To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Sob Kwi 05, 2008 15:47

Sajenka, to dopiero pierwsze spotkanie, jeszcze zdazysz przed pokazem ;)

Zdrowka!

sachma - Pon Kwi 07, 2008 14:10

i jak ida przygotowania?
Anonymous - Pon Kwi 07, 2008 14:24

Dzieki, Sachma :)

Przygotowania powoli. Z 13 zapowiadanych osob (a 11 z forum), pojawily sie 3 forumowiczki + 2 TŻ. Dwie osoby daly mi wczesniej znac, ze ich nie ebdzie, za co bardzo im dziekuje. A reszta? Nie mam nikomu niczego za zle, w malym gronie bylo fajnie i niech zaluja Ci, co nie byli ;) Ale sami rozumiecie, ze jak wspolna organizacja ma tak wygladac, to duzo nie zrobimy...

Z Azi i Hefi poczynilysmy pewne wstepne ustalenia. Zadeklarowalam sie stworzyc z tego wstepny regulamin dla osob bioracych udzial w pokazie (beda tam zarowno ustalenia organizacyjne jak i elementy informacyjne, zeby pozniej ktos np. nie mowil 'no, mialem sie wystawiac, ale nie wiedzialem, ze trzeba sie deklarowac w 100% na dwa tyogdnie przed pokazem" i wyjdzie, ze mamy na pokazie 4 szczury ;) )

W tym tygodniu wysle rowniez maile z zapytaniem do potencjalnych sponsorow.
Jesli chodzi o robienie imprezy pod szyldem SHSR, to na razie czekamy na ustalenia w tej kwestii.

hefi - Pon Kwi 07, 2008 17:39

an napisał/a:
malym gronie bylo fajnie i niech zaluja Ci, co nie byli


Off-Topic:
no baaaa.... :P Obgadaliśmy was wszystkich, O! i wogóle było miło...

Carmilla - Nie Kwi 13, 2008 21:54

Przepraszam, że mnie nie było, od dłuższego czasu mój pies dosyć ciężko choruje i w ogóle wyleciało mi z głowy to spotkanie.

Jeżeli ktoś mi przekaże postanowienia i co trzeba zrobić to chętnie nadrobię błąd mojego nie pojawienia się na spotkaniu...

Azi - Wto Lip 01, 2008 19:19

an, czy masz może jakieś świeże informacje?
Anonymous - Śro Lip 23, 2008 13:24

Ło, zapomnialam o tym temacie ;)

Świeżych na razie nie mam, ale za to mam pytanie do Was. Skonczyla sie juz sesja, wiec pewnie wiekszosc z was ma juz jakies pojecie o tym, co bedzie robilo we wrzesniu.
Kto wstepnie potwierdza obecnosc i jaka ilosc szczurkow deklaruje? (przypominam, ze ilosc rodowodowych szczurkow musi w sumie przewyzszac kundelki)
Chcialabym to jakos dalej ruszyc, ale bez kolejnej wstepnej deklaracji nie chce :) Jak dostane informacje zwrotna od organizatora, to ebde sie odzywac i mozemyz aczac myslec o plakatach.

No wlasnie, czy ktos sie deklaruje do zrobienia projektu ulotek informacyjnych i plakatow? (plakaty beda dwa, zatem najlepiej meic dwa wzory)

Azi - Śro Lip 30, 2008 12:19

an, z moich szczurów będzie prawdopodobnie Baletka, Dafne i Este (Father Along) z rasiaków i Morka z kundelków.
strup - Śro Lip 30, 2008 12:26

Przepraszam dopiero tu zajrzałam, byłby ktoś tak miły by napisał mi na pw. coś o tych wystawach. Byłabym chętna przyjść z moją Melą, i moze z jakimś innym szczurkiem, tylko nie wiem co gdzie i jak..
Anonymous - Śro Lip 30, 2008 13:40

Strup, ja napisze jak tylko bede wolna, bo na razie mam zapiernicz w pracy ;)
Azi - Śro Lip 30, 2008 14:22

strup, aktualne informacje w pierwszym poscie ;)
strup - Śro Lip 30, 2008 17:11

dzięki an, :wink:
kabi - Nie Sie 03, 2008 15:40

super, że będzie taka wystawa. byłam na myszkach rasowych i mogę potwierdzić, że takie spotkania mają wielką wartość! zanikają durne przesądy i atawistyczna odraza do gryzoni... wiele razy spotkałam się z bezmyślnym zabijaniem np.szczurzych uciekinierów ( moja koleżanka straciła w ten sposób podopieczną- sąsiad znalazł zgubę w swoim ogrodzie i łopatą ją potraktował :( (( )Na pewno dzięki takim spotkaniom twarzą w twarz( a raczej mordką w twarz) wielu zauważy, że szczur to niekoniecznie szkodnik, a kochane i mądre stworzenie. Ja jestem dumną posiadaczką stadka kapturzastych "kundelków"i jednej agutki( w sumie 5) i gdyby brakowało wam chętnych do wystawiania mogę się wstępnie pisać...13-go pracuję niestety, ale od czego są urlopy na żądanie:) także wezmę moje kluchy w ostateczności jakby organizatorów przycisnęło i wielu się wycofało...a gdyby planowane było następne organizacyjne spotkanie to chętnie się skuszę, żeby zobaczyć jak to ma wyglądać od kuchni..a może nawet się na coś przydam ( mogę na pokazie stać z kijem i odganiać co natrętniejsze dzieciaki:P)
Anonymous - Nie Sie 03, 2008 18:04

kabi, bardzo dziekuje za chec pomocy nam :)
Najpierw zobaczymy, jaka liczba rasiakow nam sie wyklaruje, a pozniej bedziemy dobierac kundelki :) Do 29.08 bedziemy mieli liste chetnych i wtedy wszystko ustalimy. Wiec w razie czego nie ebdziesz musiala brac urlopu na zadanie, a zwykly ;)

kabi - Nie Sie 03, 2008 21:46

zatem będę zaglądać albo czekać na pw :) . w powyższym poście zaprezentowałam już moją gromadkę....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group