Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dział "Oddam"
Autor Wiadomość
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 01:37   Dział "Oddam"

Hej! Coś się zacięło w tym dziale - ogłoszenia czekają na akceptację od tygodni. Bez odzewu pozostaje też prośba Pyl. Może przejściowo trzeba by wesprzeć Moderatora?

Piszę tu, bo nie mam pomysłu gdzie lepiej.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 17:43   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Niwka, to nie w dziale coś się zacięło, to w MT ;)

limomanka - Ostatnia wizyta: Wto Cze 20, 2017 14:05 (Minut: 7), Ostatni post Wto Cze 13, 2017 16:08
agathe1988 - Ostatnia wizyta: Pią Lis 03, 2017 08:17 (Minut: 1), Ostatni post Sob Wrz 23, 2017 10:13
mmarcioszka - Ostatnia wizyta: Sob Lis 04, 2017 11:39 (Minut: 0), Ostatni post Nie Wrz 03, 2017 22:43
Devona - Ostatnia wizyta: Sob Lis 04, 2017 22:12 (Minut: 2), Ostatni post Śro Paź 25, 2017 19:37 - urlop
Karena - Ostatnia wizyta: Pią Lip 14, 2017 21:51 (Minut: 4), Ostatni post Czw Mar 30, 2017 13:07


Nie znam niestety statystyk z aktywności moderatorsko-administracyjnej - pewnie lepiej by oddawało stan obecny.
Na zdechłym forum, niedziałający MT. Cóż...
Może ten dział lepiej by pasował, ale... skoro i tak tego nikt nie czyta to co za różnica w którym dziale to napiszesz? :lol:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 19:11   

Ja czytam forum codziennie. : (
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 20:05   

Kochani, ja nie jestem w stanie zrobić niczego więcej ponad to, co aktualnie robię. Zresztą jestem na urlopie nie bez powodu i dodatkowo się przeprowadzam. Raczej nie czytam forum, loguję się, żeby zerknąć na zgłoszenia i PW, ale z reagowaniem i odpisywaniem bywa różnie, zazwyczaj kiepsko. Chociaż może przynajmniej ogarnę te najważniejsze kwestie. Bardzo proszę o PW z linkami, co i gdzie wymaga koniecznie interwencji, najlepiej od jednej osoby.

Wygląda na to, że zdecydowanie trzeba wesprzeć MT. Dostałam ostatnio jedno zgłoszenie, nie zdążyłam odpisać jeszcze (przepraszam!), ale to zupełnie nowy użytkownik. W grę wchodzą tylko osoby z dłuższym stażem, najlepiej mające pojęcie o moderowaniu.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 23:07   

Off-Topic:
Co to jest "MT"? :co jest?:


Ja czytam "Wasze Szczury" i to jest ciekawe :) I jeszcze "Oddam"...
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 00:08   

Niwka, MT=mod team, zespół moderujący
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 23:42   

Wiem, że jesteście bardzo zajęci. Ale dział "Oddam" jest wyjątkowo ważny, kluczowy. Czy można by w tych trudnych czasach jakoś priorytetowo podejść do moderowania bardziej jednych tematów niż innych? Znów jakieś ogłoszenie wisi i sobie czeka na akceptację.

Przepraszam za upierdliwość, ale jeśli chodzi o "Oddam" to byłam i po jednej i po drugiej stronie tych "transakcji" i po prostu wiem, że te sytuacje są bardzo pilne.
 
     
ziew 



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 591
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 21:16   
   Zwierzątka: 4 szczurze panienki


Niwka ma rację, to jest ważny dział. Devona, może mógłbym pomóc, ale w moderowaniu żadnego doświadczenia nie mam, więc jakby jakiś przystępny poradnik był, to może... I tak codziennie popatruję na forum, a po Rusałce, to chyba nie da się bardziej s......ć?
_________________
Zielony, a pod spodem: Pluszaki i Zamszaki.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12519
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:23   

Dostałam rangę moderatora i będę się starać na bieżąco ogarniać całe forum, w tym dział "Oddam".
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
ziew 



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 591
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:30   
   Zwierzątka: 4 szczurze panienki


Albireo, :kciuki: :)
_________________
Zielony, a pod spodem: Pluszaki i Zamszaki.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12519
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 23:00   

Niwka, czasami ogłoszenia wiszą, bo nie spełniają wymogów i/lub autor nie reaguje na prośby o edycję/uzupełnienie. Nie zatwierdzamy wszystkich ogłoszeń.

ziew, napisz mi parę słów, najlepiej e-mailem, poradnik mopowania jest dostępny w części forum dostępnej tylko dla MT
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 01:26   

Albireo, BRAWO! :jupi: U mnie planowe doszczurzenie za 6 miesięcy, inni skorzystają wcześniej :)
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 08:10   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Devona, ale regulamin nie przewiduje wiszenia w nieskończoność, bo autor nie umie / nie chce / nie ma czasu poprawić czy uzupełnić - przecież po n miesiącach ogłoszenie totanie będzie nieaktualne.
Cytat:
4. Ogłoszenia z niepełnymi informacjami będą musiały zostać poprawione na prośbę moderatora, a w przypadku jej niespełnienia w ciągu 7 dni będą usuwane.


Albireo, gratki!!! Życzę dużo zapału i siły! :) No i czasu.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1081
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 09:48   

Pyl, Niwka, ziew, dziękuję. Mam nadzieję, że będę dobrze wywiązywać się z obowiązków.
Pyl, dla Alloszczura zawsze znajdę czas. Wchodzę tutaj codziennie od trzech lat, chociaż najczęściej nic się nie dzieje. Przez Allo oglądałam pierwsze zdjęcia Iriny, tutaj opisywałam (i będę opisywać) wszystkie perypetie w moim stadzie. Sentymentu nie da się tak łatwo wykorzenić.
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 11