Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:31
Miot M Happy Feet - Athame + Danthalion - malce w domkach
Autor Wiadomość
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 09:46   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


U nas kązdy szczur ma impreze co dnia :)
Lizaczek czyli Madao jest przepiękny i przekochany. Gdy się go drapie, to on najzwyczajniej się uśmiecha :mrgreen:
Widział ktoś z was jak szczur się uśmiecha? :>
My tak :serducho:
_________________

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 14:25   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Athame Happy Feet - Ata ~1 rok 1 miesiąc
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 10:32   

Milka ma za sobą pierwszą "przygodę" u weterynarza :/ Przedwczoraj jak wróciliśmy do domu z pracy, zaglądam do klatki w celu przywiania się z dziewczynami i widzę, że Milka jakoś dziwnie się zachowuje. Wyjmuję ją z klatki, patrzę, a na karku dość duża i głęboka rana oraz poszarpane ucho :shock: Od razu do weta, okazało się, że trzeba szyć, mała dostała narkozę wziewną i miała założone trzy szwy na karku + po jednym na każdym z uszu (okazało się, że w drugim uszku też była mała ranka). Milka teraz czuje się bardzo dobrze, skacze, wariuje jak zwykle tylko na razie została odłączona od stada, co strasznie przeżywa :( Najgorsze jest to, że nie wiem jak się to mogło stać, bo wet powiedział, że rany wyglądały jak od ugryzienia innego szczura... W moim stadzie od zawsze panuje zgoda i wielka miłość, nigdy żadnych sprzeczek, a jeśli już to raczej Milka pozostałe szczury ustawia, nie na odwrót. Dlatego obawiam się trochę powrotu Milki do stada :/
 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 10:09   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


Mój Lizulec też ma dużo pogryzień....
A czy lekarz zalecił jakieś maści lub coś, aby szybciej się goił?
_________________

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 13:27   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


kasia_w, spokojnie, czasem tak się zdarza, zęby w złym miejscu o złym czasie, ktoś komuś nadepnie na odcisk i już... bądź ostrożna, ale nie bój się. Trzymam kciuki, żeby wnusia się szybko wygoiła. Poobserwuj, czy któraś ze szczurzyc nie stała się nagle bardziej niedotykalska.

Agusia, ja ogólnie słyszałam, że jeżeli nie ma potrzeby - nie wdaje się infekcja i rana jest czysta, to niczym nie paćkać. na szczurze się dość szybko goi. Moja Finka nie raz miała dziaby 1,5-2cm, z przeciętą pięknie skórą (raz widziałam tak mi się wydawało mięśnie, ale ponieważ nie było krwawienia, Piasecki stwierdzi, że nie ma potrzeby zszywać, samo sie zagoi).
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 14:24   

Azi, ok, nie będę się martwić na zapas..
Boję się, że to może mieć związek ze zbliżającą się dużymi krokami starością moich dwóch dziewczyn. Niestety nie są one już w stanie zaoferować Milce dostatecznej ilości zabawy, dlatego staram się jej poświęcać więcej czasu na wybiegi i przebywanie z człowiekiem, przez co jest z nami bardzo związana emocjonalnie :serducho: Ale wiadomo, nie można porównywać tej miłości do szczurzego przywiązania w stadzie, dlatego widać, że Milka teraz cierpi przebywając sama w chorobówce :( Maści żadnej nie dostaliśmy, w sumie dobrze, bo wszystko się goi jak na psie ;)

Korzystając z okazji wklejam kilka zaległych zdjęć mojego kochanego szkraba :zakochany:

 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 18:24   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


Słodziak :serducho:
Cudowny ziew http://i1233.photobucket...._w/IMG_0155.jpg
_________________

 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 18:26   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Jakie ona ma cudowne oczy :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:56   
   Zwierzątka: szczurze damy


W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 16:32   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Aktualizacja pierwszego postu na prośbę hodowcy.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 18:32   

nie wiem czy to istotne ale Minion został uśpiony 28.08.2011, nie 09.2011
_________________


 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 21:44   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Vaco napisał/a:
nie wiem czy to istotne ale Minion został uśpiony 28.08.2011, nie 09.2011
Vaco, bardzo istotne. Ja spisałam info ze strony. Dam znać Azi i poprawię tu. Dziękować.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 21:50   

nie ma sprawy ;)
_________________


 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 09:12   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Vaco, nie miałam pełnej daty jak aktualizowałam i pisałam z pamięci ;) Na stronie zmienię, jak tylko ogarnę dostęp do strony na innym kompie ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 09:58   

Azi, spoko, dlatego napisałam :*
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13