Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:23
Miot S SunRat's - rezerwacje str 4
Autor Wiadomość
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pią Lip 12, 2013 14:52   

Saphira vel Pompon ma dwa gruczolaki (drugi pojawił się niedawno), ale ponieważ ma również grzybicę, termin operacji trochę się przesunął.

W poniedziałek kolejna kontrola i jeśli będzie dobrze (a powinno, bo na kontroli w ostatni wtorek ślady były minimalne) umawiamy się na operację. Przy okazji Pompon zostanie wysterylizowany.
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro Lip 17, 2013 14:35   

Sayuki waży 440g, Shigeki 480g. Obie przybrały na wadze po zmianie karmy. Są zdrowe.

foty czerwcowe:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lip 17, 2013 14:49   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Zdrowe i jakże urocze :D
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Leonidia 
JaSzczurka



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 247
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 21:51   

Niestety u Sepsy wyczułam dziś guzy, zapewne gruczolaki :(
Jutro jadę do przychodni, mam nadzieję, że umówimy się na operację. Niestety ona coraz głośniej grucha... i zrobiła się taka miziasta :cry:
_________________
Nasz ciasny ale własny Topik już-nie-Czterech Muszkieterek Pumex [*] Norka [*] Sepia [*] :(
 
     
Liriel 



Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 175
Skąd: Szczecin / Warszawa
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 15:57   

u Sir Puszkina wszystko ok. poza tłuszczem, chociaż troszeczkę schudł po moich usilnych staraniach. cóż, nie każdy może mieć rozmiar XS...
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 19:51   

Pompon (Saphira) już po wycięciu gruczolaków i sterylce. Ponieważ przez 6 dni chodziła w kołnierzu, trochę schudła (ocena na oko, bo nie wiem ile ważyły wycięte guzy i reszta). Zastanawiam się nad zakładaniem kołnierza co jakiś czas w ramach kuracji odchudzającej ...
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 21:55   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Ponton jest najsłodsza, moja mała ulubienica :serducho:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 05:45   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Starsza Pani, Prośba o wymizianie wnusi, strasznie się cieszę że znalazły razem z siostrą taki domek :serducho:
_________________
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 00:00   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


No to skoro jesteśmy jeszcze młodzi (jeszcze 4 minuty!) to życzę rodzeństwu wszystkiego najzdrowszego!

Szmerek niestety miał głupi pomysł na imprezę urodzinową i spędza ją z AXLem w hotelu :|
Czemu? Bo mnie nie ma w Warszawie, a myszowi przyszło do głowy zapalenie ucha :/
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Leonidia 
JaSzczurka



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 247
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 10:04   

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia! :urodziny:
_________________
Nasz ciasny ale własny Topik już-nie-Czterech Muszkieterek Pumex [*] Norka [*] Sepia [*] :(
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 12:12   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Zdrowia :urodziny:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
cheldorado 



Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 114
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 13:43   
   Zwierzątka: 4 ogoniaste i Panna Kotełkiewicz


Wszystkiego naj naj dla eSeczek! :serducho:
dużo miziaków i przytulaków z okazji 2 urodzinek ;)
I jeszcze dużo czasu w zdrowiu :urodziny:

Oczywiście pozdrowienia od Soi dla całego rodzeństwa. ;) )
_________________
Ze mną: Keiko SR
Odeszły: Reira, Rysa, Selune SR, Vega, Soi SR, Blair SR, Lexie, Luna
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 16:55   

Przynajmniej trzech latek w zdrowiu :serducho: :urodziny:
Kurde, wpadłam teraz do domu, w klatce syf, zaraz wychodzę, ale może później zdążę coś ugotować dobrego dziewczynom, najwyżej będziemy świętować w nocy.
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 20:00   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Dużo zdrówka dla wszystkich eSeczek :serducho: :urodziny:
_________________
 
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 19:25   

Pomogłam dziś odejść moim eSeczkom. :( :( :( U Shigeki najprawdopodobniej guz (ten, którego wysyłałam hodowli na histo) się przerzucił, tyle, że teraz nie był pojedynczy, tylko powychodziło kilka; paszki, klatka piersiowa, brzuszek. Zuzia mimo tych guzów gwałtownie spadła na wadze, przestała jeść karmę, dokarmiałam ją płynnymi rzeczami, guzy przeszkadzały jej znacznie w poruszaniu i przede wszystkim w jedzeniu, bo często się dławiła (nie wiem do końca co było tego przyczyną) Jadzia miała 4/5 guzów w podobnym umiejscowieniu, z tym że normalnie jadła, ale za to dzisiaj bardzo niewyraźnie wyglądała, więc zadecydowałam, że zawiozę je do lecznicy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13