Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Śro Kwi 25, 2012 09:19
[Ostrowiec Św.] Oddam szczurki młode :D DS
Autor Wiadomość
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:48   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


kylu napisał/a:
prędzej kapibara ja zeżre niż szczur przegryzie
to nie zapomnij życzyć kapibarze smacznego, bo szczur na luzie zeżre beton. Bon Appétit.
kylu napisał/a:
pójdą w eter.
kiepskie określenie na forum miłośników szczurów ;) :lol:
 
     
kylu 


Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:50   
   Zwierzątka: -----------------


Bel napisał/a:
kylu napisał/a:
prędzej kapibara ja zeżre niż szczur przegryzie
to nie zapomnij życzyć kapibarze smacznego, bo szczur na luzie zeżre beton. Bon Appétit.
kylu napisał/a:
pójdą w eter.
kiepskie określenie na forum miłośników szczurów ;) :lol:

haha :D
Pręty zbrojeniowe tez zjedzą ?? :twisted:
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:51   
   Zwierzątka: szczurze damy


kylu, Chodziło o styczność samca z maluchami.
Za wcześnie żeby oddzielać maluchy od matki.
Jakie wymiary ma twoja klatka?
Jeśli chcesz zostawić sobie szczury to zostaw dwa tej samej płci lub wykastruj samca jeśli chcesz zatrzymać parkę.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
kylu 


Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:57   
   Zwierzątka: -----------------


Karena napisał/a:
kylu, Chodziło o styczność samca z maluchami.
Za wcześnie żeby oddzielać maluchy od matki.
Jakie wymiary ma twoja klatka?
Jeśli chcesz zostawić sobie szczury to zostaw dwa tej samej płci lub wykastruj samca jeśli chcesz zatrzymać parkę.

Rozumiem. Ale szczur niema styczności z maluchami. DAFAK
1m na 1m na 0.5 mam klatkę.
2 samice są moje. 2 samce mojej kobity. Zajmujemy się nimi na zmianę. Tyle w temacie IDE spać jutro będę gadał mam dość!
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:59   
   Zwierzątka: szczurze damy


kylu, To fajna duża klatka ;)
Zmieniłam załączniki z pierwszej strony na miniatury.
Dobrze, że odpisujesz przynajmniej mamy coraz większą jasność sytuacji.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 21:59   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


chamskimi postami nie osiągniesz nic poza chamskimi odpowiedziami...
 
     
kylu 


Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:00   
   Zwierzątka: -----------------


Dzięki mam już dość pisania na dziś ręce mnie bolą a mam jeszcze swoją robotę. Pozdrawiam piszcie ludzie chodzi o szczęście maluchów. :P
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:28   
   Zwierzątka: brak


Proszę o zachowanie większej kultury wypowiedzi - zarówno z Twojej strony, kylu, jak i pozostałych użytkowników. Kylu - wypowiedziami w tym tonie odstraszasz potencjalnych chętnych.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:33   

kylu, nie chodzi o to, że nie masz czasu odpowiadać, tylko o to, w jaki sposób odpowiadasz. Ludzie - potencjalni odpowiedzialni przyszli właściciele, jak i po prostu użytkownicy forum - starają się pomóc, dowiedzieć się na temat wspólnego bytowania samców i samic, co budzi duże wątpliwości. Nie wiem, czy wiesz, ale na tym forum nie mamy obowiązku pomagać, a jedynie chęci. Poza tym - pomagamy osobom, które są odpowiedzialne, które nie zawiniły lub które popełniły błąd nieświadomie i starają się go zrozumieć. Ty nie chcesz wyjaśnić, w jaki dokładnie sposób doszło do niechcianej ciąży, nie wykazujesz się żadną inicjatywą w wytłumaczeniu sytuacji, na dodatek nadal chcesz trzymać samce i samice - jaką mamy mieć pewność, że za chwilę znów nie będzie maluchów?
 
     
kylu 


Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:35   
   Zwierzątka: -----------------


smeg napisał/a:
Proszę o zachowanie większej kultury wypowiedzi - zarówno z Twojej strony, kylu, jak i pozostałych użytkowników. Kylu - wypowiedziami w tym tonie odstraszasz potencjalnych chętnych.

Bardzo przepraszam ale jeżeli ktoś obraża mnie to nie zostanę obojętny ze swojej strony. Zależy mi tylko i wyłącznie na dobru maleństw. Ale jak sam mnie doinformowałeś dopiero po 1 miechu powinien wydać maluchy. Wiec nie mam takiego pośpiechu. Lecz jeżeli ktoś mnie obraza mówiąc ze jestem 10 latkiem. Krew mnie najjaśniejsza zalewa.

Kasik napisał/a:
kylu, nie chodzi o to, że nie masz czasu odpowiadać, tylko o to, w jaki sposób odpowiadasz. Ludzie - potencjalni odpowiedzialni przyszli właściciele, jak i po prostu użytkownicy forum - starają się pomóc, dowiedzieć się na temat wspólnego bytowania samców i samic, co budzi duże wątpliwości. Nie wiem, czy wiesz, ale na tym forum nie mamy obowiązku pomagać, a jedynie chęci. Poza tym - pomagamy osobom, które są odpowiedzialne, które nie zawiniły lub które popełniły błąd nieświadomie i starają się go zrozumieć. Ty nie chcesz wyjaśnić, w jaki dokładnie sposób doszło do niechcianej ciąży, nie wykazujesz się żadną inicjatywą w wytłumaczeniu sytuacji, na dodatek nadal chcesz trzymać samce i samice - jaką mamy mieć pewność, że za chwilę znów nie będzie maluchów?

JA się tak wyrażam tak odpowiadam i to definiuje mnie a nie inna osobę. Jeśli zauważyłaś staram się odpowiadać na każde pytanie ale siedzę 8 h dziennie wzwyż przed kompem i jak patrze w ekran to mnie krew zalewa.Po drugie widzę ze mnie nie zrozumiałaś . NIE TRZYMAM SAMICY I SAMCA RAZEM!!! Trzymam jako osobne stada. Nie widzę w tym żadnego problemu. zdrówko
Ostatnio zmieniony przez kylu Sob Mar 31, 2012 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Onia 



Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 2096
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:39   

Post edytowany przed moderację. AD

Jesli chcesz to jutro o 16 moge podjechać i zabrać Ci wszystkie samce na DT, może moi rodzice sie na to zgodza mimo , ze od 7 lat żyję na swoj rachunek :)

smeg z góry przepraszam , ale we mnie też się gotuje...
_________________
http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0 - Moje kochane paskudy
16.12.2011 - Czesio :( 27.03.2012 Gutek za TM :(
29.12.2012 - Staś za TM :( 31.01.2013 - Keksiu za TM :(
23.04.2013 - Cymez za TM
03.06.2013- Czesiu za TM
15.11.2013 Rysiu za TM
06.06.2014 Edziu za TM
09.09.2014 Gacek za TM
10.01.2015 Smerf za TM
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Nie Kwi 08, 2012 12:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:46   
   Zwierzątka: brak


kylu napisał/a:
Nie wsadziłem ich do 1 klatki.

Dlaczego więc na pierwszej stronie jest zdjęcie rodziców razem w hamaku?

Ludzie są zdenerwowani, bo wkładają wiele wysiłku w znajdowanie domów dla wpadkowych maluchów, rozmnożonych przypadkowo lub z winy sklepów zoologicznych, a tu przychodzi sobie taki kylu i oznajmia, że kupił samca i samicę, trzymał ich razem a teraz weźcie od niego maluchy ;) Ręce opadają, kiedy czyta się Twoje wypowiedzi, bo wynika z nich że zupełnie nie poczuwasz się do winy z powodu sprowadzenia na świat kolejnych niechcianych maluszków. Cały dział "Oddam" pęka w szwach od szczurków z wpadek i interwencji, a klatki w dobrych domach nie są z gumy. Dlatego chcemy się upewnić, że nie dojdzie już u Ciebie do kolejnych miotów.

Nie wydawaj maluszków przypadkowym osobom, dokładnie wypytaj wcześniej o warunki. Szczury nie mogą żyć samotnie, więc nie oddawaj pojedynczych szczurków osobom, które nie mają innych ogonów. Upewnij się też, że osoby te dysponują odpowiednio dużą klatką (min. 70x40x60 cm na 2 szczury).

Przemyśl propozycję Oni - może Cię odciążyć w opiece nad maluchami i wybieraniu im odpowiednich domów - a nie jest to takie proste, bo często trzeba się użerać z nieodpowiedzialnymi osobami.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Onia 



Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 2096
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:49   

Ja podtrzymuję swoją propozycję ..jeśli kylu zechce z niej skorzystać .
_________________
http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0 - Moje kochane paskudy
16.12.2011 - Czesio :( 27.03.2012 Gutek za TM :(
29.12.2012 - Staś za TM :( 31.01.2013 - Keksiu za TM :(
23.04.2013 - Cymez za TM
03.06.2013- Czesiu za TM
15.11.2013 Rysiu za TM
06.06.2014 Edziu za TM
09.09.2014 Gacek za TM
10.01.2015 Smerf za TM
 
 
     
Motylove 



Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 313
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:54   
   Zwierzątka: Rurek, Lesio, Krzyś i Hubi <3


kylu, Nam też zależy na szczurach, dlatego chcemy poznać całą sytuację.
Może po prostu usiądź przy tym dłuższą chwilę i napisz nam wszystko od A do Z, co się stało, ile maluchów wolnych, ile zajętych itp.
Nikt tutaj nie chce dla nikogo źle, wręcz przeciwnie.
 
 
     
kylu 


Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 22:59   
   Zwierzątka: -----------------


smeg napisał/a:
kylu napisał/a:
Nie wsadziłem ich do 1 klatki.

Dlaczego więc na pierwszej stronie jest zdjęcie rodziców razem w hamaku?

Ludzie są zdenerwowani, bo wkładają wiele wysiłku w znajdowanie domów dla wpadkowych maluchów, rozmnożonych przypadkowo lub z winy sklepów zoologicznych, a tu przychodzi sobie taki kylu i oznajmia, że kupił samca i samicę, trzymał ich razem a teraz weźcie od niego maluchy ;) Ręce opadają, kiedy czyta się Twoje wypowiedzi, bo wynika z nich że zupełnie nie poczuwasz się do winy z powodu sprowadzenia na świat kolejnych niechcianych maluszków. Cały dział "Oddam" pęka w szwach od szczurków z wpadek i interwencji, a klatki w dobrych domach nie są z gumy. Dlatego chcemy się upewnić, że nie dojdzie już u Ciebie do kolejnych miotów.

Nie wydawaj maluszków przypadkowym osobom, dokładnie wypytaj wcześniej o warunki. Szczury nie mogą żyć samotnie, więc nie oddawaj pojedynczych szczurków osobom, które nie mają innych ogonów. Upewnij się też, że osoby te dysponują odpowiednio dużą klatką (min. 70x40x60 cm na 2 szczury).

Przemyśl propozycję Oni - może Cię odciążyć w opiece nad maluchami i wybieraniu im odpowiednich domów - a nie jest to takie proste, bo często trzeba się użerać z nieodpowiedzialnymi osobami.
Cytat:

NAPISEM JUŻ wcześniej ze samica została zapłodniona już wcześniej w sklepie. A zdjęcie zrobione bo mogłem ich wsadzić do hamaka razem z racji ze TA samica JUŻ BYŁA W CIĄŻY!! Boże czy to Kompletny DOWN czytal czy jak
Cytat:
i oznajmia, że kupił samca i samicę, trzymał ich razem a teraz weźcie od niego maluchy ;)
Nigdzie tak nie napisałem!! Boże . Dlatego tak się denerwuje bo ludzie nie umieją czytać. No ale najłatwiej jest napisać ze ja nie umiem się wyrażać![/quote]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 9