Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Pią Lip 08, 2016 20:23
[WARSZAWA+] Pchełek
Autor Wiadomość
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 18:22   [WARSZAWA+] Pchełek
   Zwierzątka: -


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: ok. 3 miesiące

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Do każdego miasta, które posiada dobrego specjalistę od szczurów.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Ma uszkodzone oczko, które prędzej czy później będzie musiało zostać usunięte - póki co jest w stabilnym stanie, ale dla jego dobra zalecana jest amputacja. Wymaga również zabiegu usunięcia górnych siekaczy (dolne były martwe i zostały usunięte już jakiś czas temu). Wymaga karmienia wyłącznie papkami.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjazny, ciekawski

8. Stosunek szczurów do człowieka: Przyjazny

9. Stosunek do innych szczurów: Nie wiadomo, nigdy nie miał kontaktu z innymi szczurami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jestem DT

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: -

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej.

16. Zdjęcia szczurów: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13263680_1061877157211729_8010107354669208333_n.jpg?oh=d9e41841bc609da17e81ad93646ad2dd&oe=5799CFC6

17. Kontakt: Przez fanpage DT Lorien (https://www.facebook.com/Dom-Tymczasowy-Lorien-191304111222898) lub mailowo: misiek.zelek@o2.pl

18. Kilka słów o szczurze: Pchełek wymaga karmienia wyłącznie papkami ze względu na to, że nie ma czym gryźć. Póki górne siekacze nie zostaną usunięte, wymaga regularnego ich podcinania.
Dodam jeszcze, że Pchełek jest znacznie mniejszy, niż zwykły szczur. Rośnie bardzo powoli i nigdy nie osiągnie rozmiarów normalnego szczura.
Do umowy adopcyjnej załączę historię leczenia - żeby wet wiedział, z czym się Pchełka je. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez FaerielDeVille Pon Cze 20, 2016 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 15, 2016 09:49   
   Zwierzątka: -


Pchełek nadal szuka domu. Do mniej więcej połowy lipca może u mnie zostać, jednak ze względu na leczenie w Medicavecie i moją przeprowadzkę, nie będzie mógł u mnie dłużej czekać.
Czy są jacyś chętni? :)
_________________
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 15, 2016 15:04   

PaniCiurowa, to tylko Twoja decyzja, ale może warto nie ograniczać adopcji tylko do W-wy? Osobiście znam nimimum 3 wetów w Łodzi, którym oddałabym większość przypadków. Innych miast nie znam, ale przecież tam też są dobre lecznice, które mając dokładny opis historii choroby poprowadzą dalej leczenie Pchełka
_________________
Nabadźgane w głowie
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 15, 2016 15:06   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


PaniCiurowa, może też rozważ Trójmiasto, skoro dr Bartoszuk się tam przeprowadziła ;)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
aresarma 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 28
Wysłany: Śro Cze 15, 2016 22:10   

Tak, są chętni, wysyłałam maila, zero odzewu.
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 12:48   
   Zwierzątka: -


Ebia, quagmire, wezmę to pod uwagę :)

aresarma, najwyraźniej go nie dostałam, bo bym odpisała.
_________________
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 08, 2016 16:46   
   Zwierzątka: -


Można zamknąć temat, finalnie Pchełek zostaje ze mną i laajtem, i będzie połączony z jego dwoma wistarami. :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13