Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Śro Mar 02, 2016 16:51
Oddam dwa szczurki, Wrocław
Autor Wiadomość
giffin 


Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 0
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 12:36   Oddam dwa szczurki, Wrocław

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: Samce

3. Wiek szczurów: ok. roku

4. Miasto: Wrocław

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: okolice Wrocławia oraz Łódź

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczurki nie przechodziły żadnych chorób aczkolwiek ostatnio zauważyłem u Franka (szarego) małą kuleczkę 'pod pachą.' Gdyby okazało się, że Franuś potrzebuje zabiegu czy jakiegoś lekarstwa- jestem w stanie zapłacić pół na pół :)

7. Charakter, usposobienie szczurów: Szczurki są bardzo ciekawskie, na wybiegu brykają w każde możliwe miejsce :) Franek (szary) jest przytulasem, który próbuje rządzić w klatce :) Przy okazji jest leniem :) Ferdek (albinos) to taka niedorajda :) lubi jak się go mizia, ale jest ciut płochliwy.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Ogonki nie boją się człowieka, wręcz przeciwnie- same wchodzą na ręce i domagają się jakiegokolwiek kontaktu :)

9. Stosunek do innych szczurów: Były trzymane jedynie w swoim towarzystwie, nie wiem jak zachowają się przy innych szczurach.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Zacznę od tego, że była to dla mnie bardzo ciężka decyzja i z ogromnym bólem serca je oddaję. Ale niestety, głównym powodem jest brak czasu! Nie mogę zajmować się nimi tak jak bym chciał, a wiem, że chłopcy męczą się zamknięci w klatce. Ich dobro jest dla mnie najważniejsze dlatego szukam im nowego, kochającego i przede wszystkim odpowiedzialnego domu. Chciałabym, żeby osoba, która je przygarnie poświęcała im czas, by mogły cieszyć się ogoniastym życiem :)

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Transporter oraz poidełko

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Zależałoby mi, żeby byli oddani RAZEM

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Umowa adopcyjna i chciałbym od czasu do czasu dostać wiadomość co u nich słychać :)

16. Zdjęcia szczurów:


17. Kontakt: kar.karol794@o2.pl

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
malucia1982 



Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 134
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 13:32   

Off-Topic:

Muszę zamieścić off-topa bo się uśmiałam. Mam identycznego Franka-i z charakteru i z wyglądu :D
 
     
Agik 


Dołączyła: 29 Lip 2015
Posty: 57
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 17:52   

Dobrze ze jajeczni bo coś GMR mnie męczy ostatnio a tu takie ślicznosci i tak blisko ;) :/

Powodzenia w szukaniu!!! :)
 
     
giffin 


Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 0
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 23:02   

Taaaak, trzymajcie kciuki, żeby chłopcy znaleźli nowy dom :)
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Gru 11, 2015 12:37   
   Zwierzątka: szczurze damy


Trzymam :kciuki:
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
giffin 


Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 0
Wysłany: Śro Gru 16, 2015 16:35   

Kochani, pomóżcie mi znaleźć im domek. Mijają kolejne dni, a tutaj cisza, nie mam pojęcia co dalej robić
 
     
Mai-ah 
Mai-ah Ihuhaotila



Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 604
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 17, 2015 19:21   
   Zwierzątka: szczurcie


Spróbuj jeszcze może na facebooku, czasem fb ma większą "siłę rażenia" https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts
_________________
Moje diablęta: http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0

Ze mną: Tika, Kropka, Runa, Amie, Louve, Alfred
Za TM hasają: Zuzannna, Rati, Tosia, Mirabella, Brienne, Lili, Figa
 
 
     
anja.k 



Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 0
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro Gru 30, 2015 20:04   
   Zwierzątka: mam dwóch braci i agame brodatą


Witam
Czy naprawdę nie da się nic zrobić z transportem? Chętnie przygarnęłabym obydwa maluchy, ale jestem z Koszalina :(
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 30, 2015 22:03   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


anja.k, to poszukaj. Można spróbować bla-bla-carem za niewielką opłatą. Albo szukać na forach - okolice Świąt i Nowego Roku to super okres na szukanie transportu.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
anja.k 



Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 0
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro Gru 30, 2015 22:25   
   Zwierzątka: mam dwóch braci i agame brodatą


Mogłabym dojechać już nawet do Poznania na swój koszt. Pyl, popatrzę co i jak.
 
     
Kawek 



Dołączyła: 27 Sty 2015
Posty: 22
Wysłany: Czw Gru 31, 2015 14:02   
   Zwierzątka: Mleko, Tofik i Vuko, czyli kolejno kot, drugi kot i jeż pigmejski.


Jeśli Giffin przywiezie je do Łodzi jestem w stanie je zabrać do Warszawy, będę na trasie Warszawa - Łódź 16 - 17 stycznia. Czy to by pomogło w znalezieniu dalszego transportu?

Miałabym tylko też wtedy prośbę o zabranie innego Wrocławskiego ogonka dla mnie do Łodzi.

Szczury mogę trzymać u siebie w Warszawie nawet przez dłuższy czas, to nie problem bo mam własne, więc będzie jedzenie, miejsce i spacery.
 
     
anja.k 



Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 0
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią Sty 01, 2016 18:46   
   Zwierzątka: mam dwóch braci i agame brodatą


Kawek, właściciel milczy, a szkoda. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach coś się ruszy
_________________
"sama, ale nie samotna" Mieszkowa mama 👣
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 10:06   
   Zwierzątka: brak


giffin, aktualne?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Mar 02, 2016 12:26   
   Zwierzątka: szczurze damy


Brak odzewu. Zamykam.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 15