To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

marhef - Pią Wrz 12, 2008 09:39

Gdyby ktoś kompletnie nie wiedział jak i skąd dojechać, to mogę się stawić odrobinę wcześniej pod PKS lub PKP, ale proszę najpierw dać znać na komórke - mój numer jest u modteamu.
PALATINA - Pią Wrz 12, 2008 10:32

A my będziemy we Wrocławiu ok 5 rano... Trochę wcześnie, ale nieznoszę jeździć z przesiadkami, a tak jest bezpośrednio.
Szkoda, że pogoda taka niefajna.
Zastanawiam sie jak opatulić chłopców, żeby się nie przeziębili nad ranem.
Chyba do kociego transportera włożę im jeszcze jakieś pudło lub mały transporterek wypchany polarami.

Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 10:58

Palatina, i goraca wode z termosu do sloiczka - sprawdzalo sie jak w srodku zimy przemycalam ogony na stopa z Czech, w plecaku :]
PALATINA - Pią Wrz 12, 2008 11:00

Dobry pomysł! Wezmę termofor. Muszę tylko poszukać termosu... :?
Azi - Pią Wrz 12, 2008 13:11

Ale przecież można jeszcze dojechać 2, 4, 17, na przystanek trzeba przejść tylko dwa razy po pasach od przystanku 9 ;) Ja mogę po kogoś podjechać w okolice dworca, ale wtedy, gy będę jechać na pokaz sama, a jeszcze nie wiem o której to będzie dokładnie ;)
Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 16:25

jak jest autobus badz tramwaj bezposredi to nie ma problemu, dam rade :]

PALATINA, wysylam Ci nr tel.

Dobry pomysl z tym pojemnikiem z polarkami. Bede miala kosz piknikowy, plastikowy a on ma pelno diurek, tez sie balam, ze mi sie przeziebi, ale dorzuce jej jeszcze termofor wiec powinno byc ok.

LunacyFringe - Pią Wrz 12, 2008 18:06

an, a w końcu dla mnie faunabox będzie ?:P Bo wcześniej w końcu nie napisałaś ;)
Pacyfka - Pią Wrz 12, 2008 18:11

Ile u Was kosztuje wystawienie zaświadczenia dla jednego szczura?? :roll:
Bo mnie troche szczena opadła u weta :shock:

blackowca - Pią Wrz 12, 2008 18:14

Ja za zaświadczenie w sumie nie płaciłam tylko za odrobaczenie i tyle...
Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 18:14

no ja tak jak blackowca.
Zołza - Pią Wrz 12, 2008 18:43

Ja za odrobaczenie psa, dwie tabletki, plus odrobaczenie wewnętrzne i zewnętrzne szczurów oraz całe ich przebadanie, łącznie z przebadaniem psa, zapłaciłam 35 zł.

A ja mam pytanie organizacyjne : spotykamy się jakoś na miejscu rozumiem, o której?

Ninek - Pią Wrz 12, 2008 18:59

U mnie oficjalnie zaświadczenie kosztuje 25zł/sztuka. Ja zapłaciłam sporo mniej.

Ściółke do faunoboxów mam wziąć swoją?

Co w ogóle może sie przydać na takim pokazie? Nie mam pojęcia co zabrać :roll:

Zołza, 8.45 pod wejściem ;)

Zołza - Pią Wrz 12, 2008 19:00

Przyłączam się do pytania! :)
Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 19:32

Pacyfka, jak szłam z 4 babami tylko po zaświadczenie (na wystawę do Olsztyna) to nie zapłaciłam ani grosza. A Ty ile zostawiłaś u weta (z ciekawości)?
Pacyfka - Pią Wrz 12, 2008 19:42

ja mam weta na klinikach w zasadzie za darmo, bo jestem studentką ich uniwersytetu, płacę w tylko za leki. Więc wziełam sobie dyszkę na odrobaczanie, pomyślałam, że po piątce od łepka za poogladanie i tyle... a ten mi mówi, że 30 zł od jednego zaswiadczenia :shock: a ja z 4 ogonami... normalnie słobo mi się zrobiło, nawet nie miałam przy sobie 120zł :shock: Ale wet po chwili (może zobaczył, że zbladłam :hyhy: ) powiedział, że policzy mi jak za jedno.. ufff... ale dodał, że już następnym razem mnie tak ulgowo nie potraktuje :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group