Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:28
Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's
Autor Wiadomość
tuśka 



Dołączyła: 14 Sty 2016
Posty: 663
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 02:39   
   Zwierzątka: Labrador, szczury


Mao...bardzo mi przykro... Łączę się w bólu... trzymaj się jakoś :cry:
_________________
Obecnie ze mną Alex, Parszywek,Carlos, Denzel

ZA TM min: Manfred [*] Zosia [*] Halina [*] Czarna [*] Alexander [*] Scotty [*] Hania [*] Alina [*] Sasha [*] Mała [*] i wiele wiele innych [*]...
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 20:50   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze zagląda. Nanna niestety czuje się średnio, siadły tylne łapki, najprawdopodobniej zmiany zwyrodnieniowe, jutro idziemy do weta, by jakoś poprawić jej komfort. Oczywiście nie przeszkadza jej to w spaniu w najwyżej położonym hamaku, chociaż klatka i tak wyposażona jest w dwa łapacze. Do tego niestety rośnie jej guz na mostku, jest do niego mocno przyrośnięty, wetka poleciła zostawić w spokoju, rośnie na szczęście na zewnątrz, więc zbytnio nie uciska.
Także cóż starość:(
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 21:11   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Niefajne wieści, ale cóż - to już prawdziwa babcia, 2 lata i 8 miesięcy to naprawdę piękny wiek. Trzymam kciuki za komfort jak najdłużej :kciuki:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Magda B 



Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 21:43   

Nana jest ostatnia, prawda? Doczekała pięknego wieku.

Dzisiaj, kiedy robiłam porządki, odkryłam, że jedna z moich wieczorowych sukienek jest pogryziona. Jakoś to wcześniej przeoczyłam. Poczułam się, jakby odwiedziły mnie duchy moich dziewczyn. :) Trochę czasu już minęło, ale uczucie pustki pozostało.
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Maj 02, 2016 04:50   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


Magda B, chyba tak... Wiek piękny, szkoda tylko, że wygląda przykro... No ale starość nigdy piękna nie była. Obecnie borykamy się z guzem na mostku o którym wspominałam, ale chyba gorsze są te słabe tylne łapki, niestety steryd nie pomógł, myślałam nad rehabilitacją, mamy w Olsztynie taka wetkę po majowym chcę ją odwiedzić. Psia, ale gabinet dość znany u nas.
Pamiętam, była ostatnia, gdy wybieraliśmy maluchy. Jak bardzo wtedy chciałam mieć czarną dziewczynkę. Jak bardzo się cieszę, że tak życie się potoczyło, Nanna jest cudownym szczurem.
Ale co w szafie zrobiła z moimi rzeczami, kablem od laptopa i klawiszami w nim to nie można jej odebrać. 100% szczura w szczurze.

[ Dodano: Śro Maj 11, 2016 21:12 ]
Dzisiaj rano, na moich rękach odeszła Nanna :( Miała dwa lata i dziewięć miesięcy. Pisałam do Emilki, czy mam jej zrobić sekcję, zdecydowałyśmy, że nie jest konieczna. Myślę, że to ten guz zaczął jej uciskać za mocno... szkoda malutkiej :( ( To chyba koniec miotu Boskiego... Rezygnuję póki co ze szczurków, jestem chyba za bardzo zmęczona... Cieszę się dziewczynkami, które póki co są ze mną.
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 21:55   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


cornflakegirl, smutno, choć wiek piękny. Tulę mocno.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 00:12   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


cornflakegirl, przykro, że nie dała rady dłużej z Tobą być :glaszcze:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Magda B 



Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2016 15:10   

cornflakegirl napisał/a:

Pamiętam, była ostatnia, gdy wybieraliśmy maluchy. Jak bardzo wtedy chciałam mieć czarną dziewczynkę.


Pamiętam, że chciałaś wtedy Lunę. Ale ja bym tej pierdoły za nic nie oddała. Teraz już wszystkie biegają razem za TM.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 12