To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany Miot Baśniowy Happy Feet

wuwuna - Śro Sie 13, 2008 19:32

Azi napisał/a:
raczej potomka swojej imienniczki :wink:
Oczywiście to był żart :DD

Azi napisał/a:
Pobombardujemy ją fotami jak Kicia już urodzi :twisted:
A no pewnie,nie ma tak dobrze,niech się dziewczyna pomęczy <lol> B)
Dory - Czw Sie 14, 2008 14:56

Droga Gawiedzi! Z dumą pragnę Wam przedstawić najnowsze dzieło pióra Nadwornego Trubadura z Królestwa Kićville pod tytułem...

PORANEK KRÓLEWNY KICI

Kiedy Królewna Kicia zbudziła się rankiem po nocnych harcach i wyjrzała ze swego Zamku, zanotowała ze złością, że Łysa Łapa znowu zabrała jej Już Ładnie Pachnącą Rzecz Do Darcia. W dodatku zwinęła Zasłonę, którą Królewna tak skrupulatnie przygotowywała przez ostatnie dni. Cóż za tupet! Lecz Królewna Kicia, bardzo wyrozumiała dla swojej służby, postanowiła wybaczyć Łysej Łapie ten niecny występek. Bądź co bądź, Łapa postarała się i przygotowała śniadanie godne królewskiego podniebienia oraz zostawiła dużo Rzeczy Gotowej Do Darcia. Zatem Królewna Kicia spędziła niezwykle pracowity ranek, przygotowując materiały budowlane oraz godząc się poddać paru zabiegom i zapozować do kilku(khem) zdjęć.
- Niełatwo jest być Królewną! - westchnęła w duchu Królewna Kicia, układając się na polarowej podłodze swego Zamku.
Lecz nie wiedziała, że wkrótce wydarzą się Cosie, które wystawią jej cierpliwość na ciężką próbę...

Ciąg dalszy nastąpi...
CAST
KRÓLEWNA KICIA --> HATHOR EM
ŁYSA ŁAPA --> DORY



Oli - Czw Sie 14, 2008 15:12

Azi napisał/a:
Pobombardujemy ją fotami jak Kicia już urodzi :twisted:

Ja się nie dam i za każdym razem jak zwątpię to pójdę szorować wszystkie 3 klatki jakie mam - tak jak wczoraj się naharowałam, to ja dziękuję... Poczekam na mojego misia-burmisia. :twisted:

Dory - Pią Sie 15, 2008 13:59

Zarówno brzusio, cycky jak i kupka szmatek i chusteczek, którą od bidy można nazwać gniazdem w stanie początkowym są w rozmiarze XXL :mrgreen:
Anonymous - Pią Sie 15, 2008 16:10

Piękny brzusio :serducho:
wuwuna - Pią Sie 15, 2008 17:18

To teraz możemy już czekać na poród...taki brzusio cudowny :serducho:

kciukam

Pacyfka - Pią Sie 15, 2008 21:37

ale śliczny brzucholek :serducho:
kciukam za bezproblemowy poród :kciuki:

persefona4 - Pią Sie 15, 2008 22:22

Jaki piękny brzusio :serducho: A w środku małe salusiowate i hathorkowate :serducho: :slinisie: :serducho:
Równiez kciukam :kciuki:

Dory - Nie Sie 17, 2008 12:37

:shock:
Waga 450g.
Zatkało mnie całkowicie :shock:


Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze, bo niunia wygląda jak sterowiec :shock: Je praktycznie samego gerbera i chociaż w miseczce najlepsza karma i ziółka, ona woli risotto :-P . Wczoraj zaczęłam podawać jej kurczaczka kilka razy dziennie na łyżeczce. Smakuje baaaardzo (jedzie już drugi słoiczek) - chyba Kicia wie, co jest dla niej teraz najlepsze :]

Lavi - Nie Sie 17, 2008 12:40

Dla niej i maluszków ;D Piękny brzusio i oczywiście dużo kciuków dla dzielnej szczurci :kciuki:
blackowca - Pon Sie 18, 2008 02:05

:kciuki: :kciuki: :kciuki: mocno za Królewnę Kicię
Dory - Pon Sie 18, 2008 12:48

Dziś pierwszy termin, więc prosimy o bardzo mocno zaciśnięte kciuki, żeby Kicia urodziła bezproblemowo, bezpiecznie i terminowo :kciuki:
Lavi - Pon Sie 18, 2008 12:51

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_ogonek_ - Pon Sie 18, 2008 13:19

i jak urodziła już coś?

trzymamy z Shaggym kciuki bardzo mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

persefona4 - Pon Sie 18, 2008 13:32

Dory napisał/a:
Dziś pierwszy termin, więc prosimy o bardzo mocno zaciśnięte kciuki, żeby Kicia urodziła bezproblemowo, bezpiecznie i terminowo :kciuki:
jeej, toż to już!
Kciukamy :kciuki: :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group