Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Paź 10, 2013 17:41
[Warszawa] 3 mięciutkie białe kulki szukaja domku
Autor Wiadomość
MadziaK 



Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 55
  Wysłany: Sob Lis 26, 2011 15:57   [Warszawa] 3 mięciutkie białe kulki szukaja domku
   Zwierzątka: 3 szkodniki i Klusek


Labineczki z tego tematu http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10941
Dwa maluchy i jedna starsza samiczka około 2 mce. Dzieciaki na początku bardzo wystraszne teraz chętnie podchodzą do reki dają się głaskać same pchają się pod bluzę :mrgreen: . Jak dla mnie już są bardziej miziakowate niż moje baby. Coraz bardziej ciekawskie i coraz bardziej rozbrykane. Mają super mięciutkie futerka bez porównania z resztą moich paskud. Mieszkają grzecznie z moim stadem od początku nie bały się innych szczurów łączenie bez żadnych problemów. Już pierwszego dnia spały wtulone w moje baby. Młodsze dziewczynki są bardziej rozbrykane i szalone starsza jest za to bardziej miziasta. Starsza dziewczynka nie ma końcówki ogonka widać to na kilku zdjęciach ale to zupełnie jej nie przeszkadza.
klauduska napisał/a:

Informacje o labikach:
1. szczep z tego laba ma predyspozycje do wodogłowia, wykrywane jest w ich 2 tygodniu życia, 3. by nie przeżyły
2. nie było żadnych na nich badań
3. to maluszki ledwo odebrane od matki lub 2. msczne
4. są z nadwyżki produkcyjnej
5. są zdrowe

















Dziewczynki są do odebrania w Warszawie, ale możliwy transport do każdego miejsca Polski. Osoby zainteresowane proszę o odpowiedź na pytania:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?
_________________
ze mną Pirat, Balbinka, Too Tika EM i psina Klusek
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*] Kluska[*] Małe Zło[*] Ogryzek[*] Karmelek[*] Czarna[*] Kawa[*] Wiewiórcia[*]
 
 
     
Ja tylko ja
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 26, 2011 20:14   

Ja wezmę z miłą chęcią napisałam na emaila też ; ))
 
     
Ja tylko ja
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 26, 2011 20:21   

1. Czy masz już szczury? Moja kumpela ma bd sie spotykać zawszę ; )
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. Mam po chomikach .Ale kupie ; )Dużą!
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? Dobry jest ; )
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? Jedzeniem dla szczurków, woda oczywiście i przysmaki bd sprawdzac jakie lubi ; )
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? Nie
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? Tak zawsze ; )
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. Zadbam miałam chomiki i pies się z nimi bawił bardzo lubi małe zwierzątka traktuje je jak by był ich matka ; )
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Bedzie wyjeżdzał ze mną a jak nie bd u mojej kupeli wraz z jej szczurem
9. Jak będą wyglądały wybiegi? Przyzwyczaje go do biegania po całym pokoju ; )
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? No nie wiem ; )
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?Jestem niepełnoletnia tak podpisze ; )
Mam nadzieje że to wystarczy bardzo che go mieć ; )
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 20:26   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Ja tylko ja, szczurki to zwierzęta stadne i nie wolno ich trzymać pojedynczo. klatka dla chomika, to klatka dla chomika [jak sama nazwa mówi ;) ]. poczytaj forum, jakie są polecane karmy dla szczurków.
co do weta to samo "dobry jest" nie wystarcza, bo często tacy się okazują wcale nie tacy już dobrzy ;)

swoją koleżankę też namów na zaadoptowanie szczurka tej samej płci, co ona ma. i NIE spotykajcie szczurków, bo mogę być walki !! a jeśli będą różnej płci, to może samica w sekundę zaciążyć zupełnie bezsensu.
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 20:30   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Ja tylko ja, mogę się mylić, ale chyba miałaś ze dwa konta na tym forum...
 
 
     
MadziaK 



Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 55
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 21:06   
   Zwierzątka: 3 szkodniki i Klusek


Ja tylko ja, a nie chciałaś samczyka na SPS czasem? Proponowała bym poczytać trochę forum. Dowiedzieć się czego taka szczura potrzebuje. Potem kupić klatkę szczurzą a nie chomiczą i dopiero starać się o adopcję.

Dori a nawet 3
_________________
ze mną Pirat, Balbinka, Too Tika EM i psina Klusek
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*] Kluska[*] Małe Zło[*] Ogryzek[*] Karmelek[*] Czarna[*] Kawa[*] Wiewiórcia[*]
 
 
     
MadziaK 



Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 55
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 21:48   
   Zwierzątka: 3 szkodniki i Klusek


Wstępnie wszystkie labisie maja domki :mrgreen: ale prosiła bym jeszcze nie zamykać

w Wawie są jeszcze śnieżynki u Martini gdyby ktoś chciał pisac do niej :mrgreen:
_________________
ze mną Pirat, Balbinka, Too Tika EM i psina Klusek
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*] Kluska[*] Małe Zło[*] Ogryzek[*] Karmelek[*] Czarna[*] Kawa[*] Wiewiórcia[*]
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 00:46   

Aktualne?
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
MadziaK 



Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 55
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 12:48   
   Zwierzątka: 3 szkodniki i Klusek


można zamykać
_________________
ze mną Pirat, Balbinka, Too Tika EM i psina Klusek
za TM Emileczka[*] Ciapeczka[*] Bobuszka[*] Tosia[*] Kluska[*] Małe Zło[*] Ogryzek[*] Karmelek[*] Czarna[*] Kawa[*] Wiewiórcia[*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12