Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:26
Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku
Autor Wiadomość
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 13:53   
   Zwierzątka: kot


Juni, przecież to logiczne,
tak to jest na każdej wystawie,
trzeba dbać o dobro i bezpieczeństwo zwierząt tam...
no i przestrzegać zasad wystaw...
_________________
mam kota.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 13:54   

Juni, co ci sie nie podoba?

ze nie mozna brac szczurow bez rodowodow? w koncu to wystawa SZCZUROW RASOWYCH a nie szczurow ogolnie.

ze trzeba zglaszac szybciej co i jak? znow ma sie powtorzyc sytuacja z pokazu? gdzie ludzie z ulicy przychodzili ze zwierzetami? nie stac nas na kolejna epidemie, bo wtedy w ogole hodowcy nie beda przyjezdzac na wystawy z obawy o zdrowie swoich zwierzat.

a moze nie podoba ci sie ze L moze wystawiac swoje rodowodowe szczury? bo ja juz nie rozumiem o co ci chodzi? moze o to ze nie zaprosilismy wszystkich ludzi ze sklepowcami? w temacie jasno jest napisane "wystawa szczurow RASOWYCH".

jesli szczurkioli ma szczura z rodowodem, pokaze rodowod, pokaze zaswiadczenie o zdrowiu i zapisze sie na wystawe szybciej, to nikt nie ma nic przeciwko zeby tam byla, ale jesli ze szczurem to tylko jako wystawca a nie zwiedzajacy - wszyscy to rozumieja tylko nie ty.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 13:59   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ja może wytłumaczę o co mi chodziło. Ja rozumiem, że to wystawa rasowych. Ale najpierw piszesz, że mała L. może jechać (mimo, że nie bierze udziału), a potem, że szczury SzczurkiOli nie mogą. W tym momencie dla mnie nie ma różnicy, czy mała L. i szczury SzczurkiOli mają rodowód czy nie, bo przecież piszesz, że zwierzęta nie biorące udziału w wystawie nie mogą na niej być. I tylko to mam na myśli, sama idea, żeby na wystawie nie było zwierzaków nie biorących udziału jest całkowicie zrozumiała dla mnie.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
SzczurkiOli 



Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 62
Skąd: woj.pomorskie
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:00   
   Zwierzątka: czekam..na promyk szansy, po bólu


w celu potwierdzenia ja rozumiem,że mogę przyjść z ogonami,ale wcześniej muszę ,to zgłośić i mieć zaświadczenie od weta...tak ? czy jednak wogóle nie moge przyjśc jak nie mają metryk ?
_________________
[*] Lilly[kanałowa] (ur.23.04.07-03.03.09) - standard,standard,agouti,berkshire
[w nowym domku] Bebe[prośiek] (ur.30.05.07)-dumbo,fuzz,siamese seal point

Nie oceniaj nie znając...
Ostatnio zmieniony przez SzczurkiOli Czw Cze 21, 2007 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:01   
   Zwierzątka: kot


a to nie jest tak że mała L. bierze udział w wystawie ale nie bierze udziału w konkursie, bo jest za mloda?
_________________
mam kota.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:02   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Cola, mała L, jak napisała sachma, jedzie do towarzystwa i do pochwalenia się.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
satanka666 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1848
Skąd: Chrz.
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:02   
   Zwierzątka: pies, kot


Cytat:
w celu potwierdzenia ja rozumiem,że mogę przyjść z ogonami,ale wcześniej muszę ,to zgłośić i mieć zaświadczenie od weta...tak ?

i rodowód :)
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:05   

Layla, bo mala L ma rodowod - i jak dla mnie lepiej zeby sedza zobaczyl ja teraz niz w ogole, rozumiesz? chodzi o to zeby ogon mimo mlodego wieku mial mozliwosc zaprezentowania sie sedziemu - nie bedzie bral udzialu w plebiscycie na najlepszego rexa/fuzza czy co tam jeszcze, choc mozliwe ze dostanie zaswiadczenie o wzieciu udzialu i ocene sedziego.

SzczurkiOli, tak, bede chciala dostac od wszystkich kserokopie rodowodu/metryki wczesniej, szczur ktorego nie wpisze na liste nie bedzie mogl byc - a przed wejsciem bede sprawdzac czy kazdy ma zaswiadczenie - ze wzgledow oczywistych nie bede ich szybciej zbierac, bo chce zeby byly jak najnowsze.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:08   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


No dobra, zatem rodowodowy szczur z zaświadczeniem od weta może przyjechać, mimo nie brania udziału.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:10   

kurde ale to jest porypane.

sachma, to śmierdzi prywatą, wiesz?

co innego powiedzieć - na wystawie nie mogą się pojawić szczury bez rodowodu, wcześniejszego zgłoszenia obecności i świadectwa zdrowia od weta, a co innego powiedzieć, że mała L. może przyjechać 'dla towarzystwa' po czym chwilę później w dosyc jak dla mnie chamski sposób odpowiedzieć innej osobie, że NIE, WYPAD ZE SZCZUREM, KTÓRY NIE BĘDZIE WYSTAWIANY.

dla mnie najzupełniej oczywiste jest, że niepotrzebny jest spęd ogonów, bo coś można przywlec ze sobą i będzie kolejna tragedia, ale jeśli ustalacie jakieś zasady to bądźcie z łaski swojej konsekwencji.
SzczurkiOli może mieć również rodowodowego ogona, pyta o coś, a ty jej odpowiadasz w taki sposób, że nic, tylko się wypiąć na tą waszą wielką wystawę, bo to tak dosyć niespójnie wszystko wygląda, a brzmi jeszcze gorzej.
 
     
SzczurkiOli 



Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 62
Skąd: woj.pomorskie
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:12   
   Zwierzątka: czekam..na promyk szansy, po bólu


no trudno zatem pochwale się mojim stadem kiedy indziej ;)
a tymczasem może pojade jako obserwator/zwiedzający...

czy będzie potrzebna jakaś pomoc (drukowanie ulotek,plakatów itp.) ??
_________________
[*] Lilly[kanałowa] (ur.23.04.07-03.03.09) - standard,standard,agouti,berkshire
[w nowym domku] Bebe[prośiek] (ur.30.05.07)-dumbo,fuzz,siamese seal point

Nie oceniaj nie znając...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:14   

mataforgana, powtorze kolejny raz.

to wystawa szczurow RODOWODOWYCH - szczur z rodowodem, ktory jest za stary badz za mlody (nie miesci sie w ramach konkursow) moze byc - MUSI byc zgloszony i miec zaswiadczenia.

szczur bez rodowodu w ZADNYM WYPADKU nie moze byc na wystawie - jasne to jest? bo ja na prawde nie wiem jak wam to jasno opisac.

szczurkioli napisala :
Cytat:
mam pytanko : czy ogony bez rodowodów również muszą mieć zaświadczenie od weta o zdrowiu czy tylko w przypadku wystawianych ?


czy teraz jasne czemu uslyszala NIE? bo kazdy ogon ktory zostanie zgloszony MUSI miec rodowod.


i jeszcze jedno SZCZUR NIE ZGLOSZONY nie moze przyjsc - jesli wystawca w ostatniej chwili powie ze bierze jeszcze jakiegos szczura, to przykro nam bardzo, jest termin do ktorego nalezy zglaszac ogony pozniej te nie zgloszone maja zakaz przychodzenia.
Ostatnio zmieniony przez sachma Czw Cze 21, 2007 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:15   
   Zwierzątka: kot


no to wszystko jasne :mrgreen:
_________________
mam kota.
 
 
     
Juni
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:15   

mataforgana, ma rację i to całkowitą. Popieram jej wypowiedź całą sobą i dla mnie EOT, jak ktoś chce kontunuować dyskusję to zapraszam na PW. Jednak nie spodziewam się wielkiego łał po wystawie, gdzie ludzie są tak traktowani.
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 14:16   
   Zwierzątka: kot


Juni, nie przesadzaj...
zasady są jasne, trzeba sie podporządkować...
_________________
mam kota.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 12