To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

blackowca - Śro Wrz 10, 2008 12:52

Ja mam do organizatorów pytanie techniczne ;) Czy gdzies w bliskiej okolicy hali jest jakis duzy parking?
Anonymous - Śro Wrz 10, 2008 12:53

blackowca, jest, ale na niego bym nie liczyla ;) Chociaz my bedziemy od rana, wiec nie ebdzie jeszcze turystow. Mozna wiec miec nadzieje, ze organizatorzy nie zapchaja wszystkiego ;)
blackowca - Śro Wrz 10, 2008 14:48

dziękuję i chyba jednak będę na niego liczyć ;) może chwile po 7.30 nie bedzie jeszcze zapchany ;)
Zołza - Śro Wrz 10, 2008 15:08

Moja obecności wisi na włosku. Wczoraj zmarła matka mojego ojca, czyli teoretycznie moja babcia. Problem tkwi w tym, że mój (tu występują liczne epitety) ojciec, ustawił pogrzeb na sobotę, na 13;30. Być muszę.
Póki co, dam mu małe ultimatum, jednak zapewne skończy się na tym, że trześnie drzwiami, albo ja nie pojadę, albo będę do 12, pojadę na pogrzeb i możliwe że później wrócę, choć w to szczerze wątpię. Póki co, czekam aż on sie pojawi w domu...

Anonymous - Śro Wrz 10, 2008 15:16

Zołza, spokojnie, nie pali sie. Zawsze mozesz zostawic nam ogonki. A jesli bedzie trudno tak biegac, to przeciez sprawa losowa i nie ma o czym gadac.

Blackowca, pod hala sa dwa parkingi, ale poba powinny byc w miare niezapelnione o tej porze. Ten bezplatny jest blizej mostu Zwierzynieckiego, a ten platny zaraz za Hala, kawalek od bramy ZOO.

Zołza - Śro Wrz 10, 2008 15:18

an, zapytam mą osobę towarzyszącą, czy nie mogłaby sama zostać z paskudami. Ewentualnie zrobię tak, jak pisałam w opcji trzeciej, jeno teraz jak przekupić brata...
Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 21:36

ja moge zostac ze szczurami. bede miala tylko jedna swoja.

i mam pytanie, ma ktos z wroclawian samochod? bo ja bym chciala kogos poprosic o to czy by mogl po mnie przyjechac na pks lub pkp(nie wiem jeszcze na 100%) po 8 rano w sobote? bo cholera nie wiem jak tam dojechac.


wiem, ze tworze problemy i przepraszam za to. ale jestem niepelnoletnia i mieszkam ponad 200 km od Wroclawia. Stad to wszystko ;p

marhef - Czw Wrz 11, 2008 21:52

Słuchajcie, a czy my w sobotę wieczorem się gdzieś wybieramy czy nie (ze względu na ogony)?
Ninek - Czw Wrz 11, 2008 22:11

katasza napisał/a:
bo cholera nie wiem jak tam dojechac.

Będe o tej porze na dworcu pkp (8.15 lub 8.25), jade do hali tramwajem ;) Więc jakby co, możemy spotkać sie pod dworcem i razem pojechać.

Anonymous - Czw Wrz 11, 2008 22:24

o bylo by super Ninek :)
To jeszcze Ci powiem dokladniej jutro.

LunacyFringe - Czw Wrz 11, 2008 22:59

marhef napisał/a:
Słuchajcie, a czy my w sobotę wieczorem się gdzieś wybieramy czy nie (ze względu na ogony)?

Ja raczej nie, kiedyś trzeba wrócić do domu ;) Chociaż zależy od blackowcy :P Łowca co ty na to ? :)

blackowca - Czw Wrz 11, 2008 23:03

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie :P
PALATINA - Czw Wrz 11, 2008 23:32

an, katasza... możecie mi podać swoje telefony na priv?

Jako osoba, która nigdy we Wrocku nie była, dopuszczam mozliwość potrzeby posiadania "telefonu do przyjaciela". :P
Katasza, my chyba mamy mieć wspólny pokój? - Musimy się jakoś zgadać, co i jak. :wink:

Anonymous - Pią Wrz 12, 2008 06:56

Ja z wyjsciem wieczornym chetnie, ale w niedziele mam prelekcje i obawiam sie, ze jak sie nie wyspie, to nagadam glupot ;)

I nie moge przyjechac po nikogo w sobote, bo mam mase rzeczy do wziecia i angazuje chlopa mego, zeby mi to zawiozl (i nawet miejsca w samochodzie nie ma, bo mamy osobowa ciezarowke, bez tylnych siedzien ;) ).

Do Hali Stulecia mozna dojechac jednym tramwajem - 9. Jak sie wychodzi glownym wejsciem z dworca, to, idzie sie od razu w lewo i tam jest przystanek.
http://www.wroclaw.pl/roz...anki/9_9_1.html . Jedziecie w strone Sępolna i wysiadacie na rpzystanku Miciekwicza/Miciekwicza. Stamtad widac Hale Stulecia ;)

Palatina i Katasza, dzis potwierdzam Wasza rezerwacje noclegu :)

Zołza - Pią Wrz 12, 2008 09:20

Będę.

Do Hali stulecia można też dojechać autobusami 145 i 146. Stają bezpośrednio naprzeciwko Hali :)
Jeżdżą z pewnością częściej niż 9 i wsiąść można i na PKS, i na PKP, czy obok Galerii. A wysiada się naprzeciwko zoo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group