Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: limomanka
Pią Sty 27, 2017 09:35
Chory, zaniedbany szczurek na OLX, co zrobić?
Autor Wiadomość
Tysia 


Dołączyła: 10 Sty 2017
Posty: 0
  Wysłany: Pią Sty 20, 2017 17:48   Chory, zaniedbany szczurek na OLX, co zrobić?

Kochani, nie wiem czy to właściwe miejsce na taki temat (to mój pierwszy post, w razie czego proszę mnie poprawić)

Dziś przeglądając ogłoszenia na OLX natknęłam się na coś takiego: https://www.olx.pl/oferta...03-IDjOGTw.html :(
Niedowierzając napisałam do autorki ogłoszenia wiadomość czy jej nie wstyd, jak słusznie widzi zwierzę pilnie potrzebuje wizyty u weterynarza. Mając pod opieką żywą istotę zobowiązujemy się do zapewnienia godnych warunków do życia. Wręcz poprosiłam ją żeby zlitowała się nad szczurkiem i poszła z nim do weta.
... Niestety mam zbyt dużą wiarę w ludzkość i oczywiście mój apel spotkał się z odrzuceniem. Kobieta odpisała "Szczur był do innych celów niż zwierzątko domowe więc i tak mam serce trzymając go w domu... A nie dając wężowi. Proszę nie wp(cenzura) się w nie swoje sprawy. Nara."

Jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić... Ja aktualnie nie mogę mieć żadnych zwierząt bo mieszkam jeszcze z rodzicami, zresztą mieszkam daleko. Wydaje mi się zresztą że zaniedbanie zwierzęcia to łamanie prawa. Może powinno się to zgłosić jakiejś organizacji? Liczę na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 19:20   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Tysia, o szczurku został powiadomiony TOZ. Wczoraj w jednej z grup na fb zgłosiła się osoba, która miała biedulka odebrać. Czekamy na wieści, czy się udało.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Tysia 


Dołączyła: 10 Sty 2017
Posty: 0
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 21:06   

agathe1988, dobrze wiedzieć. Dziękuję :* Mam nadzieję, że wszystko skończy się dla niego dobrze.
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 16:33   
   Zwierzątka: ....


Szczurek już jest bezpieczny :)
_________________
...
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Sty 27, 2017 09:35   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Szczurówka napisał/a:
Szczurek już jest bezpieczny :)

W takim razie zamykam ogłoszenie.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12