Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:29
Pokaz szczurow we Wroclawiu?
Autor Wiadomość
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 17:37   Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Moi Drodzy,

wrzucam ten temat tez na forum SHSR, ale wiem, ze nie kazdy tam zaglada, wiec pisze i tutaj.

Moja kumpela wspolorganizuje we wroclawiu targi ZOO BOTANICA. W zeszlym roku spotkalysmy sie tam. Byly myszki rasowe, a ja rzucilam, ze jakby byli zainteresowani szczurami, to mozemy sprobowac cos zorganizowac.
No i wyszlo na to, ze sa zainteresowani w tym roku :)

To pierwszy raz, wiec zdaje sobie sprawe, ze jest strasznie duzo do roboty, ja nie mam doswiadczenia w koordynowaniu tego typu imprez (na szczescie w innych mam, wiec moze jakos poleci ;) ), ale myslie, ze na poczatek dalibysmy rade zorganizowac chociaz pokaz szczurkow. Glownie rasowych, ale, moim zdaniem, za pierwszym razem chodzi o propagowanie szczurow jako zwierzatek domowych, wiec i nierasowce sie przydadza :)

W zwiazku z tym dwa pytania: kto by sie pisal na jednodniowe wystawianie w Hali Stulecia we Wroclawiu? Oraz kto by sie pisal (z Wroclawian) na drobna pomoc mi? :) Bo zdaje sobie sprawe, ze wszystkiego nie obgonie sama :>
Dla Poznanian czy Katowiczan moze to byc spokojnie jednodniowy wypad. Jesli ktos z dalszych okolic mialby ochote przyjechac, to mysle, ze znajdzie sie dla Was miejsce w naszych chalupkach ;)

------------------- AKTUALNE INFORMACJE----------------------------------
Postanowilam aktualizowac pierwszego posta, zebyscie nie musieli przegladac calego tematu jesli nie chcecie :)
Motto imprezy, to propagowanie szczurkow jako zwierzat domowych, z uwzglednieniem tych malcow z pewnych zrodel (hodowle).

LISTA CHĘTNYCH - na razie wstepna. Osob bez znaku zapytania jestem prawie pewna

AKTUALNA LISTA NA STR. 10

*RODOWODOWE*
Palatina - 2
blackowca - 2
Azi - 3
Hefi - 1
Lunacy - 2
katasza - 1? (zalezy od formy szczurci)
gratis - 1? (zalezy od formy gratis )
SUMA: 10/12

*KUNDELKI*
Azi - 1
Strup - 1
Kabi - 2
Zołza - 2
SUMA: 6

CAŁOŚĆ: 16/18 ogonów
------------------------------------
* Robimy pokaz. Termin, to 13 IX (sobota), prawdopodobnie w godzinach 9 - 17 (byc moze krocej),
* Impreza z naszej strony bedzie miala charakter pokazu, bo to pierwszy raz. Skontaktuje sie w tej sprawie z Zirr, poniewaz dla organizatorw targow bedzie najlepiej jesli zrobimy calosc pod patronatem SHSR (dla stowarzyszenia to tez profit, bo dostana jakis wpis do czegostam;)).
* Skoro bedzie nam patronowal SHSR, przewaga szczurkow rodowodowych ma byc na pokazie znaczaca. Nie zmienia to jednak faktu, ze zapraszamy tez zdrowe i piekne szczurki - kundelki :) Wystawcy wchodza za darmo, widzowie normalnie po cenach biletu.
* Do konca czerwca bede potrzebowala listy wystawcow, ktorzy sa w stanie zadeklarowac swoja obecnosc na 98%. Dzieki temu ebdziemy mogli ustalic jakiej powierzchni ebdzie nam potrzeba i dodamy do tego margines na osoby, ktore zadeklaruja sie chwile pozniej.
* Przewidujemy konkurs na najsympatyczniejszego szczurka. W zwiazku z tym bedziemy szukali sponsora, ktory podaruje nam jakies smakolyki na nagordy (prawdopodobnie bedziemy szukac wsrod duzych sklepow internetowych, poniewaz sprawdzily sie do tej pory w sponsoringu;)). Nie podejrzewam jednak,z eby sklepy te sypnely nam jakims groszem np. na kotyliony. Dlatego zaproponuje jakas symboliczna skladke na plakaty reklamowe i na kotyliony oraz ewentualne ulotki. Podejrzewam, ze nie bedzie to wiecej jak 10 zl, a ewentualna roznice pokryje ja, wiec nie ma problemu :)
* Potrzebuje chetnych do zaprojektowania plakatow (prawdopodobnie 2-3) oraz ulotek wraz z ich trescia. Ulotki maja dotyczyc propagowania szczurkow z pewnego zrodla.
* W niedziele nie planujemy sie wystawiac, ale za to zaproponowano nam przeprowadzenie ok. polgodzinnej prelekcji. Wstepnie zglosila sie Azi i ja tez cos tam moge powiedziec. Jesli sa jeszcze chetni - prosze o kontakt.
Planuje prezentacje w power poincie dotyczaca ogolnych informacji o szczurach z uwzglednieniem tych hodowlanych, o ich podstawowym podziale na odmiany, dlaej o hodowlach w Polsce, a nastepnie o propagowaniu szczurkow z pewnych zrodel i o obaleniu podstawowych mitow dot. szczurow. Znalazloby sie tez miejsce na opowiedznie o chowie wsobnym i o problemach z rozmnazaniem sklepowcow. Calosc mozna zakonczyc zaproszeniem ludzi na fora internetowe, gdzie moga sie dowiedziec sporo o opiece nad pupilem.
* Wstepnie planuje urzadzenie informacyjnego spotkania we Wroclawiu, zebysmy mogli zrobic burze mozgow, bo wtedy wpadaja najfajniejsze pomysly. Zalezy mi na tym, zebysmy zrobili to razem, ja bylabym tylko glownym koordynatorem do pilnowania porzadku i kontaktow z glownymi organizatorami ;)
To wszystko, co napisalam powyzej, to tylko propozycje, ktore wyszly naturalnie z rozmowy z kolezanka-organizatorka.

* Procz zachowania standardowych srodkow ostroznosci takich jak kwarantanna zwierzecia, aktualne badania weterynaryjne i czyste rece, wystawca bedzie takze zobowiazany do przybycia wraz z wlasnym faunaboxem. Takie transportery nie sa drogie, a rzeczywiscie beda chronily zdrowie naszych zwierzakow bardziej niz klatka.
Wszystkie elementy dotyczace higieny i bezpieczenstwa zostana ustalone na spotkaniach organizacyjnych i opisane w tym temacie.

Wszystkie nowe informacje bede zamieszczala w tym poscie. Zapraszam do dyskusji :)
Ostatnio zmieniony przez an Nie Wrz 14, 2008 17:56, w całości zmieniany 12 razy  
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 17:47   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


an, ja się piszę :) a jakieś info dotyczące tych targów? kiedy, co jak?
i ewentualnie w czym mogłabym pomóc :)
_________________

 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 17:50   

Hefi, na razie nie wiem zupelnie nic. Tak mi sie tylko kojarzy, ze targi sa w maju, ale nie dam glowy.
Najpierw chcialabym po prostu dowiedziec sie, kto by sie wstepnie pisal i wtedy dogrywamy szczegoly :)
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 17:57   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


spoko :) o ile coś mi nagle nie wypadnie... to na dzień dzisiejszy możesz na mnie liczyć .
_________________

 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:17   

Ja z chęcią przybędę - o ile nic mi nie wypadnie :D
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:20   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


an, chcesz to organizować pod szyldem shsrp, czy jako imprezę niezależną?
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:22   

Dziewczyny, jak narazie zapraszam do Warszawy. 1-3 marca 2008 (czyli już bardzo niedługo) będzie organizowany pokaz szczurów w Warszawie. Nie będzie to wystawa, a pokaz. Może skusicie się na przyjazd? Narazie nie mam bardziej konkretnych informacji, ale zapewne niedługo się pojawią.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:22   

Olimpia, dla mnie za drogo i za daleko niestety :/
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:30   

Azi, nie mam na to pomyslu. Wolalabym niezaleznie, ale zdaje sie, ze SHSR ma ladne plakaty propagujace, wiec moze lepiej zrobic to pod ich patronatem? (co jak co, ale nadal jestem przewodniczaca komisji rewizyjnej ;) )

edit/ Oli, dla nas wyjazd do Warszawy, co caly weekend w plecy :/ Jeszcze pol biedy jakbym studiowala, to moglabym np. olac poniedzialkowe zajecia i rozegrac calosc czasowo w jakis rozsadny sposob, ale jeden weekend, to stanowczo za malo na taka odleglosc :/ Nie zmienia to jednak faktu, ze kiedys bym sie z checia przejechala na taka duza ogolnopolska wystawe (moze chlopa namowie, to wezmiemy jeszcze kogos do auta i sie pojawimy :> )
Ostatnio zmieniony przez an Pon Lut 11, 2008 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 18:42   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


ja tam na miejscu jestem, więc efki sie piszą, choć to maj będzie, więc może i coś jeszcze się pokaże ;)

Olimpia, jak dla efek, to one na jakiś czas mają dość wyjazdów, niestety.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 19:14   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Mnie sie wydaje,ze te targi sa we wrzesniu,a nie w maju.
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 19:17   

Agacia, wlasnie sprawdzilam, ze rzeczywiscie w zeszlym roku byly we wrzesniu (pewnie mi sie pochromolilo z jakas inna wystawa kotow, bo ja glownie na to chodze ;) ).
Poprosilabym jeszcze o wstepna deklaracje, kto ile szczurkow chcialby wystawic, to bedziemy orientacyjnie wiedzieli, ile miejsca potrzebujemy. To ulatwi sprawe organizacorom.
No i od razu dowiem sie kiedy rpzewiduja targi :)
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 19:20   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Jezeli bedzie to inny weekend niz 13 wrzesnia to ja moge 1 lub 2 waciki.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 19:22   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


u mnie rasowiec to tylko Cyntia :D ale towarzystwo 2 pozostałych bab również będzie :) coby im się nie nudziło :P
_________________

 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 20:36   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


an, ja się chętnie piszę , o ile mi wtedy matura nie wypadnie , bo to w końcu maj :P
Mogłabym wziąć Fenomena i jeszcze Luna niersowca ;)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 12