To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

devilline - Pią Mar 21, 2008 14:45

an, tata pracuje a mama wraca dopiero 12 kwietnia... Poza tym zaraz potem przylatuje siostra z Irlandii, a 5 mam urodziny od przyjaciółki...
No trudno. Kiedy indziej się przyjedzie :wink:

Anonymous - Pią Mar 21, 2008 18:13

spoko, spoko, nie planujemy poprzestac na jednym spotkaniu organizacyjnym :]
devilline - Pią Mar 21, 2008 22:31

an, to super! :DD
Anonymous - Czw Mar 27, 2008 16:00

Halo, Wroclaw, ktos jeszcze chetny na spotkanie? Widze, ze musze osobiscie uderzyc do Hefulca i Azi, bo zamilkly ostatnio ;)
Azi - Czw Mar 27, 2008 16:42

an, nie uderzaj do mnie, bo mi się mąż sfochuje :P

zamilkłam, bo skoro wszystko ustalone, to co mam się odzywać... Jeszcze mi się chyba nie udało jakiegoś spotkania opuścić, więc co się o mą obecnośc martwisz... ;) Jak nie krzyczę, że mi nie pasuje, to znaczy, że będę ;)

Anonymous - Czw Mar 27, 2008 16:44

ok, przyjelam do wiadomosci ;)

Czyli mamy 6, kto da wiecej? ;)

/edit
Hefi bedzie, wiec 7. Wychodzi na sabat czarownic, moj chlop bedzie sie czul nieswojo ;)

hefi - Czw Mar 27, 2008 21:34

an, Dziobak o ile mu sie zajęcia wcześniej skończą to też pewnie do nas dołączy :D
Anonymous - Czw Mar 27, 2008 21:50

ok, wiec licze 9 osob. Jak tak dalej pojdzie ilosciowo, to chyba bede musiala zarezerwowac stolik w innym miejscu, bo sie nie pomiescimy ;)

W razie czego, alternatywa jest nowa fajna knajpka znajdujaca sie przy Włodkowica 21 (na tej samej ulicy, co 'mleczarnia', ulica rownolegla do K. Wielkiego). Pub nazywa sie jak adres ;) Minusem jest brak sali dla niepalacych, ale o godzinie 17 nie bedzie tam wielu palaczy. A komfort jest taki, ze nie ma ograniczenia co do ilosci miejsc.

Na poczatku tygodnia dam znac, gdzie ostatecznie sie wybieramy :)

hefi - Czw Mar 27, 2008 22:07

an, a np. mleczarnia? tak zawsze można zsunąć stoliki :)
Anonymous - Pią Mar 28, 2008 07:23

hefi, tam chyba tez nie ma sali dla niepalacych, ale za to jest masa ludzi. a o 'Włodkowia 21" nie wszyscy jeszcze wiedza, a poza tym - maja tam jeden duzy okragly stol, co wiele ulatwia :)
hefi - Pią Mar 28, 2008 10:26

an, zdaję się w takim razie na Ciebie :)
Azi - Nie Mar 30, 2008 22:31

an, licz 10, przyjdzie jeszcze Lara vel Ewa
Anonymous - Pon Mar 31, 2008 14:06

Ok, licze 13 osob, bo chlop Hefi i moj ;)

W zwiazku z takim stanem osobowym, na pewno pojdziemy do pubu "Wlodkowica 21". Knajpa miesci sie pod adresem nazwy, w scislym centrum Wroclawia (na tej samej ulicy co "Mlecarnia", blisko Synagogi), dojazd tramwajami 3,10,12,21,22. Mapka dostepna jest >>TU<<. W razie problemow z dotarciem prosze o kontakt na moj telefon. Bedziemy przy okraglym stole w glebi pubu, znakiem rozpoznawczym bedzie roza na stole ;)

Azi - Pon Mar 31, 2008 19:40

an napisał/a:
Ok, licze 13 osob, bo chlop Hefi i moj
ja w tej dziesiątce liczyłam obu panów, czyżby jeszcze ktoś się zdeklarował? :)

i tak myślę, żeby może wydzielić część tych postów o spotkaniu, bo zabałaganiły trochę temat o pokazie w końcu... tak od 5-tej strony... moderacjo?

Sajenka - Sob Kwi 05, 2008 15:14

Ja się niestety nie pojawię :( Leżę w łóżku z gorączką, pokonała mnie grypa... Miałam nadzieję, że dzisiaj już będę na chodzie, ale niestety nie... Mam nadzieję, że nie jest to ostatnie spotkanie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group