Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Czw Lis 13, 2008 19:19
Planowany miot B
Autor Wiadomość
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 18:38   

a ja dodam jeszcze dla zachety ;) ze babcia Pequeny jest po dwoch szczurach z Niemiec a dziadek jest Francuzem ;) Elliot jest z pobocznej linii siames ma 2 lata i 4 miesiace i trzyma sie swietnie ;)

Rodzice Peq to oczywiscie Strzyga i tak kochany na forum Gufik ;)
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 22:09   

sachma napisał/a:
oczywiscie Strzyga
po wystawie to i Strzygonia kochamy. Nie ma chyba osoby, której by nie rozkochała. :D
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 12:34   

Peq jest samica bardzo spokojna i miziasta - jedyna moja samica z ktora mozna bez klopotu isc do salonu i ogladac TV, nie interesuja ja nic po za mizianiem, moze godzinami siedziec na kolanach i dopominac sie miziania, jest takim malym osiolkiem, ostatnio nauczyla sie wychodzic z klatki przez gorne drzwiczki.. jej wedrowka zawsze konczyla sie na moim łóżku gdzie z wielkim zaangażowaniem budzila mnie, no bo jak to tak moze byc ze ona biega a nikt jej nie mizia! :) wymaga duzo uwagi i sama sie o nia dopomina - zreszta na wystawie bylo widac ze jako jedyna nie interesowala sie niczym innym jak tylko moja reka ktora ja glaskala, moglam z nia chodzic po terenie i glaskac ;)

jeszcze raz zachecam do zapisow na miot, bo mimo ze nie beda to szczury "inne" jesli chodzi o wyglad, to charakter powinny miec cudowny a zdrowie konskie ;)
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 09:40   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


sachma, wydzieliłam offtopik o sensie hodowli, musiałam tak, a nie inaczej, bo bym zatraciła sens ;)

Piszemy tu tylko o miocie B sachmy! Temat o sensie hodowli szczurów rasowych został wydzielony.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Cietrzew 



Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 19:35   

Cytat:
jeszcze raz zachecam do zapisow na miot, bo mimo ze nie beda to szczury "inne" jesli chodzi o wyglad, to charakter powinny miec cudowny a zdrowie konskie ;)


Jak dla mnie ta maść jest bardziej atrakcyjna niż klapnięte uszy,czy miękka sierść. Dziwie się,że tak mało chętnych. Walę głową w mur, bo od 13 roku życia marzyłam o rasowcach, a gdy nadarza się okazja, już mam 2 szczury, maturę przed sobą i przyszłą stancję na głowie i do tego myślę poważnie o adopcji bidy z Kielc, której przeciwne jest parę osób ; /
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 20:41   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Ludzie zapisywać się! Bo jak nie to ja się zapiszę......buu takie piękne szczury mogą wyjść,syjamki moje małe marzenie,niestety ja nie mogę mieć już więcej niż 6 ;(
Na prawdę warto,rodzice pochodzą ze świetnych nie spokrewnionych lini.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 22:22   

prosze zamknac i wywalic. z gory dziekuje.
 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 22:27   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


Zamykam na prośbę . Mówić, to otworzę ;)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12