To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Nie Wrz 07, 2008 17:36

no ja mam nadzieje, ze chociaz na chwile bede mogla obskoczyc szczegolnie terrarystyke, fretki i koty :P
Azi - Nie Wrz 07, 2008 18:18

gratis, no jasne, ale jest jeden warunek:

gdy nie ma kogoś na stoisku - znajduje na ten czas opiekę dla swoich szczurów, czyli prosi kogoś, żeby ich popilnował.

o reszcie "przykazań wystawowych" powiemy z an przed pokazem ;)

Anonymous - Nie Wrz 07, 2008 18:22

Dziewczyny, jasne :) Ja bede bezszczurowa, wiec zawsz emoge popilnowac, ale nie wszystkich na raz ;) Zwlaszcza, ze bede miala pod opieka chlopakow Palatiny i czasem dziewczyny MouseHouse, bo bedzie biegala miedzy myszami a szczurami ;)
Poza tym, Zołza bedzie z towarzyszem, wiec zawsze jemu (oczywiscie, za jego zgoda) mozna bedzie cos podrzucic ;)

Anonymous - Nie Wrz 07, 2008 18:25

A Palatiny nie bedzie? :|
Layla - Nie Wrz 07, 2008 18:26

katasza, Palatina chyba chciała pozwiedzać :)
PALATINA - Nie Wrz 07, 2008 18:28

katasza,
Na pokazie mnie nie będzie. Tzn. będę tylko na samym początku. Potem idę zwiedzać miasto. :]
Już kupiłam sobie bilecik turystyczny na pociąg.

Anonymous - Nie Wrz 07, 2008 18:39

aaa. juz myslalam ze Cie nei bedzie :(
marhef - Nie Wrz 07, 2008 18:40

W razie czego mi też będzie można podrzucić szczury do pilnowania, bo też będe bezszczurowa :)
Ninek - Nie Wrz 07, 2008 20:10

Ja będe razem z moją rodzicielką, więc jeśli któraś nie będzie w danym momencie oglądać kotów czy fretek, to śmiało można podrzucać ;)

Off-Topic:
Pewnie znowu będzie stoisko HP i będą ziółka za śmieszną cene :] Trzeba zapas zrobić :P

gratis - Nie Wrz 07, 2008 22:05

Off-Topic:
Ninek,w sumie to właściwie to mnie motywuje by jechać taki kawał drogi :D No i Wy rzecz jasna :*

Anonymous - Pon Wrz 08, 2008 15:47

a ja mam pytanko do Wroclawian.
Potrzebuje jeszcze noclegu z piatku na sobote. dzwonila do solo, czy jak to sie zwie, ale nie maja pokoi jedno osobowych w tym terminie.

Moglby mi ktos udostepnic kawalek podlogi z piatku na sobote? :oops: moge wam jakos zaplacic.
albo jesli ktos zna jakis tani nocleg. :oops:

LunacyFringe - Pon Wrz 08, 2008 19:26

an, a mogę wziąć szczura jako niepokazowego ? Ponieważ będę odbierać szczura z Wro od Afery i musiałby ze mną przesiedzieć pokaz i nie wiem czy to możliwe? Będzie mieć zaświadczenie weterynaryjne ;)
Anonymous - Pon Wrz 08, 2008 19:30

Lunacy, jelsi bedzie zdrowy i zaswiadczniem, to no problem ;) Zarezerwowac dla Ciebie faunaboxa?
LunacyFringe - Pon Wrz 08, 2008 19:34

an, jeśli są jeszcze to poproszę dla Fenomena. Wtedy przywiozę go w wygodniejszym transporterze ;) A Anyż od Afery będzie we własnym transporterze :)
Azi - Pon Wrz 08, 2008 19:49

katasza, jak chcesz tanio - sprawdź akademiki http://www.dlastudenta.pl...ow_search&id=56 mamy wrzesień, więc powinny być jeszcze miejsca. Ja bym przygarnęła, ale w tej mojej klitce chwilowej nawet za bardzo na podłodze nie da rady :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group