To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Rat's Troop Rattery Miot "M"

Łosoś - Czw Lis 15, 2007 15:14

Tak, czekamy i kciukamy :)
Anonymous - Nie Lis 18, 2007 14:14

Vanila jest prześliczna! :serducho: :serducho:
Hasa właśnie po kanapie. Jest tak zaabsorbowana nowym otoczeniem, że wzgardziła nawet gotowanym kurczakiem. :D
Jest nieustraszona! Wszystko musi natychmiast zobaczyć, obwąchać i zwiedzić. Po 10 minutach była już gotowa zejść na podłogę :shock: Jednocześnie pięknie przychodzi na zawołanie i chętnie wchodzi na kolana.
No i wychodzi na to, że ja się kompletnie nie znam, bo jak dla mnie, to ona nie jest husky agouti, tylko czarna. :rotfl:

A oto gwiazda w całej okazałości. :serducho:


W czasie gdy wgrywałam zdjęcia Vani zdążyła już zejść na ziemię. ;)

Matrix - Nie Lis 18, 2007 14:46

a ja ją widziałam na żywo! ^^ Cudowna jest,śliczna,piękna,obłędna i urocza :) Ukradnę ją :>
Layla - Nie Lis 18, 2007 17:22

Ja też widziałam Vani, jest fantastyczna! :serducho: :serducho: :serducho:
Anonymous - Nie Lis 18, 2007 17:41

Świetna jest, to prawda.
Teraz jedzie już do sachmy. :)

sachma - Nie Lis 18, 2007 20:57

Viss, dziekuje za foty! i za pomoc, nawet nie wiesz jak jestem ci wdzieczna :)

Vani juz dzis o 22 bedzie u mnie :) jedzie cieplutkim samochodem i jest grzeczna :) jak dzwonilam ostatnio to spala :)

Anonymous - Nie Lis 18, 2007 23:18

sachma, nie ma za co, fajnie było, a Vani jest niesamowita. Podbiłaby świat, tylko jej pozwól :lol1: :-P Dobrze, że w aucie było ciepło, bo się martwiłam trochę o to. Dziś było tak lodowato, a ja się z nią trochę najeździłam (była po drodze awaria tramwaju :? ). Może lepiej nasłuchuj przez jakiś czas.
sachma - Pon Lis 19, 2007 11:14

Viss, Vani jest zdrowa :) nic nie slychac i nic nie widac ;)


Ja wczoraj o malo na zawal nie zeszla bo dziewczyny zaczely sie kryc.. na szczescie nie bylo objaw ruji, wiec zwalam to na kart dominacji ;) Co to wczoraj byla za euforia. jakie gonitwy, jakie szczescie i mase tulenia sie i iskania :)

Anonymous - Pon Lis 19, 2007 11:37

sachma napisał/a:
Co to wczoraj byla za euforia. jakie gonitwy, jakie szczescie i mase tulenia sie i iskania :)
stęskniły się, ranyyyy :serducho: :serducho:
Cytat:
nic nie slychac i nic nie widac ;)
kamień z serca. :)
sachma - Pon Lis 19, 2007 13:14

Vani wazy dzis 292g.. za tydzien, po codziennych warzeniach powiem cos wiecej ;)

11.10 Vani wazyla 280g, wiec 12g w ciagu miesiaca to nic nadzwyczajnego.. zaluje ze jej nie zważyłam przed wyjazdem :/

L. - Pon Lis 19, 2007 17:19

sachma napisał/a:

Ja wczoraj o malo na zawal nie zeszla bo dziewczyny zaczely sie kryc.. na szczescie nie bylo objaw ruji, wiec zwalam to na kart dominacji ;) Co to wczoraj byla za euforia. jakie gonitwy, jakie szczescie i mase tulenia sie i iskania :)


gdyby moje sie tak cieszyły, a nie lały :|

sachma - Wto Lis 20, 2007 10:34

dzisiejsza waga Vani (obudzilam ja, wiec tak jak wczoraj przed jedzeniem) :297g
polna - Wto Lis 27, 2007 16:38

Jak tam ślicznotka Vani i jak waga się jakoś zmieniła? :wink:
sachma - Wto Lis 27, 2007 19:38

wg mnie i mojej siostry (siostra nie widziala jej od dluzszego czasu) zrobila jej sie oponka nie duza ale jest, wg wagi nie utyla ani nie schudna znaczaco.. dzis wazyla 192g.

w piatek chyba przejdziemy sie na usg, a jak nic nie wykaże to w sobote do chlopa jedzie..

helen.ch - Wto Lis 27, 2007 20:00

sachma napisał/a:
dzisiejsza waga Vani (obudzilam ja, wiec tak jak wczoraj przed jedzeniem) :297g

sachma napisał/a:
dzis wazyla 192g.

nie schudła tak raczej, więc rozumiem, że ta pierwsza waga jest prawidłowa?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group