Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Czw Lis 13, 2008 19:19
Planowany Miot Baśniowy Happy Feet
Autor Wiadomość
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 19:27   Planowany Miot Baśniowy Happy Feet

Zaszło kilka zmian, więc aby nie robić zamieszania zakładam nowy temat.
Na przełomie lipca i sierpnia planowane jest krycie w hodowli Happy Feet.
Rodzicami miotu zostaną:

Hathor Emerald Moon i Salem of Zirrael


Spodziewamy się
kolor - siamese seal point (50%), siamese russian blue point (50%)
uszy - dumbo (50%), standard (50%)
sierść - rex (50%), standard (50%)

Miot ten jest wart polecenia nie tylko ze względu na fenotyp możliwych szczurów, ale i na ciekawy, polsko-czesko-niemiecko-francuski rodowód. Siostra Salema została już matką, zarówno ona jak i dzieciaczki mają się dobrze. Brat Hathor został już ojcem i jego dzieci są w doskonałym zdrowiu. Niedługo rodzicami zostaną siostra Hathor i brat Salema.

Przyszła mama już mieszka u mnie, więc mogę powiedzieć co nieco o jej charakterze.
Jest niesamowicie kontaktowa i niczego się nie boi. Pcha się na ręce, liże, zaczepia i iska. Jestem w szoku - nie przejawia najmniejszego stresu nowym otoczeniem, sytuacją. Bardzo wesoła i rezolutna, uwielbia się bawić, odważna i zadziorna. Nie sądziłam, że rodzeństwo może być tak podobne, ale w domu mam teraz 2 diabły wcielone z hodowli EM. Marta, czym Ty je karmisz :> ?

Saluś przyjeżdża do nas w tym tygodniu, więc jeśli przypadną sobie do gustu krycie odbędzie się jeszcze w lipcu :mrgreen:

Postanowiłyśmy, że pierwszy miot będzie miotem tematycznym - maluchy będą nosić imiona baśniowych stworzeń, więc, jeśli wszystko się uda, wkrótce w moim domu zaroi się od elfów, driad i innych fajnych cosiów :mrgreen: . Mamy nadzieję, że przyszłym domkom pomysł się spodoba :)
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 19:55   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Ja dodam, że pomysł miotu Baśniowego popieram i mam ku temu także pewne, własne i zupełnie subiektywne powody :>

Bardzo się cieszę na ten miot, no i wiadomo - chętni na miot, gdy był pod literką A, nie muszą raz jeszcze wysyłać ankiet ;)

Za powstałe zamieszanie, przepraszamy.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
gratis 
kafelkarz piekieł



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 2365
Skąd: Jaworzno/Warszawa
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 21:42   
   Zwierzątka: Voldemort, Ion


oo nie! znęcacie się jak nie wiem co! a teraz pójdę i się zaryczę bo zawsze marzyłam o szczurze "z miotu bajkowego" ;( ;( ;( ;( ;(
_________________
Voldemort VR, Avada Kedavra HF [u AD&A] Ion Inari IL; Ą-Wu-Trumpek (Sunny) WWW
w Szeregach za TM: Hemingway 12.2007-12.10.2009; Matrix RT 7.01.2008-12.11.2009; Bizou11.2007-8.12.2009; Rafiki 30.01.2008-01.04.2010 ; Faun HF 19/20.08.2008-10.04.2010; Gryf HF 19/20.2008-07.02.2011; Captain SR 28.02.2010-08.08.2011; Figo 21.10.2009-25.09.2011; Avi; Saurac BM 11.09.2009-13.10.2011; Efuselm BM 23.06.2009-14.01.2012; Manolito BM 13.09.2009-07.03.2012; Fiona Be 23.04.2010-03.07.2012; Leto TZ 03.07.2009-04.07.2012; Qashmere Qimi EM 16.02.2010-11.09.2012; Cinteotl SR 28.02.2010-05.12.2012
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 21:49   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


gratis, nie bajkowego, bajkowy był u Rat's Troop. U nas jest baśniowy
Dory napisał/a:
wkrótce w moim domu zaroi się od elfów, driad i innych fajnych cosiów
i o to mniej więcej chodzi.

Może być też gnom, troll, nie wiem co z wiwerną, utopcem, bazyliszkiem i hydrą :P
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 21:51   

Off-Topic:
Strzyga już zarezerwowana jakby co, na świecie, dorosła i nawet matką została więc nie zezwalam na plagiat.
:P

Zapowiada się piękny miocik... :]
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 22:12   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


Azi napisał/a:
bazyliszkiem
o mniaaaam :serducho:
no to kciukacz już mocno kciuka, coby się para ten teges szybciutko, bo chcę zobaczyć po nich maluchy i ciekawa jestem imion :mrgreen: :kciuki:
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
persefona4 
szczurza fanatyczka



Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 1906
Skąd: Jasło/Sanok
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 20:28   
   Zwierzątka: 13 wspaniałych :P


Melduje ze mój kochaniuki Saluś jest właśnie w podrózy do Dory, nad ranem powinien juz do niej dotrzec :wink:

Salem to przekochane stworzenie o cudownym charakterku. Wielki miziak, smakosz i śpioch, który jak prawie kazdy szczur lubi i czasami strzelić fochem. Jest wesoły i pcha sie na rece, lubi wszelkie pieszczoty.
Moze nie należy do zbyt odważnych szczurów aczkolwiek nie jest bojażliwy ani płochliwy, musi po prostu najpierw cos co go niepokoi poobserwować chwilke niz od razu pchać sie na czołówke, ale gdy juz to pozna to trudno go upilnować by wszędzie nie wepchnał swojego noska :mrgreen: Kocham go ponad zycie dla mnie jest najpiekniejszy i najwspanialszy. Mam nadzieje ze Dory tez go pokocha jak ja :serducho:
Na pewno stworzy z Hathor cudowna mieszanke genów i osobowości :wink:

A pomysł miotu Baśniowego bardzo mi sie podoba, bo Salem to taki mój elfik :]
_________________
~Sun & Sugar~ Casanowa & Champ Rattie's Love~ Jurand Emerald Moon~ Charlie~ Roderick & Salem of Zirrael ~ Feniks & Goblin Happy Feet~ Freak~
~ Roswell~ Honey~

 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 20:44   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


persefona4 napisał/a:
Salem to przekochane stworzenie o cudownym charakterku. Wielki miziak, smakosz i śpioch
Persefona,jak będziesz takie cudowności opowiadać,to ja sie rozpłynę totalnie :serducho: :serducho: :serducho: i go porwę
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 21:35   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


persefona4 napisał/a:
Mam nadzieje ze Dory tez go pokocha jak ja
Tak jak Ty to pewnie się nie da, ale na pewno mocno.

Niestety Dorocie internet odmówił posłuszeństwa (wspaniałe sieci bezprzewodowe), więc informacji na bieżąco ogólnodostępnych chwilowo nie będzie.

A ja raz jeszcze, w imieniu własnym i Doroty, dziękuję persefonie za wypożyczenie Salema i SHSRP za zgodę na miot.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 22:44   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Ech, zapłaczę się...
Rex siamese russian blue point - cudo, ktorego miec nie moge ;(
Kciukamy całą trójką :kciuki: :kciuki: :kciuki: i pozdrawiamy siostrę :mrgreen:

Tak spytam z ciekawości - imiona mają być baśniowe. Mała Syrenka się liczy?
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 23:50   

Mao napisał/a:
Rex siamese russian blue point - cudo, ktorego miec nie moge ;(
witaj w klubie :cry:
:kciuki: za ten piekny miocik
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 13:59   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Mao, czy mała to nie wiem, ale Syrenka na pewno ;) A wiesz... skoro już masz imię, to... :P

Dostałam właśnie informację, że Salem dotarł w nocy bezpiecznie, jest uroczy i jak to odkresliła Dorota "wieeeeeelki". A ponieważ Hathor też do ułomków nie należy - ważona jakiś czas temu miała około 300 gram, szykują się względnie duże dzieciaczki.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 15:21   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Azi, nie zachwalaj,bo nie mogę tego czytać....zazdraszczam przyszłym właścicielom :P
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 16:08   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Najświeższe wiadomości dosłownie sprzed chwili. Dorota zadzwoniła z codziennym sprawozdaniem z krycia ;)

No i mamy parę charakterną, a jak :)

Hathor podobno zgrywa niedostępną i nie pozwala sobie w kaszę dmuchać, choć od Salemka jest sporo mniejsza. Wczoraj, przy pierwszym podejściu podobno kawalera stłukła, ale kawaler ciapowaty nie jest i zaczepno-obronnym babom się bić nie pozwoli, więc także pokazał co potrafi. Oczywiście nie było krwi ani agresji, ale wzajemne zademonstrowanie "ja tu jestem ważna persona i nikt mnie nie będzie bezkarnie obwąchiwał".

Dzisiaj było nieco odmienne spotkanie. Hathor podbiega do Salema, paca go łapką i ucieka zachęcająco. Były pewne próby, ale jako-takiego krycia i jako-takiej rujki nie było. Niemniej były juz pierwsze próby ze strony obojga partnerów, więc nadzieja jest ;) W końcowym etapie naszej rozmowy podobno chłopak się nieco sfochował na dziwna pannę i nie chciał się bawić "w kotka i myszkę".

Salem to straszny miziak. Bez problemu się zaklimatyzował, Dorota chce go dzisiaj połączyć z chłopakami, żeby nie był samotny. uwielbia drapanie za uszami :serducho:

Hathor za to, to wybredna dama. Podobno gardzi wszelkimi obiadkami typu gerberek i Dorota już nie wie czym ją uraczyć :lol:

Prosimy o kciuki, żeby para szybko się dogadała i obrała wspólny front ku uciesze tłumu :]
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 28, 2008 21:09   

Azi, kciukam mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13