Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pon Lis 23, 2015 14:47
Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!
Autor Wiadomość
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
  Wysłany: Sob Lis 07, 2015 17:28   Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


1. Liczba szczurów do oddania: 1 (ale w domu tymczasowym https://www.facebook.com/zwierzolove/ czeka ich o wiele więcej, ja zostałam poproszona o wspomnienie tu i ówdzie o tej konkretnej szczurze)
2. Płeć szczurów: Samica
3. Wiek szczurów: prawdopodobnie poniżej roku
4. Miasto: Kraków
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: we własnym zakresie, ewentualnie dogadanie się z dt
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczura jest zdrowa, przechodziła kontrolę.
7. Charakter, usposobienie szczurów: wydaje się być jeszcze strachliwa ale w gruncie rzeczy towarzyska
8. Stosunek szczurów do człowieka: do ciągłej socjalizacji choć przy ostatniej wizycie przez godzinę siedziała mi na ramienio-karku, jak się wystraszyła czegoś to uciekała do mnie, wydaje się więc że będzie bardzo towarzyska tylko potrzebuje więcej czasu ze swoim człowiekiem
9. Stosunek do innych szczurów: dobrze dogaduje się z innymi szczurami, przebywa w dużym stadzie właścicielki dt
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: DT Fundacji Viva ( tutaj: https://www.facebook.com/...6858316/?type=3 historia szczurzycy skąd się wzięła, proszę nie komentować kwestii słoika, szczura już ma się dobrze i teraz czeka na swój kochający dom)
11. -
12. Szczura mieszka w licznym stadzie samic i z jednym kastratem
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak.
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: sama
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: Przyszły właściciel podpisze stosowną umowę adopcyjną, w której będą zawarte szczegółowe wymagania plus ankieta ( https://www.facebook.com/...856906814361312 ) i wizyta przedadopcyjna.
16. Zdjęcia szczurów: niestety posiadam w chwili obecnej tylko takie, jest cudownym, standardowym usznie i sierściowo, kapturkiem
17. Kontakt: muezza@wp.pl ew pw do mnie
18.Kilka słów o szczurze lub szczurach:szczura, jak już pisałam, jest przemiłym kapturkiem, który bardzo potrzebuje swojego człowieka, zakochałam się w niej, sama bym ja wzięła gdyby nie fakt ograniczonych możliwości, limit mój niestety nie pozwala mi tego zrobić. Nie gryzie, nie ucieka bardzo, ma zadatki na szczura naramiennego :) nie jest już wychudzona a ładna, krągła i błyszcząca
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 15:25   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


w sumie to miała dziś już do nowego domu pojechać :) jak potwierdzi się że dotarła to napiszę i temat do zamknięcia
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 22, 2015 21:38   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


no.. to by było na tyle, SŁoik znalazła dom :) do zamknięcia
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13