chodzi?

Jeśli tak,to :

Lavi napisał/a:
22:16:20
a odnośnie tego rachunku? Mam w domu również szynszylki i gdy kupuję je u hodowcy to dostaję rachunek albo fakturę vat. Tak samo jest przy hodowlii szczurków? Czy to tylko o szynszyle chodzi i pani nie musi tego wystawiac?

Szczurki krk
22:16:54
niemusze ale moge jezeli sobie pani tego zyvczy


Shy_Lady napisał/a:
można zapytać o rachunek jeśli jest napisane że z jej hodowli to musi dać jakiś świstek że zapłacone w hodowlach zrzeszonych masz wszystko na Umowie ile płacisz, za jakiego szczura
myślę że US chętnie wpadnie do takiej delikwentki na "kawusię "


Widać wystawia rachunek na życzenie. A opinie są o tej pani jak widać różne też pozytywne, o czym świadczą komentarze w tym i post Ryszard62
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 14