Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Kwi 28, 2016 16:28
[Warszawa] Nieaktualne
Autor Wiadomość
A.Wrona 


Dołączyła: 07 Kwi 2016
Posty: 0
  Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 17:10   [Warszawa] Nieaktualne
   Zwierzątka: szczury


Nie mam już szczurków do rozdania. :)
Ostatnio zmieniony przez A.Wrona Czw Kwi 28, 2016 12:36, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
xmenso 


Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie Kwi 10, 2016 20:34   
   Zwierzątka: Dwa psy, Szczurki


A.Wrona, Jestem zainteresowana jedną samiczką. Dzisiaj odeszła jedna z moich podopiecznych. :cry: Potrzebuje jak najszybciej towarzystwa dla mojej póltorarocznej dziewczyny, nie chce żeby była sama zbyt długo. Prosze o priv jeżeli nadal aktualne.
 
     
xmenso 


Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie Kwi 10, 2016 20:40   
   Zwierzątka: Dwa psy, Szczurki


Jednak mieszkam w Brodnicy i nie mam możliwości po nie podjechać, jedynie blablacar, w ten sposob moje do mnie dotarly też z Warszawy i tak samo wysyłałam tymczasy do nowych domów.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Kwi 10, 2016 23:09   
   Zwierzątka: szczurze damy


Dwie dziewczynki hotelowałam w Gdańsku zanim trafiły do domku. Jeśli ktoś się waha, to powiem tylko: brać :)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
RyukRyuk 


Dołączyła: 11 Kwi 2016
Posty: 3
Wysłany: Pon Kwi 11, 2016 19:18   

Chętna na dwie samiczki!
 
     
A.Wrona 


Dołączyła: 07 Kwi 2016
Posty: 0
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 13:08   
   Zwierzątka: szczury


na priv moge przeslac zdj troszkę lepszej jakosci
 
     
Wydra 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 03:38   
   Zwierzątka: Panienki: Chao, Radek (samica) i Nova


W ogłoszeniu jest, że samce mogą być trzymane z samicami. Czy to znaczy, że są wykastrowane? Bo poszukuję sobie kastracika ;)
_________________
Nasza strona z hamaczkami:
https://www.facebook.com/polarkowesny/

Za TM: Manu i Tycia
 
     
A.Wrona 


Dołączyła: 07 Kwi 2016
Posty: 0
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 11:02   
   Zwierzątka: szczury


Niestety nie są, samice były u mnie wysterylizowane, więc samce miestety nie były kastrowane. Ale o ile nie ma się w stadzie niesterylizowanych panien to są one b. sympatyczne, nie pachną vrzydko ano nic z tych rzeczy :)
 
     
Wydra 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 23:51   
   Zwierzątka: Panienki: Chao, Radek (samica) i Nova


A to szkoda, bo mam nieciachane samice. Planowałam je wszystkie stopniowo kastrować, ale nie mam szczęścia do zabiegów i po tym jak druga mi odeszła po kastracji (a była w pełni zdrowa, młoda u dobrego speca operowana) po prostu boję się resztę oddać na zabieg.
_________________
Nasza strona z hamaczkami:
https://www.facebook.com/polarkowesny/

Za TM: Manu i Tycia
 
     
laajt 


Dołączył: 16 Kwi 2016
Posty: 8
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 18:50   

Jeśli jest to aktualne to myślę, że chętnie mógłbym dwa szczurki przygarnąć. Kwestia tylko tego, żebym sobie przygotował w końcu klatkę i wystroił ją.
Aha, ważna rzecz, tak myślę. Byłyby to moje pierwsze szczurki, więc jeśli nie chciałabyś oddać w 'byle jakie' ręce to zachęcam do kontaktu i 'odpytania' :D Bardzo chętnie porozmawiam.
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 12:00   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


A.Wrona, czy wszystkie samiczki są wysterylizowane poprzez podwiązanie jajników?
Pytam, bo u jednej z użytkowniczek szczurzej grupy na Facebooku pojawił się problem u adoptowanej samiczki związany właśnie z podwiązaniem jajników.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 13:08   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


A.Wrona, dołączam do pytania.

Powodem jest to:

_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 13:40   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


agathe1988, ja dostałam odpowiedź na PW, mogę wkleić?
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 13:50   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


quagmire, tak i temat zostanie zamknięty :)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 14:03   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Cytat:
Jeśli Chodzi o samice, to wszystkie były sterylizowane właśnie przez ten sposób. Jednak było to już b. dawno, jak były młodsze, od tego czasu dużo czasu minęło, miały robione usg po i nie miały żadnych odczynów zapalnych po zabiegu ani nic w tym stylu. Nikt inny ( a rozdałam 10 samic) nie zgłaszał mi problemu, ustrzymuję kontakt z częścią ludzi i szczurki są zdrowe, więc niestety nie wiem jaki jest dokładnie problem zdrowotny. Musiałabym przyjąć szczurka i udać się do weterynarza , u którego był pod kontrolą. Bardzo mi przykro niestety napisałam, że to są szczurkui laboratoryjne, albinosy, są to napewno troszkę słabsze szczepy niż hodowlane z certyfikatami ( jednak oczywiście w trakcie wydawania były sprawdzane pod względem zdrowotnym i co dziwne nie miały żadnych złych objawów - czy to na pewno chodzi o jajniki, a nie o narośla-nowotwory ).
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13