Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Śro Wrz 04, 2013 20:37
[w-wa] kapturkowy chłopak szuka domu
Autor Wiadomość
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 18:28   [w-wa] kapturkowy chłopak szuka domu

Około roczny samczyk - czarny kapturek szuka domu
Została znaleziony przez znajomą w krzakach... w otwartej klatce zawiniętej w foliowy worek...

Był już w pulsvet'cie na kontroli

Ma tymczasową opiekę u osoby która go znalazła
Ale ma ona swój osobisty zwierzyniec - i szuka dla szczurzego chłopaka docelowego domu

mail kontaktowy - mclapa@poczta.onet.pl


fotki:

https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1175378_296973863777862_51037410_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1173839_296973867111195_421443038_n.jpg
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
Ostatnio zmieniony przez jokada Sob Sie 31, 2013 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dzoo92 



Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 53
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 18:55   
   Zwierzątka: szczur Letti


kuźw... ludzka głupota nie zna granic, jak nie szczeniaki i kocięta porzucone, to nawet szczury po roku czasu nagle wyrzucają, a niech sb radzi sam...

Wzięłabym ale ja szukam samiczek, bo mam samiczki, a tu każdy samce ma do adopcji, a śliczny jest :)
_________________

 
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 19:54   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Jokada, dzięki za założenie wątku Małemu :)
W lecznicy dr. Agnieszka Wdowiarska stwierdziła, że wygląda jak Stanisław... więc został Stasiem :wink:
Niegdy nie miałam szczura ale wydaje mi się, że Staś jest kontaktową osóbką :lol1:
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 20:52   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Maluch czuje się dobrze, powoli oswaja się z nowym otoczeniem. Grymasi przy jedzeniu... granulat Rat Nature Versele-Laga nie bardzo mu smakuje... wybiera tylko niektóre chrupki. Za to bardzo chętnie je gotowane mięsko i marchewkę. Dzisiaj przygotowywałam dla moich kotów mieszankę (karmię je suplementowanym surowym mięsem) i poźniej poszłam do szczurka troszkę go pomiziać. Z zainteresowaniem obwąchal moje ręce, wylizał i zabrał sie do obgryzania moich paznokci :shock: Robił to bardzo delikatnie ale i skutecznie :mrgreen: Okazało się, że jeden z paznokci jest prawie przegryziony...
Bardzo proszę, pomóżcie mi znaleźć dla niego super domek, gdzie miałby dobrą opiekę i towarzystwo do zabawy. U mnie w domu jest już cały zwierzyniec. Mam hodowlę kotów, dwa psy i uratowane 4 świnki morskie... boję się, że u mnie Mały nie będzie szczęśliwy :( głównie ze względy na koty i na fakt, że nie będę mogła mu poświęcić wystarczająco dużo czasu - doba jest stanowczo zbyt krótka...
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:10   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Widziałam dziś filmik jak myszol wylizuje palce :serducho: :mrgreen: Dobrze, że go w realu nie widziałam :oops:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:18   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


jokada, drugie zdjęcie mistrzowskie. :DD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:20   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Muszę przyznać, że Mały "powalił mnie na łopatki" tym lizaniem dłoni :serducho: był bardzo delikatny... miła odmiana po kocim lizaniu :mrgreen:
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:22   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


O ile się nie mylę to drugie zdjęcie było zrobione jak dostawał od pani doktor kawałek ptasiego mleczka :-P
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:37   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Bianka 4 napisał/a:
Maluch czuje się dobrze, powoli oswaja się z nowym otoczeniem. Grymasi przy jedzeniu... granulat Rat Nature Versele-Laga nie bardzo mu smakuje... wybiera tylko niektóre chrupki. Za to bardzo chętnie je gotowane mięsko i marchewkę. Dzisiaj przygotowywałam dla moich kotów mieszankę (karmię je suplementowanym surowym mięsem) i poźniej poszłam do szczurka troszkę go pomiziać. Z zainteresowaniem obwąchal moje ręce, wylizał i zabrał sie do obgryzania moich paznokci :shock: Robił to bardzo delikatnie ale i skutecznie :mrgreen: Okazało się, że jeden z paznokci jest prawie przegryziony...
Bardzo proszę, pomóżcie mi znaleźć dla niego super domek, gdzie miałby dobrą opiekę i towarzystwo do zabawy. U mnie w domu jest już cały zwierzyniec. Mam hodowlę kotów, dwa psy i uratowane 4 świnki morskie... boję się, że u mnie Mały nie będzie szczęśliwy :( głównie ze względy na koty i na fakt, że nie będę mogła mu poświęcić wystarczająco dużo czasu - doba jest stanowczo zbyt krótka...

na profilu pulsvetu na facebooku były jakieś propozycje domów...
z tym, że wpis z komentarzami zniknął, albo tylko ja go nie widzę :?
teraz są trzy osobne zdjęcia, a wcześniej chyba był album i nawet było napisane jak się szczur nazywa
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 22:44   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Album w dalszym ciągu jest https://www.facebook.com/...17219771&type=3 i wszystkie komentarze też :wink:
Widzę tam dwie dziewczyny, potencjalnie zainteresowane ale jak na razie żadna z nich sie do mnie nie odezwała. Może napisały do lecznicy...
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 10:44   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Bianka 4 napisał/a:
Album w dalszym ciągu jest https://www.facebook.com/...17219771&type=3 i wszystkie komentarze też :wink:
Widzę tam dwie dziewczyny, potencjalnie zainteresowane ale jak na razie żadna z nich sie do mnie nie odezwała. Może napisały do lecznicy...

a zostawiłaś tam namiary na siebie? nie widzę, może przegapiłam.

edit: już widzę ;) po prostu się wpisałaś, więc osoby zainteresowane mogą do Ciebie pisać :)
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
Ostatnio zmieniony przez nimka Pon Wrz 02, 2013 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 11:23   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Tak, Pulsvet ma namiary na mnie. Moje świnki morskie są pod ich opieką. Ale masz rację, napiszę do nich i jeszcze mail'a im podam.
 
     
Bianka 4 


Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 0
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: Śro Wrz 04, 2013 20:18   
   Zwierzątka: Koty, psy, świnki morskie, szczurek na tymczasie


Kochani, wczoraj zawiozłam szczurka do nowego domu. Ma 5-ciu kolegów :lol1: Na bieżąco dostaję od niego wiadomości :mrgreen: I w dalszym ciągu będzie pod opieka Pulsvetu. To własnie tam jego obecny domek dowiedział się o jego istnieniu.
Dziękuje jeszcze raz za zainteresowanie Stasiem.
Pozdrawiam,
Magda
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Wrz 04, 2013 20:37   
   Zwierzątka: szczurze damy


Bianka 4, Wspaniale. W takim razie gratuluję i zamykam temat.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12