Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o niemieckim Zooplusie ?
Autor Wiadomość
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 10:28   Opinie i recenzje. Co sądzimy o niemieckim Zooplusie ?
   Zwierzątka: szczurze damy


Temat służący dzieleniu się opiniami dotyczącymi produktów w sklepie 'Zooplus.de'.
Nasze opinie, zdania, wrażenia z zakupów i kontaktu. Wszystko, co godne pochwały i nie tylko. Pamiętajmy o uzasadnieniu swoich wypowiedzi.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 10:35   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


W niemieckim zooplusie zamawiałam raz ... parę lat temu. Zamawiałam tridoora. Płatność intuicyjnie, łatwo przeszła, wysyłka nadana szybko, całe zamówienie poszło w 2 paczkach różnymi firmami. Klatka doszła w 4 dni, reszta rzeczy w 3. Nie miałabym zastrzeżeń, poza tym, że tridoor był wygięty ... Patrząc na nieuszkodzony karton, wciąż mam wrażenie że wysłano go daleko, bo kto się w reklamacje po niemiecku bawić będzie ;P .
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 13:53   

Noovaa, niemiecki oddzial ma duzo bardziej "zachodnioeuropejskie" podejscie do reklamacji niz polski, nastepnym warto sie z nimi skontaktowac i poprosic o rekompensate (nie beda zadac odeslania towaru, ale moga wymagac wyslania np. fotki). W zaleznosci od stopnia uszkodzenia mozesz otrzymac kupon rabatowy lub zwrot czesci kosztow zakupu. W razie czego sluze pomoca w napisaniu wiadomosci :) .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 14:42   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Devona, to było ze 4 lata temu ;] . Wyprostowałam to sobie, jednak opakowanie było nieuszkodzone, więc napisałam o tym .. Wciąż jestem zadowolona z zakupów u nich.
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 00:32   
   Zwierzątka: szczurze damy


Jakiś czas temu zamawiałam niedostępne już w polskim sklepie chipsi xxl.
Wszystko było ok :) A na przesyłkę chyba nawet nie czekałam dłużej niż z naszego zooplusa.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 01:11   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Regularnie zamawiam z niemieckiego (głównie ze względu na ceny i bukową). Dostawy bardzo szybkie, w zasadzie bez zniszczeń, mniej robaczywej karmy niż w polskim (choć i w niemieckim niestety się to zdarza). Ale idealnie nie jest - średnio w co drugim zamówieniu coś jest nie tak (co innego przychodzi niż zamówione, robaki, itp). Reklamacje uznają bez problemu - szkoda tylko, że wymagają one czasu i niemiecko-języcznego członka rodziny. No i co mi po zwrocie kasy, jeśli zamówienie czegoś, co nie przyszło nie będzie już bezpłatne, bo nie złożę zamówienia na wystarczająco dużą kwotę.
Na plus spory asortyment - często jest więcej niż w polskim.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 11