Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miot D spod Husarskich Skrzydeł
Autor Wiadomość
monika123 



Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 359
Skąd: sosnowiec
Wysłany: Śro Wrz 28, 2016 11:20   
   Zwierzątka: pies


Jacy boscy panowie :serducho: Do tego wolni.Dlaczego??Po odejściu Iszy , zastanawiałam się nad chłopakami.Są przepiękni.
_________________
Ze mną:
Za TM:Duduś, Dusia,Iskierka,Sonia,Tosieńka,Czoko,Wiki,Sznurówka,Gaja SR,Lusia, Isza SR, Imbir,Diler, Frodo - kocham Was aniołki
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 28, 2016 12:06   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Och, jak dobrze, że mój ulubieniec, Dante, jest zarezerwowany :mrgreen:

monika123, powiem Ci, że mam chłopaka z miotu Starożytnego i jest absolutnie prześwietny :serducho: Może akurat na trakiego trafiłam, ale polecam :mrgreen: :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 10:55   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Został jeden wolny chłopiec.
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 12:57   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Jak tam Wasze dzieciaki? Ktoś z właścicieli w ogóle jest na forum?

Chłopaki po nieudanych próbach łączenia z Dzikiem i Maleńką Kangurzycą zamieszkały w końcu osobno, dołożyłam im tylko albinoskę Tolę (tak, jakoś zaśnieżyło mi w tej klatce ;) ). Tola to nieco nieśmiałe dziewczę, najchętniej spędza wybiegi schowana we wnętrzu polarowego słonia. A chłopaki... Tu jest niespodzianka. Witek (Domowik) gania jak nakręcony, wszędzie go pełno, wskakuje człowiekowi na głowę - czyli zachowuje się jak młoda samiczka. Nawet sylwetkę ma delikatniejszą (400g) i sierść miększą od brata.
Za to Dytko (czyli diablik) nie wygląda na dzieciaka, waży 460g, ma męską, tłustą sierść i... panikuje przy każdym gwałtowniejszym ruchu uciekając do Toli. Przy czym nie jest to lęk przed człowiekiem, bo człowieka kocha tak samo jak Witek, tylko lęk przed strasznym atakującym światem :roll: Zrozum tu szczura...
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 19:30   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Hej! Pyl, śledziłam Twój wątek na forum odkąd namierzyłam, że to u Ciebie mieszkają bracia mojego maleństwa (które właśnie raczy przyglądać się laptopowi, jakby z obawy, czy nie napiszę przypadkiem o nim czegoś złego :mrgreen: ) Przykro mi, że nie łączenie się nie powiodło...

To moje maleństwo, Dumpling (po domowemu Pippin), też jest zaskoczeniem! Podobno w porównaniu z rodzeństwem wyglądał na spokojnego chłopca, a tak naprawdę to pełny energii, ciekawski łobuz. Też go wszędzie pełno, jest radosną iskierką, która zawsze poprawia mi humor. Często biega kangurzym skokiem i jest mordercą zabawek z piórkami dla kotów. Taki uroczy głuptas. Jest malutki, ma mięciutką sierść. Na początku listopada ważył 232 g, teraz urósł oczywiście, ale dawno się nie ważyliśmy. Nie dorównuje gabarytami Bilbowi, który waży ok. 470 g, ale usilnie próbuje go dominować... nieprzewidywalny ten maluszek. Nasze łączenie z dwoma chłopcami przebiegło bez najmniejszego problemu, bo to maluszki.

Prezentujemy się:











Wiem, że zdjęcia nie są wybitne, ale mimo miliona prób - trudno jest zrobić fotki szarańczy :wink:
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 17:58   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


eswa, fajnie, że nie ostałam się samotna w tym wątku "na forumie" ;)

eswa napisał/a:
jakby z obawy, czy nie napiszę przypadkiem o nim czegoś złego :mrgreen:
Przecież o nich nie da się niczego złego napisać! Toć to aniołki! Białe jak śnieg! Niewinne! :lol:

Z tego co piszesz Dumplingowi bliżej natura do Witka. Może to ta osławiona dobra natura dumbo uszu :P
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 11, 2017 13:21   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Muszą nadrabiać czymś "brzydkie" uszy :P
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 16:43   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Odświeżamy wątek śnieżynek! :)





Otóż, mój kochany Pippin, wieczne dziecko, poza przytyciem i wyrośnięciem, zupełnie się nie zmienia. Dalej biega jak szalony, do wszystkich zawsze leci pierwszy, nawet nie znudził się jeszcze ganianiem za zabawkami z piórkami. Od czasu do czasu grożę mu pozbawieniem jajec, bo ostatnimi czasu często myśli nimi zamiast mózgiem :lol: Usiłuje zostać alfą stada, chociaż w dalszym ciągu jest najmniejszy. Co kilka dni spuszcza Bilbowi łomot, a chwilę później śpią przytuleni w klatce. Oprócz tych rewelacji mogę dodać, że uwielbia jagodowe crocksy, które dostaje raz na dłuuugi czas, marchewkę i paprykę bez skórki. Przekonał się nawet do arbuza :)



Tak teraz mieszkamy. Zdjęcie jest z dzisiaj... mamy taki misz-masz mebelkowy, bo chłopcy co jakiś czas wygryzają w niektórych elementach dodatkowe wyjścia... :) W sumie to nie jest takie złe, bo uwielbiam wybierać nowe mebelki i ich wzory 8)

Dodam jeszcze, że być może chłopcy niedługo doczekają się czwartego muszkietera, ale więcej napiszę za jakiś czas :mrgreen:

Pozdrawiamy rodzeństwo! :serducho:
 
     
Skarpetka 
100% bawełny



Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 122
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 17:50   
   Zwierzątka: Dorito, Vin, Nacho, Trufel


Sliczny sniezynek z brudnym ogonkiem :DD
 
     
eswa 



Dołączyła: 10 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 19:37   
   Zwierzątka: Bilbo i Fenek / Pippin [*], Frodo [*]


Mały diabełek nie lubi wycierania ogonka wacikiem i wieje od razu pod łóżko :evil:

Ale przekażę mu komplement :mrgreen:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 12:35   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Dytko i Domowik, zwłaszcza Witek, to mega lizawki. Odwiedziłam ich wczoraj właśnie i zostałam bardzo wylizana :serducho: :mrgreen: :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 16:03   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


quagmire, :serducho:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 16:57   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Napiszę i tu.

Melduję, że Dytko wyhodował sobie coś na gardle - w poniedziałek dr Rzepka usunęła paskudztwo. Poszło oczywiście na histo - dam znać jak będą wyniki.
Mych po zabiegu czuje się dobrze, wkurzony jest na maksa ograniczeniem ruchu. Ale jutro będzie wracał do stada, więc jest szansa, że wytrzyma.

Przed zabiegiem robiliśmy badanie krwi - wszystko w porządku. No może poza tym, że całe moje stado kicha od wieków (Domowik niestety najbardziej) i nie mamy już koncepcji jak to zwalczyć. Najdłuższy okres bez antybiotyków to miesiąc, ale kiedy to było...
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 11