Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Sob Maj 28, 2016 14:59
[SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis
Autor Wiadomość
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 13:43   

Na tym ich zapleczu widziałam sporo paczek, więc wydaje mi się, że dużo ludzi tam zagląda. Sama zaczęłam korzystać z możliwości odbioru osobistego, gdyż teraz ode mnie to 10 min spacerkiem.

Dodam, że w Mińsku plakaty wiszą i ładnie się prezentują, a ulotki budzą zainteresowanie wśród oczekujących na wizytę (osobiście byłam i pytałam)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 18:20   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Selldine, super :)
A może wyszukasz jeszcze parę lecznic? Szkoda wysyłać na jedną, płaci się poczcie w zasadzie tyle samo za materiały na 1 lecznicę co na 3...
No chyba, że mieszkasz w okolicy to mogę Ci podrzucić osobiście.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3696
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:02   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


W lecznicy "Na górce" już od ładnych kilku lat nie ma weterynarza specjalizującego się w gryzoniach i innych małych futerkowcach.
Tak przynajmniej było jeszcze na początku tego roku.

Również w lecznicy "Domowej" mieszczącej się w pomieszczeniach po "Ogonku" leczy się tylko psy i koty i właściciel na razie nie chce tego zmieniać.
_________________
449955886677
Ostatnio zmieniony przez Hanami Pon Paź 07, 2013 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:06   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Hanami, i co z tego? Tym lepiej ;) Staramy się trafić z naszymi ulotkami właśnie do osób, które jeszcze nie wiedzą gdzie leczyć swoje ogonki i mało o nich wiedzą. Im więcej takich lecznic obsłużymy tym lepiej. Poczytał założenia dotyczące akcji.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3696
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:15   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Nie rozumiem "i co w tego".
Właściciel "Domowej" na moje zapytanie w maju, czy chociaż ulotki by przyjął, zadał mi pytanie "a na co mi to?"
Wiedząc, że ulotki nie są tanie, chciałam tylko powiedzieć, dokąd ew nie nosić.
Często człowiek z chorym zwierzakiem dowiadując się, że nie będzie przyjęty, nie rozgląda się za plotkami, które mogą leżeć głęboko pod stertą innych materiałów reklamowych.
_________________
449955886677
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:27   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Hanami, jak właściciel lecznicy nie będzie chciał wziąć to na siłę mu nie wciśniemy. Ale unikanie nie-szczurzych lecznic to odcinanie się od naszego "targetu". Tanio nie jest to fakt, ale jeśli chcemy dotrzeć do nieświadomych to trzeba się liczyć z faktem, że część ulotek będzie leżeć długo i bezproduktywnie, ale za to jak trafi się odbiorca to będzie właśnie tym człowiekiem, do którego chcemy trafić. Rozdawanie ulotek tylko w szczurzych lecznicach nie zmieni świata, bo do osób tam leczących zwierzaki docieramy w 90% przez forum.
A tu w szczególności jest to lecznica, w której jest punkt odbioru produktów Animalii, gdzie dodatkowo pojawiają się różne osoby - niekoniecznie chcące leczyć tam zwierzęta.

Podsumowując:
- popieram roznoszenie również do nie-szczurzych lecznic
- szczególnie popieram roznoszenie do "specjalnych" lecznic (całodobowe, punkty odbioru sklepów internetowych, itp).
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3696
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:36   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Ja napisałam jedynie informacyjnie. Bez żadnych kontekstów i podtekstów.
Niczemu nie przeczę i nic nie neguję.
Całą akcję popieram w całej rozciągłości.
_________________
449955886677
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:38   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Hanami, no to nie ma się o co spierać ;)
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob Paź 12, 2013 18:44   

Obecnie mieszkam na Woli ;p
Mogę się rozejrzeć po okolicy, czy coś tam jeszcze jest. Na razie pod nosem mam Ogonka i dopiero co odkrytą "Na Górce" (jeżeli nie ma specjalisty od gryzoni, to duża liczba osób odbiera zamówienia z animalii).
W Maxi Zoo nie sprzedają zwierząt, a ulotek nie widziałam, więc również mogę u nich zapytać, czy mogą leżeć.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 11:20   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Selldine, to popatrz, jak coś wymyślisz to dopisz. Na razie dopisuję Maxi Zoo. Podrzucę Ci ulotki i plakat któregoś dnia (jakoś pod koniec tygodnia?) osobiście to nie będziemy płacić poczcie polskiej :)
A będziesz może w Ogonku? Dawno nie sprawdzałam czy jeszcze mają ulotki, a tam dość szybko schodzą.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 17:25   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Dziś zaniosłam ulotki i plakaty do lecznic:

- Gaja ul. Handlowa 60
http://www.gaja.fc.pl/kontakt.html
Lekarka zaproponowała, że zrobi na specjalnej tablicy "wystawę" z plakatu oraz obu stron rozłożonych ulotek. Resztę ulotek wyłożyła w stojaku na ulotki w poczekalni.

- A-Z WET ul. Zamiejska, Przychodnia całodobowa (przyjmuje tam też dr Łobaczewska, ale ogólnie lekarz powiedział że gryzoni tam nie leczą).
Plakat powiesiłam, raczej nie zdejmą, bo tam różne rzeczy wiszą latami ;)
Ulotki w stojaku zostawiłam.

Natomiast w przychodni Lupus w cudowny sposób zaginęły ulotki - wszystkie, a jeszcze 21 września były (też wszystkie! nie znikały stopniowo)... Plakat nadal wisi. Nie zapytałam czemu nie ma ulotek, bo się nie mogłam na lekarza doczekać.
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 17:31   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


byłąm dzisiaj w przychodzni zwierzak, w głogowie. faktycznie plakat wisi ale do ulotek nie są przekonani - ponoć pytali ludzi i są na niee.... mogę je przenieść ewentualnie do innej lecznicy.
_________________
Na ich temat
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 21:06   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Byłam w piątek w Ogonku, ale nie pomyślałam, żeby sprawdzić. Można po prostu zadzwonić myślę.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 20:41   

Będę w Ogonku jutro lub pojutrze, więc zerknę ;)
Akurat mam szczura na antybiotyku, więc kontrola mnie czeka

W takim razie będę czekać i od razu uprzedzam, że w niedzielę mnie nie będzie ;p
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 21:52   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


nimka, dzięki miłe za wieści :) Starczyło Ci plakatów? Mam wpisane, że przekazałam Ci dwa :oops: Szkoda Lupusa, ale trudno - na siłę nic się nie da :(

LaLuna, a tam dotarły w ogóle ulotki czy wcale? Mam odznaczone, że były. Znaczy mają i ludziom nie dają? Jeśli tak to faktycznie bez sensu, żeby je przetrzymywali, lepiej gdzieś przenieść.

quagmire, niby można, ale ja tam deklaracjom nie dowierzam :lol:

Selldine, OK, to daj znać po wizycie w Ogonku. W tygodniu jakoś podjadę, po drodze jak będę wracać z roboty.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 12