Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Wrocław] Tomasz Piasecki
Autor Wiadomość
szczurasek 



Dołączyła: 26 Cze 2013
Posty: 17
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 21:17   
   Zwierzątka: 3 szczury (Goofy,Tommie,Freddie) i kot


jacek.ciach napisał/a:
Niestety już nie pamiętam dokładnie... ale z lekami chyba koło 50-60 zł.
a moge się upewnic ile szczurków leczyłeś?
_________________
My live... Goofy, Freddie, Tommie <3
 
     
jacek.ciach 



Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 21:19   
   Zwierzątka: szczury


Trzy szczurasy.
_________________
[*]Flava, [*]Grysia
[*]Cuddy, [*]Mała, [*]Fila, [*]Mika, [*]Mela, [*]Tosia
 
     
Roksana 


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 21:30   

mam pytanie odnośnie "zwierzyńca", z opinii i z własnego doświadczenia wiem, że dr Piasecki jest bardzo dobry, ale ostatnio ciężko jest mi się wpasować w jego godziny przyjęć, dlatego też trafiam na dr Agnieszkę Zalesińską lub dr Ewelinę Stanicką. Mam bardzo mieszane uczucia odnośnie obu Pań, w ciągu ostatniego miesiąca musiałam moi szczurom podawać dwa razy antybiotyk :( co myślicie o tych Paniach?
 
     
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Śro Gru 04, 2013 23:39   

Obie panie doktor mają potencjał i są dobrymi lekarzami znającymi się na gryzoniach.
Choć oczywiście, doktor Piasecki jest bardziej doświadczonym diagnostą, dziewczyny w razie wątpliwości oczywiście z nim się konsultują.
Polecamy.
_________________

 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 21, 2016 17:48   

Byłam w gabinecie na Bulwarze Ikara, za samą wizytę bez niczego biorą 40 zł... : |
 
     
Gamabunta 



Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 572
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 22:38   
   Zwierzątka: 2,5kg wyrobu psopodobnego


Senthe, no niestety, ale teraz to standard prawie wszędzie.
_________________
Takiż to świat. Niedobry świat. Czemuż innego nie ma świata?
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 22:48   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


Senthe napisał/a:
Byłam w gabinecie na Bulwarze Ikara, za samą wizytę bez niczego biorą 40 zł... : |


Niestety tak to wygląda. Płacisz za "otwarcie karty". Jeżeli przypadek/choroba wymaga kilku wizyt, to przy każdej kolejnej płacisz już tylko za leki/zastrzyki/dodatkowe badania/zabiegi itp.
_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
Gamabunta 



Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 572
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 23:15   
   Zwierzątka: 2,5kg wyrobu psopodobnego


Ale to też różnie bywało. Jak zdarzyło mi sie przyjść z paskudami moimi, które nabawiły sie wszy to tylko powiedziałam, że przyszłam z wszami i poprosiłam o specyfik na nie i zapłaciłam tylko za to. Po tym jak przez rok, jak nie dłużej byłam stałym bywalcem, co miesiąc jak sie udało, a ja nie to co kilka tygodni, z czymś innym to już nie brali ode mnie pieniędzy za wizytę. Inna sprawa, że za każdym razem przychodziłam w sumie z gotową diagnozą, tylko po leki. "No to znowu ja, znowu z nową przysadką."
_________________
Takiż to świat. Niedobry świat. Czemuż innego nie ma świata?
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 23:24   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


Gamabunta napisał/a:
Ale to też różnie bywało. Jak zdarzyło mi sie przyjść z paskudami moimi, które nabawiły sie wszy to tylko powiedziałam, że przyszłam z wszami i poprosiłam o specyfik na nie i zapłaciłam tylko za to. Po tym jak przez rok, jak nie dłużej byłam stałym bywalcem, co miesiąc jak sie udało, a ja nie to co kilka tygodni, z czymś innym to już nie brali ode mnie pieniędzy za wizytę. Inna sprawa, że za każdym razem przychodziłam w sumie z gotową diagnozą, tylko po leki. "No to znowu ja, znowu z nową przysadką."


Dokładnie tak jest. Dla stałych i częstych pacjentów są ulgi. :)
_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12