Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Paź 10, 2013 17:43
Przyjmę dorosłą samiczkę lub kastrata (wiek>1.5 roku)!
Autor Wiadomość
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 19:50   Przyjmę dorosłą samiczkę lub kastrata (wiek>1.5 roku)!

W trybie dość pilnym przygarnę dorosłego szczura (samicę lub kastrata) urodzonego nie wcześniej niż ok. czerwca 2010 (na pewno zostaję w Polsce do września 2013, później nie wiadomo, dlatego nie przyjmę młodszego szczura), ale wiek i kondycja muszą być "rozsądne", żeby można było przeprowadzić łączenie. Szczurek ma być towarzystwem dla samiczki (ok. 18-20 miesięcy), która niedługo ma do nas dołączyć, zaś moje baby mają już ponad 2 lata i ogólnie są mało ruchliwe, chciałabym także nowej podopiecznej zapewnić towarzystwo jak najdłużej.

Do dyspozycji szczury mają mnie i mojego TŻ, aktualnie mieszkają w klatce Montana Happy Home XL, na bukowych trocinach, jedzą głównie pokarmy musli (Tima Rattima, Uczta dla szczura JR Farm) oraz granulaty (Beaphar Care+, Labofeed, Rat&Mouse Pro), chociaż te drugie ostatnio wykorzystują głównie jako wyściółkę domków :P . Szczury ze względu na wiek dostają mokre jedzenie w postaci gerberków i jogurtów, oprócz tego świeże warzywa i owoce. Aktualnie wybiegi są u nas nader rzadko, ale nie dlatego, że nie mogę ich zapewnić, tylko moje staruszki nie chcą wychodzić z klatki, a jak już je siłą wyciągnę, to głównie śpią pochowane w meblach. Mogę bardziej chętne i ruchliwe szczury bez problemu wypuszczać codziennie. Mamy na miejscu gryzoniowego weta, który od dawna opiekuje się moimi zwierzakami i dba o ich zdrowie. Jeśli nie mamy dla zwierzyńca opieki, to nie wyjeżdżamy na dłużej niż weekend. Jeszcze jedna oczywista sprawa - nie rozmnażam i nie zamierzam rozmnażać podopiecznych.

Odpowiem na wszystkie pytania. Bardzo proszę o kontakt w sprawie adopcji przez forum lub e-mail (nie gg, bo rzadko zaglądam).
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
Ostatnio zmieniony przez Devona Nie Mar 04, 2012 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 19:56   

Zapomniałam dodać, że mieszkam w Zielonej Górze, do Wrocławia w pierwszej połowie tego miesiąca mogę pojechać po szczura osobiście, tak więc te dwie lokalizacje są preferowane, ale jeśli znajdzie się transport, to oczywiście interesują mnie szczury z całej Polski.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 15:45   

Podnoszę.

Z uwagi na bezskuteczne poszukiwania samiczki (kastrata) w podeszłym wieku adoptuję także szczurka młodszego niż 1.5 roku (musi mieć jednak co najmniej rok).
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 20:51   

Devona, a próbowałaś tutaj: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11665

EDIT: Przepraszam, nie zauważyłam, że to jest niekastrowany samiec :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 18:10   

Devona, pojawiło się nowe ogłoszenie, http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11898 :) Nie wiem, czy dalej szukasz.
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 10:36   

Samiczkę już znalazłam, dziękuję za zainteresowanie :) . Teraz szukam transportu ;) .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 12