Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Paź 22, 2014 15:06
"Równość" userów i administracji wobec regulaminu
Autor Wiadomość
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 14:35   
   Zwierzątka: szczurze damy


stasimalgosia napisał/a:
Same korzyści ludzie będą cię słuchać, nie będziesz dostawał banów,

Zespół Moderujący również obowiązuje regulamin, należy o tym pamiętać ;)
PACZEK napisał/a:
Nigdy też nie robiłem nic "pod publikę", nigdy nie będę "grzeczny i miły" dla tych którzy krzywdzą innych i zwierzęta bo uważają się za "coś lepszego".

Można prosić o konkretne informacje i przykłady do tych oskarżeń?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 15:02   

PACZEK napisał/a:
nigdy nie będę "grzeczny i miły" dla tych którzy krzywdzą innych i zwierzęta bo uważają się za "coś lepszego".

PACZEK, sugerujesz, że MT krzywdzi innych ludzi i zwierzęta? :shock:

Ja mam inną propozycję dla każdej osoby cierpiącej na nadmiar czasu, aby zajęła się czymś konstruktywnym i nie szukała problemów tam, gdzie ich nie ma. :) :) :)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 15:26   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Inne poglądy od Paczka = krzywdzenie zwierząt :roll:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
stasimalgosia 



Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 15:35   
   Zwierzątka: 2 psiska


Karena, Ale nie sugerowałem niczego innego, brak banów był by wynikiem bycia miłym i uprzejmym. A jak się jest uprzejmym i nie obraża się ludzi to oni słuchają.
(przynajmniej mam taką nadzieję ;) )
 
     
NinaWi 
Z Ogrodu Lorien*PL



Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 301
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 17:06   
   Zwierzątka: kotałke i kociczki


Off-Topic:
Serio ta dyskusja jest komuś (poza PACZKIEM) potrzebna?
_________________
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 17:32   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Off-Topic:
też się zastanawiam po co temat jest ciągnięty..
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 18:21   

PACZEK napisał/a:
Tyle że w regulaminie tego nie ma a powinno być bo to integralną częścią regulaminu skoro tę "rozpiskę" egzekwujecie.
Której części nie ma w regulaminie?
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 12:15   

Kurde dziewczyny nie karmcie trolla :roll: Ledwo człowiek dostał możliwość pisania to sieje zamieszanie w koło swojej osoby. Widać taka forma dowartościowania się plus obsesja wielkiego spisku :wink: Dajcie sobie ignora a jego osobę, niech sobie pisze, pewnie szybko przegnie pałę to wyleci na stałe i po problemie :roll:
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 12:19   

Sorgen napisał/a:
Kurde dziewczyny nie karmcie trolla

Bo? Jesteś trzecią (?) osobą która to sugeruje, gdzie ja np. napisałam tylko jeden post i dawno o tym zapomniałam a temat by umarł, gdyby nie pytania "po co". Każdy ma prawo się wypowiedzieć, choćby for fun. Daj sobie ignora na ten temat. ;)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 12:50   

Łooo matko kobieto chcesz to pisz do PACZKA, z PACZKIEM, o PACZKU ile chcesz, nie moja sprawa :roll: Uważam tylko że to śmieszne że przychodzi ponownie znany w szczurzym środowisku pieniacz i administracja zniża się do dyskusji z kimś takim. Odpowiada na bzdurne zarzuty, teorie spiskowe i tłumaczy się z każdej zmiany literki w poście czy regulaminie. Takim zachowaniem dają PACZKOWI do zrozumienia że może sobie dowolnie wywoływać do tablicy adminów, że muszą się przed nim tłumaczyć choć co by ie napisali to i tak będzie źle. Ten człowiek nie chce wyjaśnień, chce tylko utwierdzić się w przekonaniu że tylko winni się tłumaczą. Dla mnie osobiście wchodzenie w takie dyskusje osłabia powagę fukcji moderatora czy admina.
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 12:52   
   Zwierzątka: szczurze damy


Sorgen, Jest różnica pomiędzy zapytaniem a dyskusją.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 13:02   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Sorgen napisał/a:
Dla mnie osobiście wchodzenie w takie dyskusje osłabia powagę fukcji moderatora czy admina.


A ja uważam że unikanie dyskusji, czy uciszanie osób mających zastrzeżenia ( nie ważne czy podstawne czy nie ) może wyglądać niepoważnie :) : "Ja władza, ty słuchaj i siedź cicho".
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 18:49   

Pojawiły się poważne oskarżenia i domagam się dowodów. Moderator też człowiek, może się pomylić, coś przeoczyć, napisać niekompletny regulamin. Jeżeli istnieją nieprawidłowości, to chciałabym, żeby zostały wskazane. Ja wczoraj sprawdziłam te zapisy i nie widzę niczego niepokojącego.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 22:29   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


By może ułatwić spojrzenie na przestrzeganie zasad które na forum zgodnie z zapisami administracji funkcjonują podam inny przykład : http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1361. Zgodnie z tym zapisem by mieć belkę jedyny formalny wymóg to by hodowla była zarejestrowana :) . Dlaczego więc hodowle Nakoty i Wuwuny takiej belki nie mają? Oczywiście kolejną kwestią jest "polecalność lub nie "polecalność" hodowli. Skoro wetów polecają lub nie polecają poszczególni userzy (Co dla mnie jest całkowicie logiczne). To czemu hodowle "poleca" lub "nie poleca" są "na forum" :) . Logiczne by było gdyby to userzy polecali bądź nie polecali hodowli. Rozumiałbym gdyby administracja polecała lub nie, ale tak wychodzi na to że za wszystkich userów decyzje podejmuje ten kto ma "władzę" i w imieniu userów poleca bądź nie hodowle :) . To są sprawy formalne które wskazuję na "równość" userów wobec "prawa" forumowego :) .
_________________

Ostatnio zmieniony przez Devona Pon Paź 21, 2013 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 22:37   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


PACZEK, po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, która nijak się ma do zadawanych przez administrację pytań oraz w moim (i nie tylko moim) odczuciu również nijak się ma do zarzutów wobec administracji i moderacji forum, które pojawiły się na początku wątku, oceniam, że ten temat służy niczemu innemu, tylko prowokacji. Kto w tym względzie ma na uwadze dobro zwierząt, a kto sianie zamętu, zostawiam ocenie każdego, ale wątek zamykam.

Nie jest to dział Offtopic, gdzie temat może biec dowolnymi ścieżkami, byle w miarę mieścił się w ramkach. Podeszliśmy do Ciebie poważnie, gdy Ty tymczasem usiłujesz z nami igrać, prowadząc jakąś swoją dziwną grę. Gdyby zarzuty były konkretne i poparte faktami, nie byłoby potrzeby sięgać po kolejne i coraz bardziej poboczne wątki.

Tym samym zapraszam do kontaktu z administracją na PW. Założenie kolejnego takiego wątku zostanie potraktowane jak ignorowanie uwag moderacji.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 14