Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:29
Pokaz szczurow we Wroclawiu?
Autor Wiadomość
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 20:40   

my sie nie piszemy, jak sedziego nie ma to szkoda kasy na wyjazd. ale zycze powodzenia, bo to na prawde sporo roboty.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 20:50   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


przede wszystkim - najpierw termin, bo nie potrafię określić się, nie znając terminu, tym bardziej, że maj a wrzesień, to dwie rożne sprawy. Po drugie - rozumiem, że to tylko pokaz, nie wystawa, czyli bez oceniania?
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 20:58   

Azi, na poczatek pokaz, ktorego celem ma byc propagowanie szczura jako zwierzecia domowego, zeby ludzie mieli szanse go poznac i przestac kojarzyc z kanalami ;)
Poza tym, nie ukrywam, ze chodzi tez o nabycie doswiadczenia w organizowaniu tego typu imprez. Pokaz zorganizowac latwiej niz wystawe,a ja jestem zwolenniczka mniejszych krokow.
Jesli chodzi o ocenianie, to tylko pod wzgledem glosowania na najsympatyczniejszego szczurka pokazu. Puchar i dyplomy albo ufundowalibysmy sami, albo moze uda mi sie naciagnac organizatorow targow ;)
No i nie ukrywam, ze zalezy mi na pokazie, bo moze trwac jeden dzien, a wystawa bylaby dluzsza. Kiedy decyduje sie cos zorganizowac, to od poczatku do konca, a mam dosc ograniczony czas ze wzgledu na mase innych zobowiazan, wiec jeden dzien jest dla mnie optimum.

Sachma, dzieki za zyczenia i w razie czego licze na wsparcie mentalno-informacyjne ;)
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 21:14   

an, pamietaj ze musisz ustalic w jakich klatkach szczury beda - nie sadze zeby zirr wyporzyczyla wam faunaboxy - a one sa jednak najlepsze bo ludzie nie mysla i potrafia kichac wprost na transportery :/ albo wpychac palce przez prety.. no i wrzeszczace dzieciaki... mozecie ustalic cene za pokazanie jednego szczura - koszt kotylionu czy pucharu moze wam podac Zirr, ale oscyluje kolo 70-100zl. Zirr jest dostepna tylko pod komórką ;)
 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 08:30   
   Zwierzątka: Brownie


:jupi: Ja jestem za o ile termin mi spasuje. A ilość szczurów zależy od tego czy to będzie maj (1 szczur) czy wrzesień (3 szczury) :mrgreen:
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Lama 


Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 688
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 08:32   

Kuhrna, we wrześniu to ja już będę upupiona alienem i pewnie zostanie mi jeden szczur (o ile jakiś zostanie...), którego i tak zabrać nie będę mogła, ale na jeden dzień chętnie bym wpadła sama. Obaczymy jak mi się w życiu poukłada, ale pomysł fajny.;]
 
     
devilline 
superfrajer.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1641
Skąd: Czerwionka-Leszczyny/Rybnik
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 11:16   
   Zwierzątka: kot.


Ja bym może wpadła, ale raczej bez chłopaków. Po pierwsze jednak jest to kawałek, po drugie chłopaki nie są przyzwyczajeni do takich pokazów i są to zwykłe kundelki, wiec sami rozumiecie... A Green i Day to już w ogóle...
Ale wpaść i obejrzeć - dlaczego nie :]
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 13, 2008 11:36   

dev, dzieki, miejsce sie na pewno znajdzie, ale chyba na poczatek rzeczywiscie lepiej brac szczurki z okolic, bo to nie zadna impreza na duza skale i sami sie musimy nauczyc, wiec po co meczyc gryzonie z daleka, lepiej pomeczyc ich panciow :)

ja w dalszym ciagu czekam na informacje o terminie targow, dam znac jak tylko sie czegos dowiem.

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 18:41 ]
ok, mam informacje, ze pokaz odbylby sie 13 wrzesnia 2008 roku (sobota). Bylabym za tym, by posiedziec tam 6-7 godzin.

Czy ktos nadal reflektuje? Chodzi mi glownie o ludzi chcacych wystawic ciury :]
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:01   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Uuu, 13 wrzesnia to ja odpadam :wink: Wtedy bedzie pierwszy dzien reszty mojego zycia :mrgreen:
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:08   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


an, prawda jest taka, że 13 września jest strasznie odległy w czasie :]

Na dzień dzisiejszy - reflektuję ja i moje dwie panny (a wtedy pewnie i trzy)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Gość

Wysłany: Śro Lut 13, 2008 21:58   

To strasznie duzo czasu jeszcze, ale moze jak by marhef jechala.... :mrgreen: Ale nic nie obiecuje :P
 
     
Sajenka 
Where's my Garu?



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 105
Skąd: Wrocław/Głogówek
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 00:16   
   Zwierzątka: ogoniaste potwory


Ja jestem na miejscu, więc mogę zaoferować obecność swoją i Rudolfa (zapewne nie tylko Rudolfa). Z wielką przyjemnością wzięłabym w czymś takim udział :)
 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 06:05   
   Zwierzątka: Brownie


to ja się wstępnie piszę z trzema :) ale to wszystko zależy, co za małpiszonki to będą i czy nie będzie to dla nich męczarnia. Denzelowi to pewnie jeszcze by się podobało, jakby go otoczyły tabuny miziających go ludzi, ale nie chcę stresować.
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 08:50   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


Faktycznie trochę odległy czas . Ale jeśli nie będzie czegoś naprawdę na zabó niecierpiącego zwłoki to ja reflektuje :P
Z dwoma lub trzema panami :D
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 09:20   
   Zwierzątka: ......


katasza napisał/a:
ale moze jak by marhef jechala.... :mrgreen: Ale nic nie obiecuje :P
mam zacząć Darka namawiać ? :P
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13