Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] (warszawa) Towarzystwo Weterynaryjne obok dw.wscho
Autor Wiadomość
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:05   [polecam] (warszawa) Towarzystwo Weterynaryjne obok dw.wscho
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


http://www.weterynarz-pra...%20Towarzystwie

"Towarzystwo Weterynaryjne"
ul Kijowska 11 (Praga)
03-743 Warszawa

Godziny przyjęć:
pn. - pt. 10:00 - 20:00
sb. - nd. 10:00 - 15:00
telefon: (22) 22 687 00
komórka: 510 00 67 68
fax: (22) 379 0 389
email: tw@weterynarz-praga.waw.pl


polecam, panie są miłe, słuchają, co się ma do powiedzenia.
byłam tam kilka razy, na razie z niezbyt ciężkimi przypadkami typu pogryzienie. ale leki zostały dobrze dobrane, szczurek obadany, wiedziały jak się z gryzoniami obchodzić. t

ostatnio byłam też ze szczurkiem z problemami sercowymi i naprawdę dobrze postawiły diagnozę i podały dobre leki, wręcz podręcznikowo. przerzucam się na nie na stałe, a że mam duże stado, to będą mieć coraz większe doświadczenie.
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
Ostatnio zmieniony przez H. Pią Lip 15, 2011 10:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:19   

A jakie są ceny?
I jakieś nazwiska może podaj?
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 11:48   

Właśnie. Jak cenowo?
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9964
 
     
Journey 


Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 497
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 17:27   

Właśnie wróciłam z kliniki.
Obejrzenie trzech szczurów, pobranie naskórka od jednego i płyn do przemywania skóry - 33 zł. Jutro kolejna wizyta.
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9964
 
     
ape 


Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 16:29   

Byłam tam dwukrotnie. Za pierwszym razem pani była przemiła, rozsądna i komunikatywna. Dokładnie zbadała szczury, umiała się z nimi obejść, dała mi praktyczne rady dot. podawania przepisanych lekarstw.
Za drugim razem trafiłam na inną panią, która, jak mi się zdawało, nie miała pojęcia co robi. Z początku powiedziała mi, że antybiotyk doustny chroni przed świerzbem, dopiero gdy bardzo się zdziwiłam i zaczęłam dopytywać, powoli wycofała się z tego stwierdzenia. Powiedziała, że przy inwazji pasożytów nie ma sensu leczyć wszystkich szczurów, wystarczy leczyć te, u których wyraźnie widać objawy. Gdy wytłumaczyłam jej, jak bardzo taki pomysł nie ma sensu, przyznała mi rację i zmieniła front o 180 stopni.
W tym momencie wiedziałam już, że nie zaufałabym jej diagnozie, na szczęście przyszliśmy głównie na kontynuację leczenia, więc powiedziałam, żeby po prostu zrobiła zastrzyk - założyłam, że to akurat każdy lekarz potrafi zrobić... Babka wbijała igłę dwa razy, nie wiem w tej chwili, czy mikroskopijna ilość leku trafiła pod skórę, czy nie (twierdząc po jej minie, ona też nie była pewna). Jestem na siebie wściekła, że pozwoliłam jej to zrobić.
Przez całą wizytę praktycznie nie dotknęła szczurów, skóry też nie obejrzała (przeczesywała sierść jednym palcem, gdy one siedziały już w transporterze, nie muszę chyba wspominać, że wiele w ten sposób nie zobaczyła).
Przestrzegam, naprawdę trzeba bardzo uważać, na kogo się trafi.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 16:39   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


ape, dzięki za uwagi.
Znasz może nazwisko pierwszej pani weterynarz?

Warto brać pod uwagę daty postów w polecanych weterynarzach - przez 4 lata dużo mogło się zmienić.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
zeberka4 



Dołączyła: 06 Lis 2015
Posty: 11
Wysłany: Pon Lis 16, 2015 00:27   

ape napisał/a:
Byłam tam dwukrotnie. Za pierwszym razem pani była przemiła, rozsądna i komunikatywna. Dokładnie zbadała szczury, umiała się z nimi obejść, dała mi praktyczne rady dot. podawania przepisanych lekarstw.
Za drugim razem trafiłam na inną panią, która, jak mi się zdawało, nie miała pojęcia co robi. Z początku powiedziała mi, że antybiotyk doustny chroni przed świerzbem, dopiero gdy bardzo się zdziwiłam i zaczęłam dopytywać, powoli wycofała się z tego stwierdzenia. Powiedziała, że przy inwazji pasożytów nie ma sensu leczyć wszystkich szczurów, wystarczy leczyć te, u których wyraźnie widać objawy. Gdy wytłumaczyłam jej, jak bardzo taki pomysł nie ma sensu, przyznała mi rację i zmieniła front o 180 stopni.
W tym momencie wiedziałam już, że nie zaufałabym jej diagnozie, na szczęście przyszliśmy głównie na kontynuację leczenia, więc powiedziałam, żeby po prostu zrobiła zastrzyk - założyłam, że to akurat każdy lekarz potrafi zrobić... Babka wbijała igłę dwa razy, nie wiem w tej chwili, czy mikroskopijna ilość leku trafiła pod skórę, czy nie (twierdząc po jej minie, ona też nie była pewna). Jestem na siebie wściekła, że pozwoliłam jej to zrobić.
Przez całą wizytę praktycznie nie dotknęła szczurów, skóry też nie obejrzała (przeczesywała sierść jednym palcem, gdy one siedziały już w transporterze, nie muszę chyba wspominać, że wiele w ten sposób nie zobaczyła).
Przestrzegam, naprawdę trzeba bardzo uważać, na kogo się trafi.


Niestety są tacy weci, kiedys byłam u jednej to w ogóle chwycić szczura nie potrafiła. Miały wtedy maluchy katar, dala zastrzyk i kazała podawać wit C.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13